Участь у хресній ході на честь Хрещення Русі у 2019 році

in Team Ukraine2 months ago

IMG_8264.JPG

Рік тому, у 2019 г, я встигла покататися по Україні. Відвідала Почаївську лавру та взяла участь у хресній ході, в честь дня Хрещення Русі Володимиром Великим. Зараз я розповім про те, як проходив хресний хід.

Початок: перед поїздкою

IMG_8272.JPG

Я є постійною парафіянкою церкви с. Куяльник (Подільський район Одеська область). Наш Батюшка, отець Ігор, запропонував парафіянам відправитися до Києва на хресний хід. З нашої церкви відгукнулося 10 чоловік. Я так само вирішила поїхати.

Виїжджали з міста 2-я автобусами. Це пов'язано з тим, що в Подільському діє 4 церкви й одна з села Куяльник. В цілому набралося понад 50 осіб. Виїжджали о 3 годині ночі.

Хресний хід

IMG_8268.JPG

Ми прибули перед початком ходи. Зустрілися з вірянами з Балти, Ананьєва та Кодими (це все райони, які розташовуються на Півночі Одеської області та є сусідами Подольська). Ми були готові до тривалого і неспішного ходу.

Пастирі почали ходу та попрямували до Володимирської гірки. Поступово ми наближалися до пам'ятника Володимиру Великому. На самій верхівці митрополит провів богослужіння, присвячене цій пам'ятній та видатній події.

Мої враження

IMG_8265.JPG

Хрещення Русі — один з найголовніших та важливих свят православних християн. Я мріяла потрапити на цей грандіозний захід. Під час ходи з'явилося почуття захоплення та радості. Мені було приємно усвідомлювати, що я маю якесь відношення до цього грандіозного дійства.

Під час руху до вершини Володимирської гірки віряни співали псалми та православні піснеспіви. Святі отці читали проповіді та закликали до Миру й благоденства. Душа наповнювалася теплом. Я із задоволенням спілкувалася з вірянами на різні теми. Священики вихваляли Ісуса Хреста, просили у нього допомоги та підтримки.

Коли митрополит почав проповідь, всі присутні замовкли й слухали кожне його слово. Ви тільки уявіть собі тишу, якої дотримувалося кілька десятків тисяч вірян! Це було грандіозно.

IMG_8380.JPG

Окремо хочу зупинитися на тому, що з Володимирської гірки відкривається чудова панорама та вид на величний Дніпро, який оспіваний Тарасом Шевченком. Я отримувала задоволення від кожної миті, перебування на цьому святому місці. Мене захоплювала велична панорама Києва та Дніпра.

IMG_8271.JPG

Я дуже радію, що змогла потрапити на хресний хід у 2019 році. На жаль у 2020 ми не побували на цьому грандіозному заході. Коронавірус вніс свої негативні корективи у життя сучасної людини. Але дасть Бог, скоро ці нещастя залишаться в минулому й будуть здаватися страшним сновидінням. Сподіваюся, що в наступному, 2021 році хресний хід, на честь Хрещення Русі все ж відбудеться й у мене вийде потрапити на цей грандіозний хід. Запрошую всіх православних взяти участь в наступній хресній ході.


Text.ru - 100.00%


Світлини

Sort:  

Aeneas is a blockchain project under development and a decentralized blogging platform based on Hive spesialized on the #social #politics #economics #indiejournalizm and all the #cryptocurrency related threads
Join Aeneas.Blog to earn more ASH for your unique content!
Dear, @olya-vichenka, you have received ASH tokens!
Join our Discord Server for further updates!