"Голос Країни" завершено. Переможниця Марія Квітка

in Team Ukraine2 months ago

В Україні завершилось вокальне шоу "Голос Країни". Якби не війна, це шоу мало б завершитися раніше, але через повномасштабне вторгнення і зміни в телевізійному житті "Голос країни" призупинили, а потім вирішили відновити на телеканалі "тет".

"Гучний" фінал організували у столичній підземці. От тут організатори отримали чималу порцію гнівних коментарів, адже для того, щоб провести фінальний концерт "Голосу", було перекрито дві станції метро - Хрещатик і Майдан Незалежності. А так як не всі кияни та гості міста є поціновувачами вокального шоу, вони не змогли зрозуміти і прийняти цей факт.

Тим не менш, "Голос Країни" офіційно завершився і країна обрала свого переможця, а точніше - переможницю, і це - Марія Квітка.

Трохи інформації про Марію написали на сторінці Навчально-науковий інститут філології КНУ імені Тараса Шевченка:

Марія -- випускниця Кафедра фольклористики Інституту філології КНУ імені Тараса Шевченка, авторка і реалізаторка проєкту «Ви­то­ки», який роз­по­від­ає про укра­їн­ський на­ціо­наль­ний ко­стюм як про не­ви­чер­пне дже­ре­ло ідей та на­тхне­н­ня. Марічка -- гордість не лише Інституту філології, а й всієї країни. Вона здобула популярність завдяки своєму пісенному таланту й щирому бажанню творити українське в Україні для українців 🇺🇦 цитата

Вітаємо переможницю і зичимо всіляких успіхів та творчих звершень у вільній, незалежній Україні!

316060577_529006085907045_2793211462826376782_n.jpg

зображення