• Sign in
  • Sign up 
  • Welcome
  • FAQ
  • Block Explorer 
  • Night Mode
  • Stolen Accounts Recovery 
  • Change Account Password 
  • Vote for Witnesses 
  • Hive Proposals 
  • OpenHive Chat 
  • Developer Portal 
  • Hive Whitepaper 
  • Privacy Policy
  • Terms of Service
logo
  • Posts
  • Proposals
  • Witnesses
  • Our dApps
LoginSign up
You are viewing a single comment's thread from:

RE: PPSSSTT! Wanna buy a melon?

  • View the full context
  • View the direct parent
vietnam-paradise (43)in #food • 8 years ago

Thanks simonas. My mother in law always shakes her head at me when I bring them home from the market but, they're always very sweet and juicy! So you said, 0.35/ kg so X's 4 is about 1.40US. Still good and cheap! Enjoy!

8 years ago in #food by vietnam-paradise (43)
$0.00
    Reply 0
    Sort:  
  • Trending
    • Trending
    • Votes
    • Age