Ecency na Hive Keychainie

in Polish HIVE2 months ago

Od jakiegoś czasu w @krolestwo obowiązuje POI, czyli Proof of Instalation. Kto założy sobie konto Hive i zainstaluje aplikację Hive Keychain, ten otrzyma 10 RCRT na start. Dlaczego akurat @keychain? Odpowiedź jest prosta: to jedyna aplikacja mobilna, która bez większych problemów obsługuje tokeny Hive-Engine, czyli również rycary transferowe.

Hive Keychain oprócz funkcji WALLET ma również przeglądarkę (BROWSER). Można w niej przeglądać różne hive'owe apki/strony. Duża ich część jest podana jak na tacy. Wystarczy kliknąć. Problem w tym, że jest tam PeakD, z którego na komórce korzysta się koszmarnie, Hive.blog, do którego nie mogę się zalogować za pomocą HK i jakieś inne niszowe projekty a nie ma najlepszej mobilnej apki czyli... @ecency.

Cóż, gdyby mobilna apka @ecency obsługiwała tokeny H-E, to pewno polecałbym ją zamiast Keychaina. Niestety nikt tam tego nie ogarnął i o ile na komputerze mogę transferować RCRT, o tyle na smartfonie jest to wciąż niemożliwe. Pozostaje więc HK.

Ale chwileczkę (jak mawiał Profesor z Wielkiej Gry)! Przecież na Keychainie jest BROWSER, można wpisać adres i korzystać z Ecency, do którego zalogujemy się za pomocą zapisanych w aplikacji haseł. Zgadza się! Dlatego od teraz wszystkim będę proponował takie właśnie rozwiązanie. Nagrałem też okolicznościowy tutorial.

PS. Oczywiście można też zainstalować sobie osobną apkę Ecency. Jest jeszcze lepsza niż wersja browserowa. Do przeglądania Hive na komórce korzystam tylko z niej.

Sort:  

New development takes time and Ecency has a massive to-do list! It's good to know the things that are important to you.


The rewards earned on this comment will go directly to the people( @polish.hive ) sharing the post on Twitter as long as they are registered with @poshtoken. Sign up at https://hiveposh.com.

I started using @ecency app some time ago, but there is one feature i require of an app to have to be of use for me - shortcut oraz subscription to tags - I use hive.blog/created/polish tag to check if anything is published. Devs told me they are going to introduce that soon.

Have you tried this? Ecency already can open tags https://ecency.com/created/polish

Yes, I can access tags, but would love to be able to subscribe to them or simply to be able to add certain tags here

Screenshot_2022-11-28-11-40-21-55_517e8781e69b54517b91d1bc4fea3983.jpg

Ah, good feedback. Actually we are going to add subscribe to tags soon which will notify you via notifications when there is new content on that specific content. Adding into this filter seem like good addition too.

We are adding HE to Ecency mobile application in upcoming release, stay tuned ❤️