Debata Młodzież Wszechpolska kontra Młodzi dla Wolności już w piątek!

in #reakcja10 months ago (edited)


Już w ten piątek (26.06.2020) odbędzie się debata organizowana przez Ad Personam, w której udział wezmą przedstawiciele dwóch młodzieżowych organizacji: Młodzieży Wszechpolskiej oraz Młodych dla Wolności.

Debata jest drugą z serii pojedynków młodzieżówek, organizowanych przez Ad Personam. Tematyką debaty jest zagadnienie: "W jaki sposób państwo polskie powinno dbać o interesy narodu polskiego?".

Poruszone zostaną następujące aspekty: 1. Czy interwencjonizm jest nieodzownym elementem interesu państwowego? 2. Wizja polityki prorodzinnej. 3. Wpływ imigrantów na gospodarkę i społeczeństwo - czy i jakich imigrantów powinna przyjmować Polska? 4. W jaki sposób Polska powinna wspierać Polaków za granicą? 5. Wizja polskiej edukacji. Reprezentantem Młodzieży Wszechpolskiej będzie Marcin Osowski - prezes Okręgu Lubuskiego Młodzieży Wszechpolskiej, członek Rady Naczelnej, student I roku bezpieczeństwa narodowego na Uniwersytecie Wrocławskim, wiceprzewodniczący Młodzieżowej Rady Miasta Zielona Góra II kadencji oraz asystent społeczny posła Konfederacji Krystiana Kamińskiego. Społecznie działa od 2011 roku. Z kolei przedstawicielem Młodych dla Wolności będzie Tomasz Antosiak - prezes Młodych dla Wolności na okręg gdyńsko-słupski. Zwolennik austriackiej szkoły ekonomii. Amator psychologii, filozofii i pisarstwa. W dalszym opisie jego sylwetki możemy się dowiedzieć, że działacz młodzieżówki partii KORWiN to "Miłośnik gier strategicznych i fabularnych. Elegant, smakosz i herbaciarz". https://www.facebook.com/109567802421216/posts/3247996901911608/ Debata będzie transmitowana w piątek 26 czerwca na kanale Ad Personam na YouTubie. Transmisja rozpocznie się o godzinie 17:00, a w jej trakcie obserwatorzy będą mogli zadawać pytania uczestnikom. Po debacie będzie udostępniony zapis. Narodowcy.net / facebook.com

 

Tekst opublikowany pierwotnie na portalu narodowcy.net

Narodowcy.net