My Actifit Report Card: November 30 2021

in Actifit2 months ago (edited)

Dobrý večer s Actifitem. Dneska jsem se na své poměry naťapal docela dost... Tak ještě napíšu relativně plnohodnotný příspěvek. S fotografií.

Děti se ve škole nudí. Samozřejmě, je to chyba nás, učitelů. Chápu svou nedostatečnost, že nejsem schopen podat živě a vtipně ani tak zábavnou látku, jako je skloňování zájmen jenž a tentýž, nebo třeba přechodníky...

Přitom právě od toho se odvíjí uplatnění mladého člověka v dalším životě. No uznejte, bez schopnosti rozpoznávat větné členy, to člověk nemůže ani rodinu založit... A když nepoznáte druh zájmene nebo číslovky, tak to, jak jistě víte, o slušně placené místo nezavadíte. Neřkuli o takové, které by Vás naplňovalo uspokojením a umožňovalo Vám osobnostní rozvoj...

Ale Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy dobře ví, jak jsou podobné znalosti pro život důležité, a proto je předepsalo v Rámcovém vzdělávacím plánu, který je pro školy závazný. Zkrátka v příjimacím testu to být může. A připravit dítě do života znamená ho připravit tak, aby se dostalo na střední školu. A dost o tom.

Děti se zkrátka v hodinách zpravidla nudí. Tak si tak sedí na uších a něco si čmárají. Já jak chodím po třídě a něco vykládám, tak se taky docela nudím, a proto se dívám, co čmárají. A občas se dovolím a něco si ofotografuji. Například tohle.
20211104_092703.jpg
Nakreslila žákyně 8.řídy. Neví, čím chce být. Na konci hodiny si o tyhle její čmáranice zpravidle řekne nějaký její spolužák. K čemu mu budou, nemám ponětí.


This report was published via Actifit app (Android | iOS). Check out the original version here on actifit.io


30/11/2021
16429
Daily Activity

Sort:  

Hele ty cmaranice jsou fakt dost dobry. Tebe by asi vice potesilo kdyby slecna projevila nejaky literalni talent, ale mozna bys mohl zkusit takovy socialni experiment a svoji sverenkyni v tom cmarani trosku podporit :)

Já uznávám talenty všeho druhu. Jenže jak podpořit?

Ty jo, ta holčina je opravdu šikovná.

Původně jsem si myslel, že to kreslil kluk.
Něco podobného dělají návrháři, designéři. Občas takové věci někde publikují veřejně.

Na druhou stranu, v minulosti jsem byl jednu dobu na pozici, kdy jsem na slušně placené místo přijímal nové kolegy, a ti s odporným písemným projevem se nedostali ani na první kolo pohovorů (omlouvám se všem dyslektikům, kterým jsem ukřivdil).

Congrats on providing Proof of Activity via your Actifit report!

You have been rewarded 289.3188 AFIT tokens for your effort in reaching 16429 activity, as well as your user rank and report quality!
You also received a 1.73% upvote via @actifit account.

The following boosts were applied to your post:
Friend Boost - L2
+ 12 % AFIT
+ 5 % AFIT
Friend Boost - L3
+ 15 % AFIT
+ 10 % AFIT
Water Bottle - L3
+ 20 AFIT
Running Shoes - L3
+ 20 AFIT
Running Shoes - L4
+ 25 AFIT
Water Bottle - L4
+ 35 AFIT
Running Shoes - L5
+ 30 AFIT
Water Bottle - L5
+ 45 AFIT
Water Bottle - L1
+ 5 AFIT
Water Bottle - L2
+ 10 AFIT
Running Shoes - L1
+ 10 AFIT
Running Shoes - L2
+ 15 AFIT
Boosts increased your AFIT earnings by 224.6938 AFIT
Actifit rewards and upvotes are based on your: - User rank: which depends on your delegated SP, accumulated AFIT tokens, rewarded post count, recent rewarded activity and owned AFITX. - Post score: which depends on your activity count, post content, post upvotes, quality comments, moderator review and user rank.

To improve your user rank, delegate more, pile up more AFIT and AFITX tokens, and post more.
To improve your post score, get to the max activity count, work on improving your post content, improve your user rank, engage with the community to get more upvotes and quality comments.

Actifit is a Hive Witness. If you believe in our project, consider voting for us

rulersig2.jpg
Chat with us on discord | Visit our website
Download on playstore | Download on app store
FAQs | Text Tutorial | Video Tutorial

Sorry, out of BEER, please retry later...