Фільм "Ціна пристрасті" ("The Ledge"), 2011р. Враження 🎞

in Team Ukrainelast month

🎞 "Ціна пристрасті" ("The Ledge") - це драматичний фільм 2011 року, у ролях: Чарлі Ганнем, Патрік Вілсон, Лів Тайлер (дочка Стівена Тайлера, Aerosmith), Крістофер Ґорем, Терренс Говард та інші.

unnamed.jpg

💬 За сюжетом, молодий чоловік піднімається на дах, щоб стрибнути. З ним намагається поговорити полісмен, і під час розмови він дізнається багато інформації про те, як сталося, що чоловік опинився тут. Історія, яку розповідає герой, і є сюжетом самого фільму. Чоловік познайомився із дівчиною, яку взяв на роботу. Вона йому сподобалась, та ще й виявилася його сусідкою. Та дівчина заміжня і її чоловік дуже палкий прихильник Бога. Вони разом кілька разів вечеряли і дискутували, і головний герой не поділяв фанатичних релігійних поглядів того чоловіка. Події продовжилися ще й тим, що у нього і тієї дівчини (дружини релігійного фанатика) почали зав'язуватися стосунки. Вона хотіла піти від чоловіка, але все сталося не так, як планувалося. Тепер наш головний герой планує стрибнути з даху, та ще й не зі своєї волі. Чим все закінчилося - дивіться безпосередньо у фільмі.

Трейлер (англійською):

Назва фільму "Ціна пристрасті" - не лише про пристрасть між двома людьми, а про пристрасть до Бога та релігії. Це ми чітко прослідковуємо у темі фільму. Кіно трохи нудне, якщо чесно, але дивлюся, в нього рейтинг не малий, тому вирішила переглянути, можете також подивитися, якщо буде вільний час. ✅