PlayToEarn- zbieraj, handluj, walcz! #22

in #splinterlands7 months ago (edited)

Jest to półautomatyczny post przedstawiający aktualne wydarzenia i nie jest obowiązkowe jego wspieranie. Wszelkie wsparcie przyczyni się do budowania wszelkich zasobów.


Splinterlands:- Dzisiejsze łowy x2 to 21 skrzyń brązowych dające wynik 161 DEC . Do końca sezonu 12 dni i obecny stan konta 40 skrzyń.

Krótko mówiąc, obecnie jest nie za wiele, ale to ponowny od nowa powrót i narzekać nie ma co. Więc będzie się dziać, bo aktywność zwiększam. Powstało kilka nowych rzeczy do przeanalizowania i wiele więcej do nadrobienia.


👉Dołącz do Splinterlands! Link polecający oznacza to, że dostanę drobniaki za Twoją aktywność.Przedstawione statystyki od chwili wstawienia posta, mogą odzwierciedlać wyniki z minuty na minutę. Zgodnie z powyższym autor nie ponosi żadnej odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na podstawie umieszczonych treści zawartych w materiale, jak i jakichkolwiek materiałach dalszej części opisu linków umieszczonych stron trzecich. Przed rozpoczęciem należy zasięgnąć informacji przeprowadzić analizy przed inwestycją.