Cointurk İş Raporum 15.07.2018 - @mrtt

in #kusadasi5 years ago

Selamlar cointurk ailesi, ben Mert biliyorsunuz ki kuşadasi destek ekibi üyesiyim. Bu yazım da sizlere bir hafta boyunca yapmış olduğum işlerden bahsedeceğim.

Şuanda aktif olan projelerimiz, gobaba.com ile ortaklık yapmış bulunmaktayız. Bununla ilgili birçok projemiz bulunmaktadır.Bunlara aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz. Steemit yeni yani mayıs ayında ve sonrasında katılmaya başlamış kişileri desteklemek amaçlı teşvik projemiz bulunmaktadır. Bununla ilgili detaylı bilgiye aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Şuanda Aktif Olan Projelerimiz

Yeni Projemizden haberdar olmak için buraya tıklayınız.

Yeni Gelenlere Özel Teşvik Projesi

Gobaba Sitesine Üye Ol 5 Dolar Kazan ( Coinplugturk & Gobaba Projesi 1 )

Gobaba Discord ve Telegram Kanalına Katılın 1 Dolar ve Üstü Kazanın

Gobaba'da Alım-Satım Yapın ve Gobaba Hakkında Bilgi Verin Ödül Kazanın

Yeni üye olmak isteyip, süre beklemek istemeyenler için mükemmel bir proje

Eğer yaşadığınız bir sorun varsa @cpxturk-destek hesabını ziyaret ederek sorunuza çözüm arayabilir. Eğer hala sorununuza çözüm bulamadıysanız, bizlere discord üzerinden ulaşıp sorununuzun çözümünü öğrenebilirsiniz.

Şirketimiz ile ilgili gelişmeleri ise @cpxturk üzerinden takip edebilirsiniz.

İş Raporum

Steemit üzerinden @kusadasi, @try-market, @cpxturk , @cpxturk-destek profillerine gelen yorumlar tek tek okunup incelendi. Gerekli olanlara cevap verilip bilgi edinmesine yardımcı olundu.

Discord kanalımız üzerinden gerek özel, gerek genel sohbet kanallarımızdan sorulara cevap verildi. Bilgilendirici açıklamalar yapılıp kişiye yardımcı oldum. Eğer sizinde sorunuz varsa bizlere discord kanalımız üzerinden sorabilirsiniz. Discord kanalımız ; https://discord.gg/Fzqx2

Tr ve cointurk etiketleri incelendi, kaliteli makale yazarları listelendi.

Genel anlamda proje önerilerimi, proje geliştirme önerilerimi '' cointurk '' projelerini daha verimli hale getirme adına öneriler sundum. Bu önerileri sizlerden bizlere iletilen önerilerdir ve ben bu önerilere kendi yorumumu katarak ve daha detaylandırılarak @kusadasi'na illetim.

Gün içerisinde spam profil kontrolüne başlandı. Bu kontroller esnasında spam olduğu belirlenen kişiler listelendi ve ''cointurk'' projelerine katılmamaları adına ekip arkadaşlarımla paylaşıldı. Sizlerinde bunlardan haberdar olması adına yakın zaman içerisinde bu konu ile ilgili çalışmalar yapılmaktadır.

Benden istenilen raporlar yazıldı ve bu raporlar @kusadasi profili üzerinden paylaşıldı.

Yeni gelen kullanıcılara yardımcı olundu, hesap açılması için işlemler yapıldı.

Not:

Bazı projelerimiz bir süreliğine askıya alındı. Bunun sebebi ise, bazı kişilerin projelerimizi kötüye kullanmasından dolayıdır.

Durmadan büyüyen Cointurk ailesine sonsuz teşekkürlerimi borç bilirim. Bize görüş ve desteklerinizi discord kanalımızdan iletebilirsiniz.

DQmTov3C5qkDCmBmz9WwiRncaUVtjo4bqdDrDyzFZRead1m.png