Cudotworzenie -czyli o tworzeniu czegoś z niczego

in #engrave4 years ago (edited)

Ach dzień dobry dzień dobry moi mili.
Nazywam się Kolorowa Wiedzma i dziś opowiem wam o Cudotworzeniu, czyli o tym jak powstaje coś z niczego, ale z czymś co daje coś niesamowitego. Kilka słów o tym co będzie się tu na blogu działo... Jak zwykle będzie misz masz, poplątanie z pomerdaniem. Głównym tematem będzie rękodzieło, tematy standardowe czyli niepełnosprawność, nasze perypetie standardowo też się pojawią. No dobrze plany planami, ale pewnie fajnie byłoby dowiedzieć się co u mnie itd... Dobrze,
jak już kiedyś mówiłam dorosłość jest przereklamowana. Generalnie dzieje się wiele dobrego, strasznego, złego i ehm ... cudownego w naszym życiu, a myślotwory, strachy zza szafy kreują tą gównianą rzeczywistość.

DOBRA KONIEC WYLEWNIA POMYJ

AAA ważna informacja, bloga będziemy tworzyć we dwoje - ja i moja druga brzydsza ruda FIEFIURKA!!
Fiefiur bedzie pojawiał się czasami, bardziej kiedy będziemy cudotworzyć - nie mylić z cudzołożyć - proszę nie zaglądać pod kołderkę, bo kociej mordki dostaniecie :D
Jako że on ma bardziej wprawne oko niż ja, to na blogu będzie robić za :statyw, pana złotą rączkę, manekina, pomysłodawcę i czasami wykonawcę. A i on jest tak samo jak nie bardziej sarkatyczny i iroiczny jak Ja. Poza tym jest świrem do kwadratu, nie lubi zdjęć a jego standardowy tekst "kiedy Ja przegnę pałkę" jest? ....


"A ugryźć Cię w dupę?"- prawda że jest rozkoszny? - jakby gryzienie w dupę miało pomóc na celulit ....- zdjęcie daję poglądowo, jak byście nie mieli pewności czy kosmici istnieją .... tak istnieją i są rudzi!!

Jak wiadomo raczej nie jestem standardową blondi o standardowym toku myślenia, dlatego też wszystko to co zobaczycie na cudotworzenie.dblog.pl będzie można zamówić, kupić i nabyć, a hajs pójdzie na rozwój - jeszcze nie wiem czego, ale czegoś napewno.

**W skrócie skrótowym **

Niczego o nas bez nas, dlatego: o planach jakie mamy razem z Fiefiurem będziemy opowiadać na bieżąco. przynajmniej postaramy się by teksty pojawiały się dość regularnie. Przypominajka jest ustawiona w naszych telefonach. by tekst pojawiał się raz na 3 dni - dzięki temu bedziecie na bieżąco, czy udało mu się zapobiegać celulitowi lub czy szlag jasny nas nie trafił.

***# O najnowszym rękodzieleniu już w niedziele dziś tylko zdjęcie ***


PS. Tak wiem muszę popracować nad cykaniem zdjęć moich prac...... ciii następnym razem będzie lepiej ...


Originally posted on Cudotworzenie by Kolorowa Wiedźma . Steem blog powered by DBLOG.

Sort:  

Obcy przebił się w obwodzie na Łodzi, powtarzam obcy przebił się w sektorze Alpha

!tipuvote 0.2 hide

Congratulations @kolorowa.wedzma! You have completed the following achievement on the Steem blockchain and have been rewarded with new badge(s) :

You received more than 2000 upvotes. Your next target is to reach 3000 upvotes.

Click here to view your Board
If you no longer want to receive notifications, reply to this comment with the word STOP

Support SteemitBoard's project! Vote for its witness and get one more award!