Щоденник окупації Ізюмщини

in Team Ukraine7 months ago

На території тимчасово окупованої Харківщини, від приватних підприємців вимагають оформляти тимчасові патенти для ведення підприємницької діяльності вартість якої складає 30 тис руб. Також повідомляється про неодноразові випадки отруєння "гуманітарною допомогою" від русні.

IMG_20220817_005636_519.jpg
Сподіваюсь що всі вже зрозуміли, що ніякі прояви т.з. референдумів неможливі ні в умовах 11 вересня ні будь коли, хоча б тому що вони ні на що не впливають.

Ну і так, організувати на відповідному рівні русні не вдається вже 3 місяць, бо перші розмови про т.з. референдуми почались ще в квітні.

Ну і для колобків окремо акцентую увагу – дуже сподіваюсь, що всі щури вспіють втікти з окупованих територій, бо гуманне ставлення до них ніхто не гарантує.

Підготовка до чергового "жеста доброй воли" вже розпочата. Навіть у кремлі вже зрозуміли програшність своїх позицій і починать згортати власні амбіції до Донецької та Луганської області.

Ізюмський напрямок вже не має великої цінності для росії

Про це свідчить суцільна неоднорідність і велика концентрація добровольчих батальйонів які не уявлять з себе ефективних військових одиниць. Подібні формації мають велику вразливість перед контратаками ЗСУ, - Інститут вивчення війни (ISW)

20220817_010941.jpg

Sort:  

Скоріше б визволення 🙏