Соціальна інженерія🐳

in Team Ukraine2 years ago

Цей допис створений для того аби провести невеличку соціальну інженерію, після чого буде невеличкий допис та відео на важливу тему для нашої молоді - "Синій кит".

img_0.010255476657341611.jpg

Я помітив, що зараз тут досить багато людей вже дорослих, які вже мають дітей, чи могли б ви сказати: що взагалі дивляться ваші діти, які мульфільми, фільми тп.?

PS. Авжеж, окрім як опитувати вас, я ще проведу особисто огляд популярних мультів та фільмів у нашому інтернеті, телебаченні.

img_0.3207183545933636.jpg

tf4yiy.png


Дякую за вашу увагу, не забувайте про мої соціальні мережі. Буду вдячний за підписку на них, ваш С21С (Солдат 21-го Століття).
btq1w1.png
6d23rb.png y099mp.png slc2a6.png 3l85r2.png

Sort:  

Мій син має майже 6 років. Навчився дивитися в ютюб мультики- Спанч Боб,Смішарики, фіксики, деякі повнометражні мульти дивиться на повторі, кілька разів підрят

Вдячний за відповідь😄

У мене донька Мілана, 4 роки. З дружиною фільтруємо контент для перегляду таким чином щоб був розвиваючим та бажано на англійській мові. В основному джерело - youtube чи флешка в ТВ. Зараз знайшов гарну добірку Діснея - Мультсеріал Клуб Мікі Мауса. Щодо англійської, - тут Blippi Official Channel - Learning With Blippi | Educational Videos For Kids , та канал WOW ENGLISH. Крім цього дівчачий мультсеріал "Сказочний Патруль". ФІксики в планах на майбутнє)

На жаль, якісних розвиваючих українських мультів не знаю, буду радий, якщо підкажете.


Posted Using Aeneas.Blog

Дякую за ідею щодо нової теми: Українські розвиваючи Мультфільми😊

!BEER
!ASH


Hey @c21c, here is a little bit of BEER from @stranger27 for you. Enjoy it!

Learn how to earn FREE BEER each day by staking your BEER.