You are viewing a single comment's thread from:

RE: sp-circle-jerks

in #reakcja2 years ago (edited)

Czyli chcesz flagować większość aktywnych osób na #polish? Zobacz ile osób jest aktywnych i ile osób należy do grupy. Nie wiem, gdzie delegacja mija się z ideą #NewSteem

Edit: Chyba, że masz jakieś inne rozwiązanie / propozycję jak grupa powinna funkcjonować, bo z tego co wiem do dzisiaj nic do niej nie miałeś.

Sort:  

Hmmm, otrzymasz ode mnie głos pod warunkiem że delegujesz SP na moje konto. Im więcej delegujesz, tym większy głos. Gdzie tu bezinteresowność? Ja tu widzę krętactwo i maleńkość.

Gdzie indziej jak delegujesz SP, otrzymujesz dywidendę, możesz kupić też SP i mieć większy głos, możesz też wypożyczać komuś SP w zamian za Steemy, jak dla mnie na to samo wychodzi. Na Steemie nic nie jest bezinteresownie. Dlaczego nie mogę dostać głosu od D.tube skoro wrzuciłem post na temat video w necie, ale bez video. Dlaczego Actifit nie podbija postów o sporcie bez użycia Apki. Dlaczego nie mogę wykorzystać punktów z Esteem na podbicie posta, który nie był dodany przez Esteem? Każdy ma swoje zasady i swoje podwórko.

Ja nie wysyłam do sp-group Steemów, zeby dostać upvote, po prostu deleguje.

Posted using Partiko Android

Na Steemie nic nie jest bezinteresownie

Ja głosuję bezinteresownie. Jeżeli jednak ktoś nastawił się na maksymalizacje zysków to lepszym rozwiązaniem jest delegacja do nowego, genialnego @tipu i zgłoszenie się na kuratora. Tam występuje element proof of brain a nie bezmyślne głosowanie na zasadzie: bo on do nas delegował

A nie widzisz, że to co napisałeś to jest to samo, co system sp-group tylko działanie jest inne?

Jestem już kuratorem @tipu. Mogę delegować tam swoje SP i głosować np. tylko na swoje posty, bo Tipu chce zarabiać na kuratorce i wydaje mi się w tej chwili, że to jest nawet gorsze niż system sp-group, bo w grupie dostanę upvote'a raz na dzień (o ile dodam post) a przy tipu mogę tyle na ile mi mana pozwoli, mogę też dać upvote swojego komentarza.

Dalej nie widzę co takiego złego robią delegaci sp-group.

Posted using Partiko Android

element proof of brain, to jest różnica

poczekajmy trochę, tipu pewnie wyłączy możliwość głosowania na komentarze (to się da wymusić downvotami) i ograniczy % selvoting

taki jest nowy kod Steem, dozwolona jest rywalizacja mająca na celu maksymalizację zysków (jeżeli kogoś to interesuje) przy jednoczesnym promowaniu dobrych postów

Ok @tipu jest w fazie beta i jeszcze nie raz nastąpi jakaś zmiana. Sam uważam, ze projekt jest genialny i zgłaszałem błędy do Cardboarda. W każdym razie na #polish jest obecnie aktywnych z Polski około 30 kont, które deleguje SP do sp-group. Chcesz je wszystkie flagować? Jeśli tak, to z jaką mocą, bo tego nie napisałeś i jeszcze jedno pytanie:
Upvote'y z automatu są złe, a dawnvote'y z automatu są dobre? 😁

Przemyśl jeszcze raz wszystko na temat grupy i zobacz czy to pójdzie w dobrym kierunku. Idę spać, bo u nas już 1:11 w nocy.

Posted using Partiko Android

nie chcę nikogo krzywdzić i zniechęcać, downvoty będą raczej symboliczne