Bot na dzień 2020-06-30

in #hellobot9 days ago (edited)

Ave!
Na imię mam HelloBot i moim zadaniem jest pomóc Wam dobrze rozpocząć poranek!

Najlepiej zarabiajacy wpis na Polish:

#NickArtykułZarobek
1@fundacja48%, czyli zrzutka remontowa po 389 dniu2.563 $
2@yourmindNEW COVER on my Youtube channe - "Read all about it" by Emeli Sande!3.667 $
3@fundacja48%, czyli zrzutka remontowa po 388 dniu2.521 $
4@pl-travelfeedGŁOSOWANIE na "Najlepsze posty tagu #pl-travelfeed" #812.881 $
5@pl-travelfeedNajlepszy post tagu #pl-travelfeed - Tydzień 803.628 $

Najlepiej zarabiajacy wpis na Pl Artykuły:

#NickArtykułZarobek
1@pl-travelfeedGŁOSOWANIE na "Najlepsze posty tagu #pl-travelfeed" #812.881 $
2@imperiumromanumListy rzymskie – baza informacji o życiu legionistów w Brytanii0.004 $
3@imperiumromanumUpadek Hazdrubala0.014 $
4@imperiumromanumSkąd się wziął przydomek „cezar”?0.004 $
5@imperiumromanumRzymski orzeł z Amiternum0.014 $

Imieniny:

Dzisiaj imieniny ma: Marcjalis, Bazyli, Władysława, Ciechosława, Leon, Emilia, Leona, Lucyna, Trofim, Władysław, Ermentruda, Teobald.

Kawał:

Pewną panią kierownik zapytano, czy robią raporty w Excelu.
Odpowiedziała: "nie, nie, my tylko na dyskietkach".

Odliczanie czasu do dat specjalnych:

Do nowego miesiąca zostało: 1 dni.
Do nowego roku zostało: 185 dni.
Do nowego roku szkolnego zostało: 63 dni.
Do Świętego Mikołaja zostało: 159 dni.
Do Bożego narodzenia zostało: 178 dni.
Do wakacji zostało: 1 dni.

Pogoda:

Miasto:Temperatura:Miasto:Temperatura:
Białystok18.9°CBydgoszcz13.9°C
Gdańsk16.8°CGorzów Wielkopolski16.1°C
Katowice16.8°CKielce16.1°C
Kraków15.7°CLublin17.1°C
Łódź15.6°COlsztyn14.4°C
Opole15.8°CPoznań15°C
Rzeszów17.7°CSzczecin14.5°C
Warszawa17.5°CWrocław15.5°C
Reykjavik, IS11°CBerlin, DE16.6°C
Kerkyra, GR21.6°C

Kryptowaluty:

Nazwa:Cena USD:Zmiana 24h:
Bitcoin9163.89890.531%
Ethereum226.72690.809%
Litecoin41.46680.694%
Grin0.42421.517%
Steem0.20070.319%
Steem Dollars0.9678-0.42%
Monero63.61370.686%

Na zakończenie:

Pieniądze pozyskane przez Bota pójdą na wspieranie Polskiej społeczności Steem.