back from exile - Polish Hive Twitter report [EN/PL]

in Polish HIVE2 years ago

Over 9000%

Mineło 28 odkąd wspaniałomyslni włodarze Twittera odblokowali mi konto (sami z siebie). Korzystając z okazji, chciałbym pochwalić użytkownika @czekolada, którego post możecie znaleźć tutaj. Użytkownik ten "wyszerował" (przynajmniej tak zakładam) swój content zarówno na wykop jak i linki biegały po twitterze. Wykop jest polską specyfiką i w ramach promocji Hive, nie możemy o nim zapominać. Tam są najbardziej zaawansowani technicznie użytkownicy, jest ich dużo, mają problem z cenzurą - czemu by nie mieli mikroblogować tutaj? Czekamy na #projectblank od @leofinance, który - jak wierzę - może dużo namieszać. Chodzi o to, żeby szeregowy użytkownik wykopu wiedział cokolwiek o Hive i jego całym ekosystemie jeszcze przed startem kolejnych projektów. Dzięki temu będą wiedzieć jakie są plusy dodatnie i plusy ujemne, a przez to przyłączenie się do hive będzie bardziej prawdopodobne (oswojenie wiedzy).

Nie chce ktoś poprowadzić konta na wykopie?

EN

28 days ago the generous Twitter employees lifted the ban on my Twitter account (on their own accord). By the way, I would like to praise @czekolada user whos post you can find here. The User successfully shared his content both on twitter and Wykop.pl. The latter is a Polish version of Digg, that we can't forget in promoting Hive. There's a bunch of technically apt users there, all in all there's plenty of users there and they have issues with censorship - why shouldn't they microblog here? We await @leofinance 's #projectblank that is to - IMHO - create a lot of commotion. The idea is to let users know about Hive and its ecosystem before launch, so that they would be more aware of pros and cons thus more likely to join Hive or its second layer projects.

Today

signal-2021-03-13-141330.jpeg

28 days ago

enter image description here

Przy okazji numer 2, widać też na twitterze aktywność @deepresearch, dzięki że działasz. Pomimo skoku oglądalności na 67k nie mam czasu, ale też chęci do większego udzielania się na twitterze.

BTW number two, I also need to give credit to @deepresearch whos Twitter activity has been noticed. Thanks for what you're doing. Despite reaching 67k impressions I don't have enough time and will to be more active on twitter.

Zrzut ekranu 2021-03-13 142937.png

signal-2021-03-13-143031.jpeg

@czekolada 's wykop
enter image description here

Sort:  

To ja wrzuciłam znalezisko na Wykop. Wprawdzie nie piszę tak dobrze po wykopsku, jak Barbarossa, ale uznałam, że temat może tam chwycić. I chwycił. Główna, 650 wykopów i ponad 13 tysięcy wyświetleń. :)

Ja gupi 🤦‍♂️ dopiero teraz spojrzałem na autora znaleziska.

Wykop to specyficzne miejsce (co widać chociażby po zainteresowaniu postem @czekolada na Hive i tam), jednak potrafi zrobić porządne zasięgi zalinkowanej tam publikacji. :)

That is great
I think CUB Which made all this monument

Posted Using LeoFinance Beta

Yes and no.
This is my reach before the ban
Zrzut ekranu 2020-11-30 093940.png