Głosowanie na najlepszy post podróżniczy tygodnia na HIVE #207

in PL-TravelFeed2 months ago

Read this post on TravelFeed.io for the best experience


Głosowanie na najlepszy post podróżniczy mijającego tygodnia tagu #PL-TRAVELFEED, to są wasze posty i waszą decyzją są wybierane demokratycznie najlepsze posty z opublikowanych w ubiegłym tygodniu, wszystko zależy od Twojego głosu.

PLTF.jpg

W TYM TYGODNIU MACIE DO WYBORU NASTĘPUJĄCE POSTY:

@marianomarianoTraveling around Asia - Singapore day 3
20701.jpg"Kolejny dzień pobytu w Gorącym i parnym Singapurze. Tego dnia mieliśmy dość ambitne plany na zwiedzenie największych atrakcji Singapuru. Jako że Singapur nie jest zbyt wielki, to główne atrakcje położone są stosunkowo blisko siebie."
@rsphotosWały Chrobrego in Szczecin at night
20702.jpg"Kolejna dawka zdjęć z mojego nocnego zwiedzania Szczecina. Tym razem skupiłem się na Wałach Chrobrego (do 1945 roku zwane "Tarasy Hakena"), czyli tarasie widokowym nad Odrą."
@olusiuAround Scotland no.9 - Neist Point Cliff
20703.jpg"Większość wyjazdu do Szkocji zaplanowała moja dziewczyna. To ona wyszukała 90% atrakcji turystycznych, które później odwiedziliśmy i to ona zarysowała wstępny plan naszej wycieczki, ale jest jedno miejsce, które podczas przygotowywania wycieczki na papierze przeoczyła."
@peter.gokiRio de Klin - Czyli popołudniowy wypad na Słowację
20704.jpg"Do Zakopanego nie, bo pewnie tłoczno, trochę za tłoczno, a to niech będzie Słowacja, przecież blisko. Nawigacja pokazuje nawet szybszy dojazd niż w nasze Polskie góry."
@waderaPo prostu Wyspowy
20705.jpg"W październiku pojechałam na weekend w Beskid Wyspowy ze wspomnianym wyżej klubem. Pogoda była bajkowa, dzięki czemu w surowy sezon późnojesienny wchodzę spełniona."
@gryfno.frelkaGreckie wakacje Frelki 💙 Gallaria
20706.jpg"Zeus w październiku nie przywitał mnie piorunami lecz przepięknym słońcem. Znalazłam sobie super miejscówkę. Hotel San Panteleimon sto metrów od Morza Egejskiego z widokiem na masyw Olimpu."
@verticallifePolskie Indian Creek
20707.jpg"W Polsce nie mamy za dużo rejonów umożliwiających wspinanie w rysach, stąd też często, gdy nasi rodacy meldują się pod drogami prowadzącymi rysami muszą niejako na nowo nauczyć się wspinania."
@grupa-rowerowaNocny Rajd Rowerowy #170 Polska - Meksyk
20708.jpg"Mimo zimna, mimo smogu a nade wszystko pomimo pierwszego meczu piłkarskiego Polski na mistrzostwach świata na starcie 170 Nocnego Rajdu Rowerowego pojawiły się trzy osoby."
@marianomarianoTraveling around Asia - Singapore day 4
20709.jpg"Czwarty dzień pobytu w Singapurze postanowiliśmy pospacerować po dzielnicach Singapuru. Jako że mieszkamy w chińskiej dzielnicy, tam też rozpoczynamy podróż."
@kowalscy-teamJaskinia Biała Dziupla - Mówili że ona nie istnieje...
20710.jpg"Jaskinia Biała Dziupla - to jaskinia z cyklu tych "odkop sobie wejście sam..." Jest to dziewicza jaskinia, która wygląda jak podziemna rafa koralowa, ta jaskinia skradła moje serce."
@klub-wloczykijowCo kryją beskidzkie kapliczki. Listopadowy spacer na Koskową Górę i Parszywkę (Beskid Makowski)
20711.jpg"Co kryją beskidzkie kapliczki na Koskowej Górze i Parszywce? Wybraliśmy się w Beskid Makowski z zamiarem przygotowania panoramek (do kolejnego zjazdu kursu przewodników beskidzkich)."
@matthewboxMam nadzieję, że to powrót do długiego biegania
20712.jpg"Padło na wybieganie po Świętokrzyskim Parku Narodowym. Niestety natrafiłem na totalną odwilż."
@gryfno.frelkaVan Gogh - 🌻Szyb Wilson
20713.jpg"Artysta zawsze kojarzył mi się ze słonecznikami i obciętym uchem. Do tego jak doszło do obcięcia ucha jest wiele teorii. Autoportret z opatrunkiem, jest znakiem rozpoznawczym."

GŁOSOWANIE NA NAJLEPSZY POST TYGODNIA BĘDZIE SIĘ ODBYWAŁO WEDŁUG PONIŻSZYCH ZASADACH:

 1. Głosowanie odbywa się według zasady 5-4-3-2-1, czyli najlepszy post 5 pkt, drugi post - 4 pkt, trzeci post - 3 pkt, itd;

 2. W przypadku więcej niż jednego postu tego samego autora, gdy głosujący nie wskaże konkretnego postu punkty będą zaliczane do pierwszego w kolejności postu;

 3. Autor zgłoszonego tekstu nie może głosować na swoje posty, za udział w głosowaniu jego post otrzyma dodatkowe 3 pkt (w przypadku większej liczby zgłoszonych postów, dodatkowe punkty przypisane zostaną pierwszemu z opublikowanych postów);

 4. Posty, które opublikowali przez Travelfeed.io otrzymują dodatkowo 2 pkt;

 5. Głosować można do niedzieli 4 grudnia 2022 roku do godziny 18;

 6. Wygrywają posty, które otrzymały największą liczbą punktów w swojej kategorii;

 7. W niedzielę wieczorem ukaże się post w którym ogłoszony zostanie "Najlepsze podróżnicze posty tygodnia” oraz dwa wyróżnione posty;

PODZIAŁ NAGRÓD DLA NAJLEPSZEGO POSTU, POSTÓW WYRÓŻNIONYCH I GŁOSUJĄCYCH

Zasady nagradzania, autorzy najlepszych postów tygodnia tagu #pl-travelfeed oprócz prestiżowego tytułu "Najlepszy post tygodnia" otrzymują nagrody po 40% zarobków postu w którym zostanie to ogłoszone, autorzy dwóch wyróżnionych postów otrzymują po 20% zarobków postu w którym zostanie to ogłoszone.

Proszę głosować w komentarzach pod postem.

Zanim przejdę do postów, które zostały opublikowane na tagu #pl-travelfeed w mijającym tygodniu, chciałbym przypomnieć, żeby używać tagów #polish i #pl-travelfeed pośród pierwszych pięciu, w przeciwnym wypadku, może się zdarzyć, że ciekawy post umknie naszej uwadze. Szkoda, żeby takie ciekawe posty przechodziły bez echa. Nie zapominajcie, że używając tagów #polish i #pl-travelfeed musi być choć w części po polsku.

Zachęcamy do publikowania postów przy użyciu travelfeed.io (wielopoziomowej platformy blogowej dla podróżników). Publikując tam posty wspierasz rozwój @pl-travelfeed, gdyż niewielki procent zarobionych przez Twój post środków wzbogaca Hive Power tego konta. Ponad to co miesiąc travelfeed.io wypłaca @pl-travelfeed płynne środki, które są wynagrodzeniem za kurację polskich treści. Środki te są wykorzystywane na nagrody w cotygodniowych konkursach na NAJLEPSZY POST TAGU #PL-TRAVELFEED.

WAŻNE!!!

Kiedy publikujecie post w travelfeed.io oprócz wyboru Polish zwróć uwagę na zakładkę gdzie to ma być opublikowane. Po prawej stronie na dole jest zakładka "VISIBILITY", gdzie znajdziecie wszystkie platformy na których Was post będzie opublikowany, po rozwinięciu "HIVE" zobaczysz kilka funkcji, a na końcu wybór communities, nie wiem dlaczego z automatu wybrany jest "Haveyoubeenhere", trzeba zmienić na PL-TRAVELFEED.

ZAPRASZAM NA CZAT PL-TRAVELFEED

Posty do cotygodniowego głosowania mogą być zgłaszane przez cały tydzień, do niedzieli wieczór, kiedy to jest publikowany kolejny post podsumowujący tydzień na tagu #pl-travelfeed. Zapraszam do publikowania, gdyż podróże nie muszą być dalekie i kosztowne, post ze spaceru po rodzinnym mieście ciekawie napisany i udokumentowany ładnymi zdjęciami może być równie wartościowy jak post z dalekich zakątków świata, nie zapominajcie o zasadzie 250 słów.

Jeżeli przeoczyliście post o zmianach zasad publikacji i kuracji postów na tagu #pl-travelfeed polecam się z nim zapoznać. Zmiany wynikają z faktu, że jesteśmy częścią dużego projektu Travelfeed.io i staramy się propagować posty podróżnicze pośród polskiej społeczności.

Poniżej znajdziecie ważne posty dzięki, którym łatwiej opanujecie publikowanie na Travelfeed.io

Przewodnik jak zacząć z TravelFeed.io

Przewodnik jak publikować posty na TravelFeed.io

Pamiętaj o zmianie języka na polski, tylko takie posty możemy kurować.

Chcesz wesprzeć @pl-travelfeed?

 1. Obserwuj @pl-travelfeed

 2. Dołącz do trailu @pl-travelfeed na Steemauto i HiveVote dzięki temu nie przeoczysz żadnego dobrego postu podróżniczego, a dodatkowo zarobisz na kuracji.

 3. Zapraszamy do śledzenia profili TravelFeed Polska w "tradycyjnych" mediach społecznościowych: Facebook, Twitter oraz na Instagramie!!! Wszędzie tam publikowane są wszystkie posty z tagu #pl-travelfeed w celu zwabienia innych twórców na platformę.

Czym jest TravelFeed?

TravelFeed to społeczność zorganizowana najpierw wokół tagu #travelfeed, a obecnie wokół platformy Travelfeed.io, tworzona przez podróżników, dla podróżników. Jeżeli na piszesz o podróżach lub lubisz o nich czytać to społeczność Travelfeed.io jest stworzona właśnie dla Ciebie! Celem TravelFeed jest wspieranie twórców wkładających wysiłek w jakość swoich relacji, promowanie wysokiej jakości treści, a także integrowanie ze sobą wędrujących członków Steem i Hive. Społeczność ta zrodziła się dzięki inicjatywie @jpphotography, @for91days i @rimicane, natomiast polskie konto @pl-travelfeed prowadzą @lesiopm i @rozku.

Aplikacja Travelfeed

Przypominam, że można teraz pobrać i zainstalować na smartphonie wygodną i funkcjonalną aplikację Travelfeed na Androida z Google Play Store.


View this post on TravelFeed for the best experience.
Sort:  

5 pkt - @rsphotos, Wały Chrobrego
4 pkt - @wadera, Po prostu Wyspowy
3 pkt - @klub-wloczykijow, Co kryją beskidzkie kapliczki.
2 pkt - @verticallife, Polskie Indian Creek
1 pkt - @matthewbox, Mam nadzieję, że to powrót do długiego biegania

Ale obrodziło postami!

5pkt - @wadera za wspólne wędrowanie w Beskidzie Wyspowym
4pkt - @gryfno.frelka za Katowice po śląskiej znajomości
3pkt - @matthewbox za gorszą pogodę niż w czasie mojej wizyty w Puszczy Jodłowej rok temu ;-)
2pkt - @marianomariano za chińską część Singapuru
1pkt - @peter.goki za wypad w sąsiedzkie góry

5p - @verticallife ❤ 5p od instruktora wspinaczki. 🙌
4p - @wadera
3p - @gryfno.frelka
2p - @klub-wloczykijow
1p - @olusiu

5pkt - @wadera
4pkt - @verticallife
3pkt - @rsphotos
2pkt - @olusiu
1pkt- @gryfno.frelka

5 pkt - @wadera
4 pkt - @olusiu
3 pkt - @peter.goki
2 pkt - @gryfno.frelka
1 pkt - @marianomariano

5 pkt - @peter.goki - Rio de Klin - Czyli popołudniowy wypad na Słowację
4 pkt - @wadera - Po prostu Wyspowy
3 pkt - @verticallife - Polskie Indian Creek
2 pkt - @gryfno.frelka - Greckie wakacje Frelki 💙 Gallaria
1 pkt - @kowalscy-team - Jaskinia Biała Dziupla - Mówili że ona nie istnieje...

Congratulations, your post has been added to Pinmapple! 🎉🥳🍍

Did you know you have your own profile map?
And every post has their own map too!

Want to have your post on the map too?

 • Go to Pinmapple
 • Click the get code button
 • Click on the map where your post should be (zoom in if needed)
 • Copy and paste the generated code in your post (Hive only)
 • Congrats, your post is now on the map!

Congratulations @pl-travelfeed! You received a bright smile from TravelFeed. Our eyes were beaming while reading your post. 😁

Thanks for using TravelFeed!
@lesiopm (TravelFeed team)

PS: You can now search for your travels on-the-go with our Android App. Download it on Google Play

Congratulations @pl-travelfeed! You received a personal badge!

Happy Hive Birthday! You are on the Hive blockchain for 4 years!

You can view your badges on your board and compare yourself to others in the Ranking

Check out the last post from @hivebuzz:

Hive Power Up Month Challenge 2022-11 - Winners List
HiveBuzz World Cup Contest - Recap of Day 11
Be ready for the last Hive Power Up Month of the year!