Модена, Реджо-Емілія та Парма - від Ужгороду на Лісабону на велосипеді, день 28

in #travelfeed7 months ago

Read "Модена, Реджо-Емілія та Парма - від Ужгороду на Лісабону на велосипеді, день 28" on TravelFeed.io for the best experience


This post is in UA language. For English, follow the link:

Прокинувся я в своєму наметі, в саду італійця Франческо. Вчора ввечері я запитав, чи можна поставити намет в лісопосадці поруч з його домом. А мене запросили на подвір'я. І на вечерю також :).

Прокинувся досить рано, спалось чудово. Вся сім'я Франческо збиралась їхати - на роботу, а дітей в дитсадок. Мені сказали прикрити за собою ворота, коли виїжджатиму.

Зранку побував в Модені, до неї лишалося кілька кілометрів всього. Місцевий собор в центрі виглядає настільки древньо, що змушує відчувати якісь, мабуть неможливі в сучасних релігіях, враження.

Не жарко й сонячно - ідеальна погода для подорожі. Здається, дешева проста втулка на новому колесі дає набагато кращий накат, ніж попередня динамка. Їдеться легше.

Окрім автомобільного шосе, дороги до Парми не було. Ну що ж, водії тут досить ввічливі, проїхав і так. Хоч приємніше, звісно, по якимось полям по велодоріжкам :).

Проїхав через Реджо-Емілію, теж симпатичне місто (в Італії, здається, іншого не трапляється), в місті кілька разів почув російську мову, а потім побачив українську церкву:). УГКЦ, всередині якраз йшла служба, тому не вдалося поспілкуватись з людьми.

Ввечері був в Пармі. Джорджо, гостинний італієць, запросив мене до себе в гості. Він прочитав про мою подорож в телеграм-каналі, присвяченому Інгресу - геолокаційній грі з доповненою реальністю, в яку ми обидва граємо...

Парма - досить жваве місто, сюди люди з'їжджаються на роботу з усіх усюд. Подивитись тут не так багато, як, скажімо, в Венеції - але повністю позбавленою архітектурних принад Парму усе ж не назвеш.

Хотів зайти в цитадель, історичну споруду в центрі, але вона закрита.


View this post on TravelFeed for the best experience.

Sort:  

Congratulations, Your Post Has Been Added To The Steemit Worldmap!
Author link: http://steemitworldmap.com?author=boga4
Post link: http://steemitworldmap.com?post=modena-redzho-emiliya-ta-parma-vid-uzhgorodu-na-lisabonu-na-velosipedi-den-28


Want to have your post on the map too?

  • Go to Steemitworldmap
  • Click the code slider at the bottom
  • Click on the map where your post should be (zoom in if needed)
  • Copy and paste the generated code in your post
  • Congrats, your post is now on the map!

You post has been manually curated by BDvoter Team! To know more about us please visit our website or join our Discord.

BDvoter Team

Hi @boga4,

You have submitted this post to the English speaking section of TravelFeed.io but your post is not in this language. You can submit a non-English post, however, please choose the language of your post in the TravelFeed.io editor below the topics selection.

Since it violates our policies, your post has been hidden from searches on TravelFeed.io, but will remain visible when accessed directly.

To learn more about our policies, you may check them out here. Please contact us through our Discord if you wish to appeal.

Now I tried to find Ukrainian language on travelfeed and realized that it's impossible to publish any posts in Ukrainian (only few languages avalaible). It's a pity...
So, I cannot follow your advice ("You can submit a non-English post, however, please choose the language of your post in the TravelFeed.io editor"), or maybe there is any option I didn't find?

Thanks for writing this comment through TravelFeed.io!
You have received a 8% upvote from us. We hope to see you soon on TravelFeed.io!

oops, sorry(

We're planning to fully translate TF into other languages - it's a huge project but I we're on it :)