Dołączysz do poprzeczka-party? / Will you join the crossbar-party?

in #actifit5 months ago (edited)

Nowy rok i nowy miesiąc. Oznacza to start kolejnej edycji actifitowej gry a będzie to już XX edycja. Możesz dołączyć właśnie teraz! Translation here

Na czym polega ta gra?

Każdego dnia poprzeczka/crossbar/letvica (czyli limit kroków) wędruje o 1000 kroków w górę. Publikując codzienne raporty actifit - pokonujesz poprzeczkę lub ją strącasz. Jeśli martwi cię konieczność publikacji raportów dzień w dzień - to spokojnie - w naszej zabawie możesz sobie pozwolić na dwudniowe pauzy. Trzy strącenia poprzeczki pod rząd - odpadasz. Możesz więc dwa razy z rzędu strącić poprzeczkę i dalej grasz o zwycięstwo. Gramy do czasu aż ostatni uczestnik strąci poprzeczkę trzy razy z rzędu.

Zasady najprościej zrozumieć obserwując komentarze pod przebiegiem poprzednich edycji. Łatwo je znaleźć - także po to powstało to konto.

W tabelach, które pewnie gdzieś we wpisach zobaczycie: X - oznacza raport z za małą liczbą kroków, O - oznacza raport z odpowiednią liczbą kroków.

Jeśli w prezentowanych klasyfikacjach pojawi się taki zapis:
1..@playernr1 8 (6)
2..@playernr2 8 (7)

To oznacza on, że obaj uczestnicy jak na razie zaliczyli 8 dzień (8000 kroków). W klasyfikacji jak na razie wygrywa @playernr1 bo zaliczył potknięcie 6 dnia rozgrywki a @playernr2 - 7 dnia rozgrywki.

Dobrym przykładem były miejsca od III do V w listopadowej edycji. Wszyscy dotrwali do 19 dnia miesiąca, ale o klasyfikacji i miejscu medalowym decydowały ich wcześniejsze raporty z 16, 17 i 18 dnia miesiąca.

Poprzeczka to sposób na aktywne spędzenie kolejnego miesiąca. To rywalizacja, w której nie trzeba być sportowcem. To także możliwość realnego zarobienia środków na jakieś drobiazgi. Pula nagród zależy od Was. Wszystko dzięki skarbonce do której zbieramy środki na nagrody-podziękowania. Środki zaczynamy zbierać po zakończeniu poprzedniej (grudniowej) poprzeczki. Wielkość nagród będzie zależała również od liczby osiągnięć jakie uzyskają uczestnicy. Każde ma taką samą wartość, ale każde kolejne jest bardziej cenne od poprzedniego. To po to by zdobywać ich jak najwięcej. Oto lista tych osiągnieć - jest ich tak dużo po to by każdy miał szansę na swoje własne rekordy.

🥇- zwycięstwo / victory
🥈- drugie miejsce / second place
🥉- trzecie miejsce / third place

🏆- rekord wszechczasów / all-time record
🏅- rekord osobisty / personal best
🔼- lepszy wynik niż w poprzednim miesiącu/ better result than in last month,
⏫- drugi miesiąc z rzędu poprawa wyniku / improvement of the result for the second month in a row
🆙 - lepsza pozycja niż poprzednio / better position than before
0️⃣- pełen miesiąc raportów powyżej limitu / full month of reports over the limit
💪- najdłuższa seria kółek w tabeli / the longest series of circles in the table
🎅- najlepszy uczestnik z największym stażem startów / best participant with the longest start time
🐇- najwięcej strąconych poprzeczek / most missed crossbars
💰- pomocnik w publikacji aktualnych wyników/ assistant for publishing current results
🆕- najlepszy debiutant / best rookie
🎁- najlepszy bukmacher / best bookmaker

Niektórym poprzeczka zmieniła życie! Pisał o tym najbardziej utytułowany uczestnik poprzeczki tu

Wszystkie poniższe osoby są zaproszone do udziału w kolejnej edycji. Ci którzy biorą udział w edycji listopadowej są już zapisani. Zgłosić możesz się w komentarzu. Wypisać możesz się w ten sam sposób (komentarz) lub możesz nie publikować 3 pierwszych raportów actifit.

Startujący w grudniu, których automatycznie zapisuję do rozgrywki grudniowej:

@allonyx.ngs @asia-pl @browery @cezary-io @drlobes @edycu007 @fredkese @homesteadlt @manuvert @marianomariano @matthew1 @merthin @racibo @sandraa1 @sk1920

Dołączyć mogą też Ci, którzy startowali kiedyś. Wystarczy komentarz:
@deepresearch @ervin-lemark @grecki-bazar-ewy @griega @ilodz24hd @jozef230 @kwsnomzys @nanie.lilla @perymetr @romualdd @rozioo @ziabutt3836 @zimnaherbata

Oczywiście wystartować mogą też osoby spoza listy. Wystarczy komentarz.
Listę zamknę po spłynięciu raportów z pierwszych trzech dni rozgrywki. Wtedy też pojawi się post z przebiegiem rywalizacji.

Udanego miesiąca!


Jak widzicie w noworocznej edycji poprzeczki otrzymaliśmy wsparcie rządu

Sort:  

kreatywne wykorzystanie rządowej makulatury samochwalnej
!ALIVE

@poprzeczka! You Are Alive so I just staked 0.1 $ALIVE to your account on behalf of @merthin. (1/10)

The tip has been paid for by the We Are Alive Tribe through the earnings on @alive.chat, feel free to swing by our daily chat any time you want.

Welcome to the new season! Happy stepping and of course happy new year!
!ALIVE

@poprzeczka! You Are Alive so I just staked 0.1 $ALIVE to your account on behalf of @manuvert. (3/20)

The tip has been paid for by the We Are Alive Tribe through the earnings on @alive.chat, feel free to swing by our daily chat any time you want.

We are a little saddened by the negative voice: @meritocracy. We thought we were doing something engaging and positive.

Trochę nas zasmuca ujemny głos: meritocracy. Myśleliśmy że robimy coś angażującego i w sumie pozytywnego.