CARBON nowy DEX społecznościowy

in #polisch4 months ago (edited)

Nie wiem jak mocna to konkurencja dla HIVE. Na razie jest na wczesnym etapie, Jednak obiecują prawdziwe combo! DEX oraz Scentralizowaną cześć do wyboru przy pisaniu postów, carbon messenger, manager haseł, kalendarz, podpięcie MetaMaska. platforma ma dać realną możliwość płatności pomiędzy użytkownikami. będą też nagrody za aktywność.
Na razie nagrody są za utrzymanie 300 największych portfeli. Ja zakupiłem ponad 19K tokenów za około 2,500$ co daje 230 miejsce i nagrodę w wysokości 1200 tokenów już 15 lutego.

2021-02-07 22_19_30-Carbon - Social Crypto Hub.jpg
https://crbn.io/

Z tego co rozumiem już w lutym start platformy. Zespół do tej pory robił wszystko terminowo.
zostawiam pierwszy lepszy film o projekcie (nagrany dość dawno temu) ale tłumaczy o co chodzi w tej platformie. Pewnie napiszecie, że ryzykowna gra, ale kto nie ryzykuje ten nie pije szampana :)

Sort:  

Mi to wygląda na scam. Trzeba BARDZO uważać na projekty, które powstają podczas bańki, z małą płynnością, a w szczególności te, które jeszcze nie działają. Kolejną czerwoną flagą jest większy nacisk na ich stronie na "REWARDS" niż na samym produkcie. W filmie reklamowym same ogólniki... Musisz też wiedzieć, że większość "krypto youtuberów" dostaje pieniądze za promowanie konkretnych coinów.

No tak projekt trochę wygląda zbyt pięknie i zawsze jest szansa na scam, ale nawet scamy czasem się udają. o ile dobrze rozumiem początki to nawet steemit miał być scamem, a przyszło tylu twórców, że nadali wartość tokenowi. Wracając do Carbon to "REWARDS" cały czas maleje i jak dobrze rozumiem potem będzie wypłacany za działalność w sieci a nie za trzymanie tokenów. W dodatku zespół wszystko realizuje w terminie więc to nadaje jakąś tam wiarygodność.
No nic pozostaje czekać do otwarcia platformy i albo będzie pump albo dump :) w pierwszym przypadku zaczynam konfigurować Mustanga 3,6 V6 a w drugim stracę uciułane od grudnia na wymiankach dolary.

Scam się udaje tylko dla jednej strony - oszusta. ;-)

Co innego jak ktoś robi jakiś projekt, ale finalnie on "nie wychodzi", a co innego jak celem od początku jest wyłudzenie kasy. Mam nadzieję, że się mylę, ale widzę tu dużo "red flags".

No dzięki za opinie będę ją miał z tyłu głowy, jednaj ja widzę tylko jedną flagę a mianowicie platforma obiecuje na prawdę dużo i to może się nie udać. tylko to mnie martwi.

Jako alternatywa i konkurent TT, bo do hive nie ma co porównywać, biorąc pod uwagę połączenia z nim. Natomiast nie zmienia to faktu, że konkurencja nie śpi i jeszcze w tym roku ujrzy kilka ciekawostek. Chłopaki z filmu są spoko i ogarniają wiele:)

Nie wiem jak mocna to konkurencja dla HIVE.

Raczej alternatywa, a nie konkurencja.

Congratulations @czcibor360! You have completed the following achievement on the Hive blockchain and have been rewarded with new badge(s) :

You received more than 3750 upvotes.
Your next target is to reach 4000 upvotes.

You can view your badges on your board and compare yourself to others in the Ranking
If you no longer want to receive notifications, reply to this comment with the word STOP

Check out the last post from @hivebuzz:

Feedback from the February 1st Hive Power Up Day

Platforma spolecznosciowa na eth, gdzie fee sa miedzy 15$ a 100$ za pojedyncza transakcje? To jakis zart?

ich tokeny jak wysyłają tym największym portfelom to zdaje się idą bez opłat. nie wiem kto pokrywa te opłaty. Ale tak czy siak w dłuższej perspektywie opłaty na ETH spadną jak wejdzie ETH2.0