До зими готуються влітку

in Team Ukraine10 months ago (edited)

яблука 2.JPG
Привіт друзі.
Серпень скоро перетне свій екватор і це вже відчувається. Сьогодні складала в шафу випраний одяг, і почала сумніватись чи не заховати шорти десь уже глибше. Практично увесь тиждень дощить і чи знадобляться шорти ще, незнаю. В мене якось так склалось, що під час гарної сонячної погоди я зазвичай працюю на дворі. А тут дощить. Настрій до прибирання не лежить. Подумала я і згадала про заготівлю продуктів на зиму. Тому цей тиждень я трішки господиня:)

Оскільки мене запасає закрутками мама Тараса і моя мама накрутила цілу купу,то я так більше щоб не сидіти без роботи.
Я насушила 2 трьохлітрові банки яблук на узвар, в нас кажуть сушку. Зимою дуже любимо пити узвар.

Вчора зробила яблучне варення. В нас в саду дуже багато яблук. Насправді стільки яблук для двох сімей забагато. Можна звичайно сік тиснути, але якось не доходило ще до цього.

яблука_.JPG

яблука 4.JPG

Наквасила 2 банки огірків і замаринувала 2 баночки помідорів. Маємо, до речі, дуже смачний рецепт кетчупу, колись робила його. І навіть є така історія з ним. В мене є старший не рідний брат, і він дуже любить кетчуп, купує собі найдорожчі кетчупи різних фірм. Від лагідного до гострого. Коли розпочалась війна в 2014, він пішов в добровольчий батальон і тоді я йому передала кілька баночок кетчупу для нього і його побратимів. Згодом його мама, я моя тітка, задзвонила до мене з проханням дати рецепт кетчупу, бо він дуже Остапу сподобався. Я написала рецепт, розказала процес і дуже втішилась, що догодила такому гурману. Згодом, дзвонить тітка і каже, уявляєш я все так зробила як ти, перетерла навіть через сито, лиш не давала по рецепту цибулю, бо він її не їсть. А він подзвонив і сказав, що Олин був смачніший. ))) Я розсміялась і кажу, бо мій був з цибулею, але ж то не мус Остапові знати ))).
Як достигнуть томати, я обов"язково поділюсь покроковим рецептом.

яблука 3.JPG

яблука 1.JPG

IMG20220814172025.jpg
Ось такий натюрморт з соняхів і яблук милує око.

IMG20220811195908.jpg

Sort:  

І це українці, і так з року в рік, зі століття в століття )

До речі, помітив, що у моїй місцевості уся сушка нарізається дольками. А от такими кружальцями то лише бачив більше вже на Правобережжі.

Ви знаєте, ми теж завжди на дольки ріжемо. Сушимо на сонці, а потім на газом на решітці досушували. Це вперше я порізали так, бо сушила в дощову погоду одразу в духовці, а там рекомендують кружельцями приблизно товщина 2-3мм. І кружельцями зустрічала в Карпатах такий спосіб нарізання.

Кружальця виглядають дуже симпатично і фотогенічно:)

Та, якраз для фото в інстаграм😀

Manually curated by EwkaW from the @qurator Team. Keep up the good work!

Я мабуть в останнє сушку готувала років 10 назад