Sort:  

no co ty jak bym dał flage to bym był hipokrytą:P Nie po to rozmawiam tyle o tym że flagowanie czyichś treści do niczego nie prowadzi żeby teraz to robić albo podpuszczać innych ;)

Chciałem dać do zrozumienia po prostu o co mi chodzi z tym dlaczego taki system jest niebezpieczny i ten post to nie jest koniec, albo jakaś moja zemsta na autorze. Uważam że rzeczywostośc sama go osądzi za te słowa. Tylko kontynuacja mojej wypowiedzi.

Na bazie tego mam zamiar teraz coś napisać żeby bardziej obrazowo zaprezentować moje zdanie w tej kwestii i niektórym przynajmiej próbować zwrócić uwagę że to co się ostatnio dzieje do niczego nie prowadzi.

Po za tym to jest fakt. Zarówno kali jak i czcibor zostali zdownwotowani niemal natychmiast jak zamieścili swoje posty natomiast ten wisiał 12 godzin zanim go zobaczyłem i nikt nie zareagował więc skoro już takie tu panują zasady jak mi to gtg depsearch i inni próbują wyjaśnić to niech będą uczciwe wobec wszystkich prawda? ;)

Nie bój się nie mam zamiaru się teraz bawić na jakiejś fali nienawiści w hivewatchersa ;) Po prostu to była część mojego planu żeby coś zobrazować do mojego artykułu.

 10 months ago  Reveal Comment