Świąteczna Lotteria Lotto 2023 - Milion Talonów i Nagrody Pieniężne!

in #engrave3 months ago

W tym wyjątkowym sezonie świątecznym Lotto uraczyło nas przełomową "Świąteczną Lotterią". Wspólnota graczy może wygrać aż MILION talonów Lotto oraz nagrody pieniężne. Zasady są proste: za każde 6 złotych zakupów w produktach Lotto otrzymasz kupon promocyjny. Wybierając Lotto lub Lotto Plus, możesz trafić jeden z miliona talonów do kolejnej gry.

Wartość nagród jest imponująca:

I stopień: 100 000 złotych,
II stopień: 4 x 25 000 złotych,
III stopień: 50 x 5 000 złotych,
IV stopień: 500 x 500 złotych.

Kody trzeba zarejestrować do 4 stycznia 2024 r. na oficjalnej stronie. Wyniki losowania z 7 grudnia 2023 r. zostaną ogłoszone, a szczęśliwcy mogą sprawdzić wygrywające kody na https://www.wynikilotto.net.pl/artykuly/loteria-swiateczna,747/

Nie czekaj - kupuj, rejestruj, wygrywaj! https://linktr.ee/wynikilottonet


Pierwotnie opublikowano na Wyniki Lotto. Blog na Hive napędzany przez dBlog.

Sort:  

Congratulations @wynikilotto! You have completed the following achievement on the Hive blockchain And have been rewarded with New badge(s)

You received more than 400 upvotes.
Your next target is to reach 500 upvotes.

You can view your badges on your board and compare yourself to others in the Ranking
If you no longer want to receive notifications, reply to this comment with the word STOP

Check out our last posts:

Hive Power Up Day - December 1st 2023

Wspaniała inicjatywa od Lotto z "Świąteczną Lotterią Lotto 2023"! To nie tylko szansa na wygranie atrakcyjnych nagród pieniężnych, ale także uczestnictwo w świątecznym klimacie dzięki milionowi talonów. Prosta zasada zakupów w produktach Lotto przekłada się na kupon promocyjny, a trafienie jednego z miliona talonów to dodatkowy powód do radości. Zachęcam każdego do wzięcia udziału, a wyniki losowania i szczegóły promocji zawsze można sprawdzić na https://lottostat.net/. Niech te święta będą wyjątkowe również dzięki Lotto!