Francja powołała ambasadora LGBT

in #polish3 months ago


Kolejny absurd liberalnej degrengolady na Zachodzie. Francja powołuje ambasadora gejów, lesbijek, biseksualistów i transwestytów. Francuskim przedstawicielem na świat dla osób z zaburzeniami seksualności i tożsamości płciowej został Jean-Marc Berthon.

Należąca do lewicowego skrzydła zwolenników prezydenta Macrona, premier Francji Élisabeth Borne powołała końcem października bieżącego roku ambasadora „osób LGBT+”. Ten absurdalny krok był następstwem obietnic złożonych 4 sierpnia przez prezydenta Francji.


Jean-Marc Berthon, który od kilku dni może poszczycić się tytułem ambasadora dewiacji, był już wcześniej związany z prezydentem. Doradzał Macronowi w kwestiach związanych z prawami człowieka. Ktoś kąśliwy mógłby stwierdzić, że liberalny prezydent odpowiedzialny za krwawe tłumienie protestów „żółtych kamizelek” faktycznie potrzebuje doradztwa w tych kwestiach.

CZYTAJ TAKŻE: Koniec nadziei dla osób z niechcianym homoseksualizmem. Francja zakazuje terapii konwersyjnej


Zadaniem francuskiego ambasadora dewiacji będzie niesienie „głosu i działań Francji” (czyt. liberalnej kliki rządzącej) w sprawach LGBT. Ambasador ma przy wsparciu francuskiej dyplomacji działać w państwach, w których akty homoseksualne i okaleczanie ciała związane z zaburzeniami postrzegania swojej płciowości są zakazane.

CZYTAJ TAKŻE: Dlaczego nie lubię LGBTQQIP2SAA


Na swoim „prywatnym” koncie Twitterowym Berthon udostępnił film unijnej komisarz ds. równości Heleny Dalli. Pani komisarz znana jest m.in. z wydania instrukcji zachęcającej urzędników Komisji Europejskiej do zaprzestania używania nacechowanych religijnie określeń takich jak Boże Narodzenie. W filmie słyszymy słowa skierowane do polskich aktywistów LGBT w związku ze zorganizowanym przez nich konkursem „LGBTQ+ DIAMONDS AWARDS”, który ma nagrodzić wielkie firmy angażujące się w demoralizację społeczeństwa za pomocą promocji homoseksualizmu.

CZYTAJ TAKŻE: Tęczowy kapitalizm i ostatnie podrygi dziwaków


Dalej europejska komisarz mówiła o strategii dla LGBT, której wdrażaniem zajmuje się Komisja. W jej wizji ta strategia ma doprowadzić do Europy wolnej od wykluczenia, dyskryminacji i przemocy.

CZYTAJ TAKŻE: Rewolta przeciw współczesnemu światu


Naszego zdania o ideologii LGBT nie zmieni żaden pseudo-amabsador. Nie zmienią go też rozwydrzeni aktywiści czy wielki kapitał — prawdziwy sprawca światowej demoralizacji. Jednak, aby nasz kraj wytrwał w normalności potrzeba zaangażowania całej zdrowo myślącej części Narodu. Jeśli jasno nie pokażemy naszego sprzeciwu wobec liberalnej degeneracji, to może się okazać, że pewnego dnia taki Berthon będzie się panoszył w Polsce, jak niegdyś Repnin.

Narodowcy.net / leparisien.fr

 
Tekst opublikowany pierwotnie na portalu narodowcy.net

Narodowcy.net