Cryptobrewmaster : моє інтерв'ю з автором гри

in #hive-1654692 months ago

Багато хто крім мене чекає виходу альфа-версії унікальної гри з пивним крафтом - Cryptobrewmaster.

І у багатьох, крім мене накопилась купа питань щодо нюансів гри. Тож я вирішив запитати @cryptobrewmaster, чи не погодиться він на невеличке інтерв'ю і був дуже радий, коли отримав ствердну відповідь :)

Отже, я спитав про таке:


Перше питання, відповідь на яке, гадаю, хочуть знати все цінителі Пива, це орієнтовна дата запуску гри Cryptobrewmaster. Згідно дорожній карті це повинно було статися десь в середині квітня :)

Ми хотіли запуститися в середині квітня, але Коронавірус вставив палиці в колеса (так він стосується навіть роботи программеров і дизайнерів) Бачу софт запуск до кінця місяця!
Чи потрібно володіти якимись спеціальними знаннями, знати якісь спеціальні терміни, технологію пивоваріння для того, щоб досягти в грі успіху?

Моє завдання, як в першу чергу фаната пива і його амбасадора - ділитися своїми знаннями! Гра в тому числі відображає цю мету. Ми будемо навчати грою. Безумовно в грі будуть зустрічатися всі елементи сучасного пивоваріння у вигляді карток, і ми будемо пояснювати для чого це потрібно в пивоварні. Ідея така, що після знайомства зі світом Cryptobrewmaster людина буде готова зварити своє пиво вдома) У всякому разі ми постараємося щоб так було) Крім цього в майбутньому ми запустимо чат підтримку для домашніх пивоварів)
Крафтове пиво гравців буде викупатись системою. Як саме це планується робити? Чи буде це раз в тиждень як в грі Holybread або якось по-іншому?

Пиво буде купуватись грою в Пабі. Механіка відпрацьовується, але вже зараз можу сказати, що це буде відбуватися автоматично в реальному часі, але з певними обмеженнями (логічно що паб не зможе купувати у вас більше ніж він може реалізувати своїм гостям). Ціни купівлі будуть залежати від багатьох факторів, в тому числі від вашого скіла, використовуваних інгредієнтів і т.д.)
Чи буде платним стартовий набір карт? Чи плануються якісь бонуси раннім учасникам? :)

Стартового набору не буде. Буде безкоштовний вхід в гру. Гра буде Free to Play, але безумовно для швидкого розвитку і потрібно буде купувати бустери і лутбокси. Лутбокси (паки карток) будуть 3-х видів: з Ресурсами, Обладнанням і Артефактами. Вартість буде починатися з 0,99 USD для ресурсних лутбоксов до 9,99 USD для артефактних ...
Як буде забезпечуватися стабільність ігрового токена Cryptobrewmaster - CBM?

Ми знаємо багатьох тим чи іншим шляхом пов'язаних з пивом компаній в Європі, яким наш проект був би цікавий як рекламний майданчик. Це виробники обладнання, сировини, пивоварні в кінці кінців. Реклама пива заборонена в соціальних медіа і це грає нам на руку! За допомогою частини залучених коштів ми будемо створювати ліквідність токенів гри. Безумовно частина прибутку від гри теж буде спрямована на створення ліквідності.
Чи правда, що лідери гри зможуть замовляти справжнє пиво за своїм рецептом?:)

Це буде не відразу, але це дуже цікава ідея, яку мені підказав @arcange в Бангкоку на Steemfest#4 і мі обов'язково її впровадимо) Також відкрию секрет, що в грі буде можливість брати участь в контрактних варіннях пива і заробляти на цьому гроші, реальні гроші. Гра буде виступати свого роду ескроу в операціях між пивоварнею і ініціаторами варіння. Я бачу це так, що ми зможемо гарантувати 15-20% за одне варіння реалізованого продукту. Це буде строго закрите ком'юніті і пропозиція для кращих гравців)
Як йдуть справи з мобільною версією гри?

Розробка яка введе на даному етапі повністю передбачає запуск мобільної версії гри в майбутньому. Але це в перспетиві та потребує певного часу.
Щиро дякую за відповіді, @cryptobrewmaster! Тепер з ще більш сильнішим нетерпінням чекаю на запуск гри! :)

Хай буде пиво в вашому холодильнику!

source
Sort:  
UpvoteBank
Your upvote bank
__2.jpgThis post have been upvoted by the @UpvoteBank service. Want to know more and receive "free" upvotes click here

Выдчуваю, що я буду першим гравцем, який не пэ пива. Ыдея супер, я в темі, починаю відслідковувати інфу.

Ще, оде дуже цікаве питання стосовно реферальної програми в грі; "вона буде?"

Вимагаю продовження інтервю!!! У самого часу не вистачає писати :)

Рефералка будет обязательно)