Najlepsze posty tygodnia "pl-travelfeed" #198

in PL-TravelFeed2 months ago

Read this post on TravelFeed.io for the best experience


W tygodniu 19-25 września 2022 roku opublikowano 18 postów z tagiem #pl-travelfeed, ale tylko 10 spełniało zasady konkursu na najlepszy post tygodnia. Jury złożone z @klub-wloczykijow, @kowalscy-team, @ataraksja, @rsphotos, @jocieprosza, @browery i @wadera miało trudne zadanie wyboru trzech postów, które w ich ocenie są warte najwyższych laurów. Są to następujące posty i ich autorzy.

TF198.png


Nalepszy posty tygodnia #pl-travelfeed!

Czworo Włóczykijów i Pies. Klekociny - Czerniawa Sucha - Jałowiec - Kolisty Groń - Mędralowa - @klub-wloczykijow - 29 punktów - nagroda 40% zarobku postu

19807.png

"Plan przygotowałem tak by przejść większość trasy kursowej. Trasy kursowe są dość krótkie i zwykle nie są pętlami. Moja trasa "naprawiła" te dwie niedogodności dodając Kolisty Groń i Mędralową, ale kosztem rezygnacji z Lachów Gronia. Parking darmowy w Koszarawie Bystra, pod przełęczą Klekociny."


Last Week's Honoured Posts!

Latvija nadaje 2022. Dzień 5 - @hallmann - 25 punktów - nagroda 20 % zarobku postu

19801.png

"Plan na niedzielę był prosty: wrócić nad morze. Ale nie do Jūrmali, która jest dość daleko od naszego miejsca zamieszkania, tylko do wioski Vecāķi. Teoretyczne ze stacji Brasa to zaledwie 16 minut drogi."


Top view of the city of Jelenia Góra and its surroundings - @rsphotos - 19 punktów - nagroda 20 % zarobku postu

19806.png

"Dziś będą widoki z góry na miasto Jelenia Góra oraz jej okolicę. Podobnie jak w Szklarskiej Porębie tak i tutaj odwiedziłem dwa punkty widokowe, a dokładnie to wszedłem na górę dwóch wież z tarasem widokowym. Można z nich podziwiać widoki dookoła. Jest to drugi i ostatni post dotyczący tego miasta."

WAŻNE!!!

Kiedy publikujecie post w travelfeed.io oprócz wyboru Polish zwróć uwagę na zakładkę gdzie to ma być opublikowane. Po prawej stronie na dole jest zakładka "VISIBILITY", gdzie znajdziecie wszystkie platformy na których Was post będzie opublikowany, po rozwinięciu "HIVE" zobaczysz kilka funkcji, a na końcu wybór communities, nie wiem dlaczego z automatu wybrany jest "Haveyoubeenhere", trzeba zmienić na PL-TRAVELFEED.

ZAPRASZAM NA CZAT PL-TRAVELFEED


Przypominam o możliwości śledzenia publikowanych postów na mapie Google, która sukcesywnie zapełnia się każdego tygodnia nowymi pinezkami z Waszymi postami publikowanym na #pl-travelfeed, aktualnie tylko dwa kontynenty (nie licząc Antarktydy) zostały jeszcze nie odkryte. Z okazji drugiej rocznicy konta będę chciał "przypiąć" tam wszystkie posty opublikowane od początku w pod tagiem #pl-travelfeed. Prace nad tym projektem wciąż trwają.


Jeżeli przeoczyliście post o zmianach zasad publikacji i kuracji postów na tagu #pl-travelfeed polecam się z nim zapoznać. Zmiany wynikają z faktu, że jesteśmy częścią dużego projektu Travelfeed.io i staramy się propagować posty podróżnicze pośród polskiej społeczności. Poniżej znajdziecie linki do ważnych przewodników jak zacząć przygodę z Travelfeed.io.

Bez zmian pozostają cotygodniowe konkursy na najlepszy post tagu #pl-travelfeed. Uprzedzając pytania i wątpliwości, wciąż będziemy wspierać użytkowników publikujących posty na tagu #pl-travelfeed na obu blockchainach, zdajemy sobie sprawę, że nie każdy chce od razu publikować przez platformę Travelfeed.io, będziemy do tego zachęcać, ale nie będziemy dyskryminować użytkowników którzy będą publikować przez inne frontendy.

Ważne posty dzięki, którym łatwiej opanujecie publikowanie na Travelfeed.io

Przewodnik jak zacząć z TravelFeed.io
Przewodnik jak publikować posty na TravelFeed.io

Pamiętajcie o zmianie języka na polski, tylko takie posty możemy kurować

Posty do cotygodniowego głosowania mogą być zgłaszane przez cały tydzień, do niedzieli wieczór, kiedy to jest publikowany kolejny post podsumowujący tydzień na tagu #pl-travelfeed. Zapraszam do publikowania, gdyż podróże nie muszą być dalekie i kosztowne, post ze spaceru po rodzinnym mieście ciekawie napisany i udokumentowany ładnymi zdjęciami może być równie wartościowy jak post z dalekich zakątków świata, nie zapominajcie o zasadzie 250 słów.

Chcesz wesprzeć @pl-travelfeed?

  1. Obserwuj @pl-travelfeed
  2. Dołącz do trailu @pl-travelfeed na HIVE.VOTE dzięki temu nie przeoczysz żadnego dobrego postu podróżniczego, a dodatkowo zarobisz na kuracji.
  3. Zapraszamy do śledzenia profili TravelFeed Polska w "tradycyjnych" mediach społecznościowych: Facebook, Twitter oraz na Instagramie!!! Wszędzie tam publikowane są wszystkie posty z tagu #pl-travelfeed w celu zwabienia innych twórców na platformę.

Czym jest TravelFeed?


TravelFeed to społeczność zorganizowana najpierw wokół tagu #travelfeed, a obecnie wokół platformy Travelfeed.io, tworzona przez podróżników, dla podróżników. Jeżeli na piszesz o podróżach lub lubisz o nich czytać to społeczność Travelfeed.io jest stworzona właśnie dla Ciebie! Celem TravelFeed jest wspieranie twórców wkładających wysiłek w jakość swoich relacji, promowanie wysokiej jakości treści, a także integrowanie ze sobą wędrujących członków Steem i Hive.

Społeczność ta zrodziła się dzięki inicjatywie @jpphotography, @for91days i @rimicane, natomiast polskie konto @pl-travelfeed prowadzą @lesiopm i @rozku.


View this post on TravelFeed for the best experience.

Sort:  


The rewards earned on this comment will go directly to the people( @polish.hive ) sharing the post on Twitter as long as they are registered with @poshtoken. Sign up at https://hiveposh.com.

bardzo dziękuję szanownemu jury za drugie z rzędu wyróżnienie!

Congratulations, your post has been added to Pinmapple! 🎉🥳🍍

Did you know you have your own profile map?
And every post has their own map too!

Want to have your post on the map too?

  • Go to Pinmapple
  • Click the get code button
  • Click on the map where your post should be (zoom in if needed)
  • Copy and paste the generated code in your post (Hive only)
  • Congrats, your post is now on the map!

Congratulations @pl-travelfeed! You received the biggest smile and some love from TravelFeed! Keep up the amazing blog. 😍 Your post was also chosen as top pick of the day and is now featured on the TravelFeed.io front page.

Thanks for using TravelFeed!
@lesiopm (TravelFeed team)

PS: Did you know that we recently launched the truvvl app? With truvvl, you can create travel stories on the go from your phone and swipe through nearby stories from other TravelFeed users. It is available on the Apple App Store and Google Play.