Request support / Прохання підтримки (EN | UA)

in Team Ukraine9 days ago

EN


Have you ever wondered why so many HIVE witnesses turned off their node? This is a question instead of a kind of greeting. About 22 hours ago, I launched Witness #HIVE. Maybe it wasn't the best time for this action. Already, it doesn't matter. I told more about this event in my message as a witness - https://peakd.com/hive-111111/@cranium/my-message-as-a-hive-witness-moye-povidomlennya-yak-svidka-hive-en-or-ua. This message is far from perfect, and most of all, I will soon replace it with another. Now, I would like to show you how, without your support, I am among people who, like me, tried to be witnesses, but for one reason or another changed their minds ...

image.png

Life has learned not to swear, and not to make cardinal decisions so that it does not happen, especially reckless and spontaneous. I would like to write now that I will never turn off my node, but what will be the meaning of it if I have not signed any message in a day and can not even see if everything is set up correctly (version, price, etc.). I don't like to ask for help, but I'm asking now. I ask everyone who knows me as a good person who has not refused to help others during my stay on HIVE to vote for me as a witness. It's very easy to do. Just follow the link:

Vote for @cranium

or use this resource, where you just need to enter your login and confirm your voice with Hive Keychain or hivesigner.

https://vote.hive.uno/@cranium

And finally, thank you very much to all those who have already voted for me !!!


UA

Ви не задумувались чому така велика кількість свідків HIVE вимкнула свою ноду? Це питання замість своєрідного привітання. Приблизно 22 години тому я запустив ноду свідка #HIVE. Можливо це був не найкращий час для цієї дії. Вже, не важливо. Більш детально про цю подію я розповідав у своєму повідомленні, як свідка - https://peakd.com/hive-111111/@cranium/my-message-as-a-hive-witness-moye-povidomlennya-yak-svidka-hive-en-or-ua. Це повідомлення далеке від ідеального, і більш за все, що в найближчий час я заміню його на інше. Зараз, хотілось би показати Вам, як я, без вашої підтримки, знаходжусь поміж людей, що аналогічно мені намагались бути свідками, але в наслідок тих чи інших причин передумали...

link

Життя навчилось не зарікатись, і не приймати кардинальних рішень, щоб не відбувалось, тим більш необдуманих і спонтанних. Хотів би я зараз написати, що ніколи не вимкну свою ноду, але який буде в ній сенс, якщо за добу я не підписав жодного повідомлення і навіть не можу побачити чи правильно в мене все налаштовано (версія, ціна і т.д.). Я не люблю просити, але зараз прошу. Прошу усіх, хто знає мене як добру людину, яка не відмовляла в допомозі іншим за весь час перебування на HIVE проголосувати за мене, як свідка. Це дуже просто зробити. Достатньо просто перейти за посиланням:

Vote for @cranium

або скористатись ось цим ресурсом, де вам буде достатньо просто ввести свій логін і підтвердити голос за допомогою Hive Keychain чи hivesigner.

https://vote.hive.uno/@cranium

І на останок, дуже дякую усім тим, хто вже проголосував за мене!!!


Useful link

Exchanges
Binance | Poloniex | Huobi | Cryptex24 | Ionomi | Okex | Bitwired | Qtrade | Kuna
Cryptogames
Doctor Who | Oceanplanet | c24 games | Splinterlands | Cryptobrewmaster | Exodegame | Rabona
Cryptoblogs
HIVE | STEEM | lbry.tv | noise.cash


Без имени1.jpg


Sort:  

Вже підтримав ))
Сподіваюся, взаємодопомога буде нормою в українській спільноті Вулика.

Дякую, ви були прешим! О, а я як сподываюсь :)

Привіт! Я проголосую. Але може пояснити мені та іншим чайникам, хто такий свідок і що таке нод? Бо я читала ваш попередній пост, але мало що зрозуміла. (Якщо десь можна почитати про ці нюанси, то скиньте будь ласка посилання!!!)

Я спробую коротко пояснити (не знаю де можна почитати),

Нода - це певна послідовність програмного забезпечення на якій зберігаються усі транзакції (записи про всі дії) блокчейну. Для того, щоб всі дії зберігались, потрібно щоб ці ноди працювали безперестанно у великій кількості копій (минімум 21) (я зараз на 146 місці, тобто в хайва точно є понад 200 таких нод).

Ті люди, що тримають увімкненими сервери, де розміщені ноди називаются witness (свідки), за кожен підписаний ними блок вони отримують винагороду у вигляді нарахування певної кількості HP (не можу дочекатись, щоб підписати хоча б один блок і дізнатись скільки, приблизно десь 0,29 HP). Чим більше HP у людей які проголосували за свідка - тим вище його місце в рейтингу і тим більше транзакцій він може підписати своїм програмним забезпеченням.

Бліьшість користувачів, що мають ноди вже розробили і продовжують розробляти для блокчейну щось нове та корисне. Через це вони на перших позиціях. Більш детально про список свідків можна переглянути за посиланням. Навпроти кожного з них є прикріплене повідомлення - https://peakd.com/me/witnesses, де він пише, чому повинні голосувати саме за нього.

Блін, а хотів коротко :)


Link to vote for @cranium as a witness


Дякую, тепер дещо прояснилось. Бо я бачила це слово і не розуміла, що воно означає...
Якщо ви мені ще поясните, що означає "бенефіціари", то я зберу для вас кілька голосів від моїх друзів;)))

Бенефеціар - людина, якій ви віддаєте частину винагороди із свого повідомлення, Як це зробити,


image.png


image.png


image.pngLink to vote for @cranium as a witness


Дякую, бо у мене їх було три (ну це по замовчуванню, з самого початку як я опинилася на hive), але один кудись "зник" і постійно вискакувало набридливе повідомлення, щоб я його прибрала зі списку. Нарешті я це зробила.

А що за повідомлення? Яким ресурсом користуєтесь?

Я користуюся peakd. Наскільки я пригадую, там мене просили зробити reload, тому що один бенефіціар став ну... Неактивний чи що. Я його видалила. І все:) (треба було скрін зробити:)))

Привет, включился. Your transaction is on the way! Here is the ID of the transaction: 61cceacbe13769f7a0ae11ff517994078093a7d8

Спасибо. Я ценю это

Link to vote for @cranium as a witness


Голос от меня лично: @jurgan

Screenshot_6.png

В помощи и поддержке не отказываю ни когда. Правда, если дело стоящее) Удачи!


Posted Using Aeneas.Blog

Спасибо! Я ценю это!

Проголосували за вас з @shady! Успіхів!

Дякую, ціную Вашу підтримку!!!