Щоденник окупації Ізюмщини

in Team Ukraine7 months ago (edited)

Якщо ви досі відносились до Чорного серпня легковажно, то раджу вам передивитись своє відношення до нього. Бо саме він запустив ті процеси які ми зараз спостерігаємо.

Саме так виглядає історичний злам у війні.

Сьогодні стрічка переповнена інформаціє про бойові дії у напрямку Балаклія - Волохів Яр - Гракове. З самого ранку почала надходити інформація що ЗСУ зайшли в Балаклію. Вже зараз місцеві спострерігають український стяг у звільненому місті. Також наші воїни продовжують жмурити русню на напрямку Чугуїв - Волохів Яр.

image.png

Під вечір ця інформація підкріпилася тим що, на відрізку між Балаклеєю та Іванівкою до нашого обмінного фонду скоро може додатися Самарський СОБР, який потрапив у оточення.

Стосовно Довгенького

У останньому зведенні Генштабу воно згадується з рядом інших н.п. які були звільнені у якості такого, яке обстрілює русня, –
«на Слов’янському напрямку ворог активних наступальних дій не вів. Обстрілів з боку окупантів зазнали Долина, Краснопілля, Мазанівка, Дмитрівка, Бражківка та Довгеньке».

Але якщо вони його обстрілюють, це означає, що воно вже не їхнє?

До цього всього дадалася інформація вже ближче до опівночі що, вперше за пів року на сторінці Куп'янської міської ради з'явився допис, щодо необхідних дій для тих громадян які знаходяться у тимчасово окупованому місті. А саме звернули увагу на те щоб готували сховища та стратегічний запас їжі. Тримали зарядженими павербанки. ЗСУ вже близько. Куп'янськ- завжди був і лишається українським містом.

Також за інформацією куп'янських активістів ЗСУ станом на зараз знаходяться на 30 км відстані від Куп'янська.

Також вчорашня заява Гайдая, стосовно того що визволення Луганщини почнеться з деокупації Ізюма, сьогодні приймає більш суттєву вагу.

Ну і розбавимо цю важку інформацію кумедною ретроспективою

image.png

Тим не меньш не дивлячись на активізацію бойових дій на цьому напрямку та відсутність офіційних зелених коридорів, завдяки вчора волонтерами благодійних фондів Helping to leave та Way to Ukraine! було евакуйовано 753 людини, 163 з них - діти, 9 інвалідів. Також були евакуйовані 28 собак. Сумарно з кынця травня з теріторії тимчасово окупованих теріторій Харківщини було евакуйовано цими орнганізаціями понад 14 тис жителів.

Sort:  

Nuff said.

Dear @tricksterlogos, we need your help!

The Hivebuzz proposal already got important support from the community. However, it lost its funding a few days ago and only needs a few more HP to get funded again.

May we ask you to support it so our team can continue its work this year?
You can do it on Peakd, ecency,

Hive.blog / https://wallet.hive.blog/proposals
or using HiveSigner.
https://peakd.com/me/proposals/199

Your support would be really appreciated.
Thank you!