Testuję drugą dawkę szczepionki

in #polish2 years ago

Rok temu zaproponowałem Szczepionkę na bezie imbiru miodu i cytryny, a w tym roku testowa partia (II dawka) Szczepionki na bazie owoców czarnego bzu. Przepis jest prosty wygotować sok z owoców, dodać sporą ilość cukru bo owoce są kwaśne, zabutelkować. Jest to stary przepis znany naszym babciom jedyny minus to straszny syf w kuchni, taka specyfika mocno barwiących owoców. Niektórzy dodają cytrynę na garnek aby zneutralizować barwienie. Dozowanie profilaktyczne jako przyprawa do herbaty lub do wody gazowanej. w przypadku zapadnięcia na popularną chorobę grypopodobną zwiększyć dawkowanie do oporu robiąc bombę witaminową ;)
Trochę cytatów z internetu:

"Czarny bez

– owoce, syrop czy inne przetwory, mogą działać przeciwbakteryjnie, antywirusowo, nawet przeciwgrzybiczo i przeciwko drożdżakom. Mogą przyczyniać się do regulacji gospodarki lipidowej organizmu."

"Czarny bez na raka?

Wiele badań potwierdza działanie immunomodulujące i antyoksydacyjne czarnego bzu. Przez to stal się on przedmiotem eksperymentów dotyczących wpływu na komórki rakowe. Okazuje się, że ma on wysoki potencjał antynowotworowy i może być zwłaszcza dobrym składnikiem diety profilaktycznej wobec nowotworów."

"Czy czarny bez jest trujący?

Owoce czarnego bzu są źródłem związków takich, jak prunazyna i sambunigryna. Są to glikozydy, substancje szkodliwe dla ludzkiego organizmu, ponieważ mogą wywoływać mdłości, wymioty, zatrucie. Natomiast trzeba podkreślić, że trujące owoce czarnego bzu są tylko surowe, świeże. Wszelkie przetwory z czarnego bzu są bezpieczne, ponieważ dzięki wpływowi temperatury lub procesów przetwarzania owoców, glikozydy się utleniają i są niszczone."

"Czarny bez w ciąży:

Nie ma przeciwwskazań co do spożywania przetworów z czarnego bzu w ciąży. Należy jednocześnie pamiętać o wspomnianej wyżej kwestii surowych owoców czarnego bzu, a także o rozsądku i umiarze w spożywaniu produktów roślinnych (zielarskich) podczas ciąży i karmienia piersią."

"Czarny bez – dawkowanie:

Ustalono, że standardowa korzystna i bezpieczna dawka czarnego bzu w przeliczeniu na sok z czarnego bzu to 150 ml – czyli nieco ponad połowa szklanki. Natomiast w formie nalewki lub syropu ilość ta powinna być mniejsza, podobnie z konfiturami, dżemami. Co do syropu, zaleca się do 50 ml dziennie. Warto stosować tę roślinę jako zdrowy dodatek do diety, a nie istotny jej składnik."

"Czarny bez - skutki uboczne:

Jeśli spożyjemy za dużą dawkę owoców czarnego bzu lub ich przetworów, to istnieje ryzyko biegunki i bólu brzucha. Warto obserwować reakcję organizmu szczególnie w początkowym okresie stosowania czarnego bzu."

20210901_222756.jpg
producent Czcibor bio lab vaccine incorporated, nie ponosi żadnej odpowiedzialności za przyjęcie preparatu zwanego szczepionką ;) jednocześnie firma będzie zwalczać każdą dezinformację jakoby szczepionka "czarny bez" miała by nie działać, lub szkodzić zdrowiu. Każdy psisko teoretyk i foliarz dostanie downvote aby fake newsy nie roznosiły się po internecie dla dobra nas wszystkich #szczepimysie

Sort:  

Globalne użycie niestety będzie skutkowało zalewem NOPów.

Roślina nie jest polecana wszystkim, nie tylko ze względu na możliwość zatrucia pokarmowego. Oprócz cennych flawonoidów i innych związków roślinnych, zawiera białko. Te z kolei, może uczulać, szczególnie osoby ze skłonnością do alergii. Bez jest składnikiem wielu leków, dlatego pacjenci z alergią powinni uważnie czytać etykiety i ulotki dołączone do medykamentów, by uniknąć objawów alergii. Najbardziej alergizujący jest pyłek kwiatów czarnego bzu, jego owoce oraz same kwiaty. W maju możemy obserwować kwitnące krzewy czarnego bzu. Kwiaty tej rośliny są wykorzystywane w kuchni jako składnik sałatek czy innych potraw. Białko obecne w roślinie może wywołać takie dolegliwości alergiczne jak nieżyt nosa, zapalenie spojówek czy duszności. Alergikom odradza się przyjmowania leków zawierających czarny bez oraz spożywania rośliny pod jakąkolwiek postacią.

;)

Antynaukowy foliarz z Ciebie xd przecież Szczepionka "czarny bez" została przebadana przez nasze babcie ;) lepiej przyznaj się kto Ci płaci ;) no i od tych alergenów to pewnie czapeczka foliowa chroni ;)
(oczywiście wszystko żarty)

Dział od marketingu uzna, że to będzie tylko koincydencja czasowa. ;-)

Ciekawe jakby wzmocnić booster olejkami czarnuszki lub barberry? Naturalna pompa bez korpo syfu...końcówka dobra.

#Pijemy bo chcemy wrócić do normalności.

Moim zdaniem tą szczepionkę powinieneś opatentować. Jest na pewno o wiele bezpieczniejsza w długim terminie niż te masowo wciskane przez rządy.

 2 years ago  Reveal Comment

Testy będą niebawem przeprowadzone. Ale nasza firma zapewnia że produkt jest bezpieczny i nie wywołuje skutków ubocznych xd. Ulotka będzie do wglądu tylko dla tych co przyjmą swoją dawkę ;)