Парасолька і діти

in Team Ukraine10 months ago (edited)

Привіт друзі.
Якось склалось так, що до мене на подвір'я приходять бавитись сусідські діти. В нас немає загородження і в нас велика купа піску і щебеню, а ще велика територія довкола будинку, тому усіх тягне сюди. І маю можливість поспостерігати за ними і порівняти з правилами гри і поведінки дітей мого часу.

Помітила, що зараз діти не вміють очікувати на іграшку, яка є в когось. Вони знають, що батьки їм куплять і якщо хтось щось має нове, то неодмінно треба це і мені.

Ми (діти 1986) зростали в час, коли нова іграшка це було щось з області неможливості. І якщо в тебе був м'яч, то з тобою дружила уся вулиця😁
Аж пригадалось, щось не сподобалось, м'яч під паху і пішов, і всім поламав свято. Чи велосипед, мали одиниці і часто треба було довгенько почекати, щоб перепало поїздити на чиємусь велосипеді.


Hi friends.
Somehow it happened that the neighbor's children came to play in my yard. We don't have a fence near the mansion and we have a big pile of sand and rubble, and there is also a large area around the house, so all the children converge here. And I have the opportunity to observe them and compare their rules of play and behavior with the rules of children of my time.

She noticed that now children do not know how to wait for a toy that someone has. They know that their parents will buy them and if someone has something new, then I definitely need it too.

We (children of 1986) grew up at a time when a new toy was something from the realm of impossibility. And if you had a ball, the whole street was friends with you 😁

As soon as I remembered, I didn't like something, the ball went under my armpit and ruined the holiday for everyone. Or a bicycle, they had units and often had to wait a long time to ride someone else's bicycle.

P7059225.JPG

P7059230.JPG

P7059231.JPG
Часто самі батьки, вмішуючись в дитячі ігри, щоб згладити конфлікт між дітьми, обіцяють одразу купити те, через що засмутилась дитина.
В наш часто, якщо ти чогось не давав чи не ділився з друзями, тебе усі сміло називали жадіною.
Сьогодні батьки вчать, що дитина вправі не давати іграшку, якщо вона цього не хоче. І крапка. І ось це слово "жадіна говядіна..."мені практично не попадає на слух.
Як правильно робити, розсудить час.

P7059232.JPG

P7059233.JPG
P7059236.JPG

А на фото ви можете спостерігати бій за парасольку. Я придбала Даринці парасольку, але ж Маркіяну теж її одразу треба, тому почав відбирати.
То був крик, змагання і в результаті Маркіян переміг.
Виборовши перемогу над сестрою, він задоволено пішов з парасолькою до мене. Я попросила його віддати її Даринці, бо це її річ, а я обов'язково йому куплю також парасолю. Мама пообіцяла і виконала обіцянку.


in the photo you can watch the fight for the umbrella. I bought an umbrella for Darinka, but Markiyan also needs it right away, so I started picking it up.
It was a shout, a competition, and as a result, Markian won.
Having won the victory over his sister, he happily went to me with an umbrella. I asked him to give it to Darinka, because it is her thing, and I will definitely buy him an umbrella as well. Mom made a promise and kept her promise.

IMG20220706153747.jpg

IMG20220810172820.jpg

Тепер в Маркіяна також є парасоля.

Now Markian also has an umbrella.

Sort:  

Very cute and the photos are beautiful!

Understanding the world around us and within us. Reshared😎📝💚

В мене теж, сестра відбирає все, що маю і мені образливо, мама каже щоб я завжди поступалася меншій сестричкі, але інколи просто не хочеться це робити...

Катю, коли це інколи то це нормально, але загалом це гарно, коли є хтось в кого можна щось позичити. Сестричка виросте і теж з тобою ділитиметься, якщо ти її навчиш.

Гарні парасольки і діти !

Раніше мінялися на час іграшками. Ще дарували на свята.