Sahte Hesapları Basit Bir Konu Olarak Görmemeliyiz

in #cointurk5 years ago

Açıkca pek çok Türk @kusadası ekibi yüzünden Steemit'e katılıyor.
@kusadası projesine ek olarak, Steemit Dtube, Dlive, steempress, esteem, steemhunt gibi çeşitli proje aktiviteleri yapabilir ve ödüllendirilebilir.

Fakat sahte hesap , grup oylamaları (voting trail) gibi olaylara dikkat etmezseniz ileride ne gibi sorunlarla karşılaşacağınızı düşünmeniz gerekecek.

Türk topluluğunda @monomyth yarattığı grup ve onların birçok sahte hesapları projeyi kötüye kullanıyor.
Sonuç olarak ise pek çok projeye Türkler katılamayacak hale geldi ve şüpheyle bakılmasına sebep oldu.

@damla, @monomyth gibi bazı Türk kullanıcılara dikkat edin ve fikrinizi dile getirmekten çekinmeyin.Aksi takdirde yabancı projelerde Türkler hakkında şüphelerini üstlerinden atamayacak. Sahte hesap sorunları kolayca unutulmamalı ve bu sorun kaldırılmalıdır.Aksi halde sahte hesabı olan gruplar yüzünden hiçbir projeye katılamaz hale geleceksiniz.

Sort:  

@monomyth ve @damla çok farklı insanlar. @monomyth konusunda haklısınız. Ama @damla konusunda fazlasıyla yanılıyorsunuz!

Neden bunu yaparlar anlamaz değilim. Birden fazla hesabın varsada tek kullanıcı ile katıl. Hile hurda ne işin var canım Allah Allah

WARNING - The message you received from @mrglowz is a CONFIRMED SCAM!
DO NOT FOLLOW any instruction and DO NOT CLICK on any link in the comment!

For more information about this scam, read this post:
https://steemit.com/steemit/@arcange/anti-phishing-war-the-crooks-continue-their-bashing-campaign

If you find my work to protect you and the community valuable, please consider to upvote this warning or to vote for my witness.

@damla ile ilgili ilk defa böyle birşey gördüm daha önce onunla ilgili gördüğüm postlar genelde övgü doluydu bende kendisinden witness listesi istemiştim onun söylediklerine oy vermiştim çok tanımasam da bildiğim kadarıyla herkese yardım ediyor deniyordu @momomyth ise hiç tanımıyorum şaşırdım açıkçası başka hesaplar konusunda da bilgi verirseniz bazı türk kullanıcılar dmeişsiniz başkaları da var anladığım kadarıyla biz her zaman her konuyu iyi bilemiyoruz malum en azından bilgimiz olur