Cointurk Özgünlük Projesi Detayları

in #cointurk3 years ago

Selam arkadaşlar Kusadasi şirketi olarak bir süre önce sizlere kaliteli blog yazarlarını destekleyeceğimizi duyurmuştuk. Bu duyurumuzun proje halini sunmaktan gurur duyarız.

CoinTurk Özgünlük Projesi Nedir?

Cointurk ve Tr etiketlerinde yazılmış olan makaleleri ekibimiz gün içerisinde inceliyor. İncelenen yazılar arasında belirli özellikleri ve kuralları taşıyan makaleler o gün destek alması için listelenip, sıraya koyuluyor. Sırası gelen kullanıcı da 2 gün içerisinde destek oyunu almış oluyor.

Ayrıca kaliteli makalelerinizi discord genel_post_paylaşım kanalımıza atarak, daha hızlı sonuç alınmasını sağlayabilirsiniz.

Cointurk Özgünlük Projesi Kapsamında Bazı Normal Yazılarda Destekleniyor Mu?

Evet bu konuda da bir düzenimiz mevcut, aramıza yeni katılan kullanıcılara 1 defaya mahsus olmak şartıyla destek oluyoruz. Fakat destek olduğumuz kullanıcılar da kuralları taşıyor sadece kalite konusunda eksikleri varsa bunu yapıyoruz.

Desteklenen yeni üyeler eğer aynı şekilde yazmayıp, geliştirerek yazarsa seçilme şansı elde ediyorlar. Kötü içerik üretmesi halinde destekten faydalanamıyorlar.

CoinTurk Özgünlük Projesinde Arkadaşlarımız Nelere Dikkat Ediyor?

  • Yazılmış olan içeriğin kalitesine, ( Anlatım şekli, Başlık v.b)
  • Yazmış olduğunuz yazıya eklediğiniz fotoğrafın özgünlüğüne,( Eklenilen fotoğraflar da size ait olacaktır. )
  • Markdown kod kullanımına, ( Gereksiz kullanımdan kaçınız, bu konuda detaylı bilgiyi discord kanalımızda bulunan faydalı linkler bölümünden elde edebilirsiniz.)
  • Kullandığınız etiketler makaleniz ile alakalı olmalı, ( Örneğin: yemek ile yazılan bir yazıda steemit etiketinin olmaması gibi.)

CoinTurk Özgünlük Projesine Seçildiğimi Nasıl Anlarım?

Seçilen makalelere yakın bir tarihten itibaren yorum atılmaya başlanacaktır. Bu yorumlar aracılığıyla seçildiğinizi anlayabilirsiniz.

DQmTov3C5qkDCmBmz9WwiRncaUVtjo4bqdDrDyzFZRead1m.png

Sort:  

emekleriniz ve destekleriniz için çok teşekkür ederim.

ama maddeler arasındaki "eklenilen fotoğrafların da bize ait olması" konusu biz yazarları epey zorlayacaktır. blog-gezi-seyahat-hobi gibi konularda bu fotoları kendimiz çekip yazıya entegre edebiliriz ama diğer türlüsü pek mümkün gözükmüyor. bu madde üzerinde revizeye gidilirse genel katılım daha da artacaktır diye düşünüyorum.

fotoğraf konusunda imkan dahilinde çekilen fotolar olması elbette güzel olur. Ama imkan dahilinde değilse, kaynak belirterek foto kullanımı bence de olabilmeli.

Motive açısından çok yerinde bir çalışma. Destek görülmedi zaman üretkenlik de azalıyor.

Çok şükür steemit iyice tat vermemeye başlamıştı :)

Harika ve teşvik edici bir proje. Bende katılıyorum @kusadasi

Fotoğraf konusundaki tutumunuz kısıtlayıcı bir kural, bu şekilde katılımın yüksek olmasını beklememeniz gerekir...

@avina Multi hesaplardan katılımı ancak bu yol ile engelleriz böylece gerçek blog yazarlarına ulaşmış oluyoruz.

Bilgilendirme için teşekkür ederim öncelikle, ama fotoğraf konusu kısıtlayıcı oluyor ne yazık ki katılımı arttırmak için başka usuller bulunabilir belki de.

malesef diğer türlü koyuyor adam ismini aslı diye profilede instadan çalma bir fotoğraf ile projelere katılıyor

Bu güzel ortam,sizinde desteklerinizle daha iyi hal alıyor.Mevcut sosyal medya hesapları kuru kalabalık dışında başka bir işe yaramıyor.Steemit ortamı cidden güzel ve kaliteli kişileri barındırıyor.Emeği geçen herkese teşekkürler.

Gayet güzel bir proje. Elimden gelen katkıyı sağlamaya çalışacağım.