Türk kullanıcılar için Dlike'ın Kürasyon Hesabı Açıldı

in #dlike5 years ago

Selam arkadaşlar,

Ben Özgür ( @ozgurcinarli )
Daha önce de Steem Platformu üzerinde faaliyet gösteren Dlike uygulaması hakkında birkaç paylaşım yapmıştım. Bilmeyenler için yeniden kısa bir bilgilendirme yapayım. Beğendiğiniz bir haber veya videoyu, altına sadece 40 kelimelik kendi özgün yorumunuzu yazarak, kaynak gösterip paylaşabileceğiniz bir uygulamadır. Paylaşımlarınız hem dlike'ın kendi platformu, hem de steemit platformu üzerinde görülür. Dolayısıyla aldığınız beğenilerden hem steem hem de Dlike'ın kendi tokeni olan Dliker kazanırsınız.
dlike-tr hesabı da Dlike platformu üzerinde paylaşım yapacak olan Türk kullanıcıların paylaşımlarına değer katmak için kuruldu. Hesabın stake ettiği Dliker gücü gittikçe artarak sizin dlike platformu üzerinde yapacağınız paylaşımları beğenerek size destek olacak.
Gerçi benim kendi hesabım olan @ozgurcinarli nın Dliker gücü @dlike-tr den çok daha yüksek ve ben de kendi hesabımdan Türk kullanıcılara elimden geldiğince destek olmaya çalışıyorum. Ancak başka platformlarla da ilgilendiğim için Dlike üzerinden yapabileceğim beğeni sayısı sınırlı kalıyor. @dlike-tr hesabı sadece Dlike platformu üzerinde faaliyet göstereceği için uzun vadede Türk kullanıcılara desteği daha fazla olacaktır.
Şimdilik kendi incelemelerime dayanarak @denizcakmak @hayalet @haylike @e-r-k-a-n kardeşlerimizin Dlike platformu üzerinde paylaşım yaptığını tespit edebildim. Başka kullanan veya kullanacak olan arkadaşlarımız varsa yorum kısmında kendilerini belirtirlerse onları da takibe alacağım.

Herkese sevgiler.

Sort:  

Congratulations @dlike-tr! You have completed the following achievement on the Steem blockchain and have been rewarded with new badge(s) :

You published your First Post
You got a First Vote

You can view your badges on your Steem Board and compare to others on the Steem Ranking
If you no longer want to receive notifications, reply to this comment with the word STOP

Vote for @Steemitboard as a witness to get one more award and increased upvotes!