Integracja Sensoryczna na steemit

in #polish5 years ago

Cześć steemianie!

Dołączyliśmy do tej ciekawej i nowej społeczności internetowej by jeszcze lepiej wypełniać nasze cele statutowe, którymi m.in jest szerzenie i propagowanie rzetelnej wiedzy o Integracji Sensorycznej. Konto @sensorycznyswiat należy do Fundacji "For Kids", która jest "wydawcą" portalu http://integracjasensoryczna.info, którego Redaktorem Naczelnym od blisko ponad pół roku jest Zbigniew Przyrowski, który wprowadzał metodę terapii zaburzeń integracji sensorycznej do Polski i jest najbardziej szanowanym specjalistą w tej dziedzinie w Polsce.

Zastanawialiśmy się nad formą publikacji artykułów i będziemy wdzięczni za radę. Możemy albo mniej więcej raz w tygodniu publikować notkę w której opiszemy kilka z naszych artykułów, lub też robić częściej przedruki całych artykułów widniejących na naszej stronie. W przyszłości na pewno wybrane artykuły będziemy publikować najpierw tutaj, a dopiero potem na naszym portalu.

Poza działalnością w ramach naszego portalu, staramy się też pomagać na małą skalę rodzicom dzieci z zaburzeniami integracji sensorycznej, którzy chodzą na prywatną terapię (nie jest to mały wydatek). Przed ostatnimi świętami Bożego Narodzenia organizowaliśmy razem z jedną z warszawskich poradni spotkanie z Mikołajem z prezentami, oraz konkurs na świąteczne kartki gdzie nagrodą był karnet na miesięczną terapię w tejże poradni.

Obecnie staramy się o uzyskanie statusu Organizacji Pożytku Publicznego, co z pewnością pomoże nam zdobyć choć trochę więcej funduszy na naszą działalność.

Jeśli na samym początku zakrzyknęliście "hola hola a co to ta integracja sensoryczna", zachęcamy do zapoznania się z artykułem naszego RedNacza: http://integracjasensoryczna.info/11796/integracja-sensoryczna

--
Obecnie konto prowadzi: @sarmaticus

Sort:  

Cześć,
Projektuję sensoryczne place zabaw dla dzieci i liczę na ciekawe informacje.
więc follow

[BOT] Witaj sensorycznyswiat na tagu polskiej społeczności steemit.
W #polish umieszczamy artykuły w języku polskim.
Polski czat dostępny jest na https://steemit.chat/channel/polish (wymagane jest osobne konto)
Na tej platformie publikujemy tylko własną, oryginalną zawartość.
Wszelki plagiat traktowany jest jako spam i może zostać oflagowany.
Szczegóły swoich i innych działań, związanych z twoim kontem, znajdziesz na https://steemd.com/@sensorycznyswiat
Posty zawierające wulgaryzmy i kontrowersyjne treści taguje się poprzez #nsfw.
Więcej informacji uzyskasz tutaj: https://steemit.com/polish/@mattuk/faq-dla-zupelnie-poczatkujacych-uzytkownikow-steemit

I want to be you friends,
Follow me...!!!! @milenia

Welcome to steemit from @lopezdacruz. All the best in your steemit journey.