Winner of January Edition - @cezary-io

in #poprzeczka3 months ago (edited)

ENG translation here

Czas najwyższy na podsumowanie styczniowej edycji poprzeczki. To była jednocześnie dwudziesta edycja od pierwszych szlifów tego pomysłu w czerwcu 2021 roku.

Wielkim zwycięzcą tej wyjątkowej edycji okazał się... @cezary-io. To jeden z "prapoprzeczkan". Startuje od samego początku i nie opuścił żadnej z edycji. Średnio docierał do 24 dnia miesiąca, ale najwyższy jego wynik to 40 zaliczony dzień rywalizacji w lipcu 2022 roku (czyli lipcowa edycja musiała się przeciągnąć aż do sierpnia). Wtedy też po raz pierwszy stanął na najwyższym stopniu podium ku jego wielkiej radości co możecie znaleźć w jego archiwalnych wpisach.

Teraz mistrz powrócił i znowu wygrał. Wygrał z dość dużą przewagą. Jego wynik to 34 dzień - wówczas ostatni raz tej edycji pokonał poprzeczkę. Ostatni raz taki wynik ktoś osiągnął we wrześniu 2022 roku (w zasadzie w październiku bo edycja się przedłużyła) i tym kimś był @merthin.

Drugie miejsce zajął nasz kilkukrotny mistrz zza oceanu @manuvert. Od początku jego startów w poprzeczce zawsze notuje dobre wyniki. Bardzo solidny gracz do obstawiania wyników, które u niego wahają się między 23 a 40 dniem. Ta wyjątkowa wytrwałość doprowadziła go wielokrotnie na podium (🎁) a również na jego najwyższy stopień (sierpień i grudzień 2022 roku). Tym razem @manuvert kończy na drugim miejscu, które zresztą zajmował najczęściej.

Trzecie miejsce zajął nasz arcymistrz @merthin, który nie traci kontroli nad zwycięzcami. Wszak nadal bez większych obaw przewodzi w tabeli wszechczasów. Prócz typowych dla medalistów osiągnięć zdobył on tym razem również tytuł zająca, czyli tego, który w tej edycji najczęściej zaliczał strącenia poprzeczki. To nie takie łatwe. Ciekawe, czy mieliśmy kiedyś zająca, który zajął np. miejsce 10?

Z podium (🎁) zszedł po 4 miesiącach piszący te słowa @racibo. Nie pomogło poprawienie wyniku, ani inne kalkulacje. Zamiast podium (ikonka prezentu) mamy zzz. W klasyfikacji wszechczasów jestem pierwszym bez złota :) Cieszy za to poprawa wyniku z grudnia. Cała czołówka poprawiła wyniki i to również cieszy.

Poza podium również znalazł się @browery. Czy styczniowa rozgrywka była jego rozgrzewką przed @poliac? W wynikach browery widać zwyżkę formy ⏫ (16,17,19, 21,24). Zwróćcie na to uwagę. Czwarty miesiąc z rzędu wynik rośnie. Jako wprawny bukmacher już bym obstawiam jego zwycięstwo w lutym. Liczby jednak nie grają same, ale uczestnicy. Zwyżka formy oznaczała tym razem spadek z podium na 5 miejsce. Niezbadane są wyroki uczestników poprzeczki!

Szósty był @sk1920 z najsłabszym wynikiem w historii jego startów. Nie jest to jednak powód do zmartwień bo taki wynik u nas oznacza awans (🆙)... Tym razem szóste miejsce a w grudniu było dziewiąte. Ciekawe czy kiedyś sk1920 zdobędzie srebro lub złoto?

Komplet wyników przedstawia się nastepująco:

1..cezary-io 34 🥇🔼⏫🎁🆙🎅
2..manuvert 28 🥈🔼⏫🎁
3..merthin 28 🥉🔼🆙 🎁 🐇

4..racibo 26 💤🔼⏫
5..browery 24 💤🔼⏫🎅*
6..sk1920 13 (6) 💤🆙
7..@edycu 12 (8) 💤
8..@fredkese 7 - 💤 🆙
9..@asia-pl 7 (6) - 💤🔼🆙
10..@drlobes 7 (6,2) - 💤 🔼🆙
11..@marianomariano 5 - 💤🆙
12..@allonyx.ngs 5 (4) - 💤
13..@sandraa1 2 - 💤

*Dodatkową, zaległą ikonkę 🎅 (mistrz weteranów) przyznałem @browery za najlepsze miejsce wśród członków-założycieli poprzeczki w grudniowej rozgrywce.

Styczniowa poprzeczka zebrała do skarbonki 5,343 HBD i będą one niebawem wypłacone uczestnikom według zdobywanych ikonek, przy każda kolejna liczy się bardziej i bardziej.

Na koniec zwariowane statystyki:

Od góry są to średnia, mediana, najwyższy wynik, średni wynik zwycięskiej dwójki, średni wynik zwycięskiej trójki, najniższy wynik, średni wynik ostatniej trójki, liczba uczestników

Sort:  

Hey, thanks for the rewards and the stats, and congrats again to the winner! And to all participants really.
Same objective for me this month, go at least 20 days without breaking the bar, and then we'll see what happens.
Good luck and happy stepping!
!ALIVE

@poprzeczka! You Are Alive so I just staked 0.1 $ALIVE to your account on behalf of @manuvert. (5/20)

The tip has been paid for by the We Are Alive Tribe through the earnings on @alive.chat, feel free to swing by our daily chat any time you want.

Niezmiernie się cieszę że udało mi się wygrać styczniową poprzeczkę. Gratuluję dla @manuvert i @merthin za drugie i trzecie miejsce.
Wielkie dzięki dla @racibo za organizację tego turnieju.

koniec lutego i początek marca to dobre (dla mnie) ułożenie weekendów. Myślę, że możemy rywalizować na poziomie 34 dni w lutowej edycji. Powodzenia w @poliac!

Wzajemnie, dla mnie weekendy są zawsze słabiutkie. Ale powalczymy, zobaczymy.

Congratulations @poprzeczka! You have completed the following achievement on the Hive blockchain And have been rewarded with New badge(s)

You got more than 800 replies.
Your next target is to reach 900 replies.

You can view your badges on your board and compare yourself to others in the Ranking
If you no longer want to receive notifications, reply to this comment with the word STOP

Check out our last posts:

LEO Power Up Day - February 15, 2023
Valentine's Day Challenge - Give a badge to your beloved!
The Hive Gamification Proposal
Support the HiveBuzz project. Vote for our proposal!