At a glance in Brussels

in Photography Lovers2 months ago (edited)

I'm in Brussels again, just to see the results and feedback from the "Conference on the Future of Europe"

I flew from Vienna. Yes, it is shorter and easier for us Moravians to get to the Vienna airport than to Václav Havel in Prague. Regiojet took me to the airport and then it was a short Austrian Airlines flight to Brussels.

From the airport to the hotel we went in a minivan with diplomatic plates, who would be lucky enough to get that? The driver asked me where I was from and responded to "Czech Republic" with "Ceska zbrojovka" :) I'm glad they know us abroad.

I am attaching photos from the trip. I don't have anything from Brussels itself yet, because I arrived in the evening, I had to check in, have dinner, write an article... I wanted to walk around the city in the evening, but I think I'll leave it for tomorrow.

Zase jsem jen tak letmo v Bruselu, dozvědět se výsledky a zpětnou vazbu z "Konference o budoucnosti Evropy".

Letěl jsem z Vídně. Ano, my Moraváci to máme na vídeňské letiště kratší a jednodušší, než na Václava Havla do Prahy. Na letiště mě vezl Regiojet a pak už jen krátký přelet Austrian Airlines do Bruselu.

Z letiště do hotelu jsme jeli minivanem s diplomatickou značkou, no komu se to poštěstí? Řidič se mě ptal, odkud jsem, a na "Czech Republic" zareagoval replikou "Ceska zbrojovka" :) Jsem rád, že nás v cizině znají.

Přikládám fotky z cesty. Ze samotného Bruselu zatím nic nemám, protože jsem přiletěl navečer, cekalo mě ubytování, večeře, napsat článek... Chtěl jsem se večer projít městem, ale asi to nechám na zítřek.

I have the feeling that the Belgian team was just playing an important football match - everyone at Brussels airport was watching.

Mám dojem, že belgický tým zrovna hrál nějaký důležitý fotbalový zápas - na bruselském letišti ho sledovali snad úplně všichni.

Žertovná příhoda z vídeňského letiště. Znáte takový ten skládací nožík o velikosti a ve tvaru kreditní karty? Tak na rentgenu se ukázalo, že ho mám v peněžence. Tak sekuriťačka mi tu peněženku nechala otevřít, a nic. Tak mě nechala z ní vytáhnout úplně všechno, karty, průkazky, drobáky - a nic. Nožík nikde. Tak nechala prázdnou zkontrolovanou peněženku znova projet rentgenem - a nožík tam na displeji stále byl. Chvíli jsme na sebe nechápavě koukali, sekuriťačka peněženku prohmatávala, nechala ji projet rentgenem potřetí - a co myslíte. Byl tam opravdu. V přihrádce, na kterou jsem dávno zapomněl, že tam je a že jsem tam ten nožík vůbec kdy dával. Sekuriťačka se nakonec velmi omlouvala, když mi ho zabavovala...

sepa.png

vote_follow.png