Selekcja naturalna

in ZdP - PL3 months ago

Jeśli żyjesz pośród stada debili i niewolników to masz trzy wyjścia: sam stać się takim samym baranem jak reszta, nauczyć się oszukiwać i kombinować albo wyjechać, co nie jest takie proste bo totalitarny scenariusz covidowy jest prawie wszędzie podobny, są jednak pojedyncze kraje, w których życie toczy się normalnie i o nich można ewentualnie myśleć. Stawki za wiadomy dziś kwit z dwiema dawkami latają od tysiąca do trzech, ale w miarę jak scenariusz globalistów będzie postępował, rządowi mordercy zaczną uszczelniać system i może być problem z kupieniem sobie kwita numer trzy, cztery czy pięć.

A scenariusz postępuje i postępował będzie bo niby kto ma w tym przeszkodzić? Urzędniczy psychopata i szaleniec Niedzielski się nie boi, bo wciąż rozdaje karty zamiast leżeć pod ziemią więc już powoli ogłasza falę numer cztery. Jednocześnie ludobójcza mafia Morawieckiego negocjuje warunki zakupu kolejnych 30 milionów dawek gówna – informują media. Trzecia dawka dla idiotów wejdzie na jesień, potem czwarta i tak sukcesywnie przez kolejne lata. Aż liczba idiotów będzie się stopniowo zmniejszać. Selekcja naturalna.

Ze swojej nory na domiar złego wypełzł nowogrodzki 70-letni śmierdziel w randze naczelnika i powiedział: “jeśli zachęty i loteria nie przyniosą rezultatów, to szczepienia na Covid staną się obowiązkowe”. Fakt całkowitej bierności społeczeństwa i zupełne poddanie się oprawcom wiodącym stado wprost do rzeźni, z perspektywy historii jest czymś niespotykanym. Po blisko półtora roku tego zbrodniczego szaleństwa Warszawa już dawno powinna się palić a ta banda morderców już dawno powinna uciec z kraju, w obawie o własne życie. Jeśli jednak mamy pięć procent ludzi zdolnych do myślenia i działania a 95% skończonych niewolniczych debili, w imieniu których mafia planuje kolejne posunięcia to nic nie można zrobić. My się nie liczymy. Liczy się większość. Klasyczna sytuacja bez wyjścia.

Można myśleć wyłącznie o sobie i stać się typowym cynicznym egoistą. To dziś jedyne mądre wyjście. Jeśli na ulice z bejsbolami wychodzi 50 osób to zostają uznani za wariatów i kończą w celach, ale jeśli wychodzi pół miliona to zaczyna zmieniać się bieg rzeczy. Historię wszak zawsze piszą zwycięzcy, tylko, że to dziś czysta fikcja. Znów wszystko pozamykają na jesień i kolejni przedsiębiorcy będą plajtować? Niech plajtują, skoro są tak obsrani i robią co im każe jakiś przestępca Niedzielski. Idźcie z torbami i się wieszajcie. NOPy albo zgony po szczepieniu? A kogo to obchodzi? Nie masz kretynie rozumu, to idź do piachu. Twój problem.

Litowanie się nad półgłówkami jest pozbawione sensu, bo oni są glebą Covid-19. Sprawą bardzo pożądaną jest też odcięcie się od social mediów i otoczenie się mądrymi, dobrymi ludźmi, i nie zwracanie uwagi na resztę. Nie chcą wpuszczać jebnięte larwy do sklepów bez kagańca? To się do takich sklepów nie chodzi. I tyle. Jakaś pani pomstuje na czym świat stoi bo się naszprycowała dwiema dawkami i ma zabieg w szpitalu a oni mimo to chcą od niej testu na Covid! To skandal! – krzyczy. Nie durna babo, to nie jest żaden skandal, tylko naturalna kolej rzeczy bo jesteś głupia, a głupka nikt poważnie nie traktuje. Nie chodzi się też po zasranych galeriach handlowych bo to są przybytki dla tej bezkształtnej masy, która chce za wszelką cenę obronić status quo, a straci wszystko tak czy owak. Ja póki co spadam.

Łukasz Grysiak