EN SEVDİĞİN ŞİİR

in Edebiyatlast year

bir gece vaktiydi. oturduk. dünyanın herhangi bir yerine öylesine oturuverdik, yorgun. göklerden bir gök beğendik ve onu önümüze taşıdık. sağına soluna ağaçlar çizdik göğün ve güzel bir görüntü çıkardık. izlemeye koyulduk. en sevdiğin göğün yüzüne en sevdiğin şiiri çıkardın koydun. tam okumaya başlıyordum ki durdurdun beni. piyano yapacağım, dedin. çıkardın cebinden koca piyanoyu koydun toprağa. bu benim en sevdiğim piyano, dedin. şimdi okuyabilirim, dedim. en sevdiğin gökyüzüne karşı en sevdiğin şiiri, en sevdiğin piyano eşliğinde kulağına fısıldadım. tutup onu bir de utanmadan buralarda paylaşıyorum. allahım affet ne olur.

Ahmet Telli- GÜLÜŞÜN EKLENİR KİMLİĞİME

Sort:  

Bu yazı Curation Collective Discord Sunucusunda küratörlere önerilmiş ve manuel inceleme sonrasında @c2-turkish topluluk hesabından oy ve reblog almıştır. @c-squared hesabı topluluk witness'ı olarak faaliyet göstermektedir. Projemizi desteklemek isterseniz bize buradan witness oyunuzu verebilirsiniz.
This post was shared in the #turkish-curation channel in the Curation Collective Discord community for curators, and upvoted and reblogged by the @c2-turkish community account after manual review.
@c-squared runs a community witness. Please consider using one of your witness votes on us here

en sevdiğim şiirlerden olan ve tekrar tekrar okumaktan bıkmayacağım bu şiiri seslendirdiğin için çok teşekkür ederim.. 🙆‍♀️
sesine sağlık @sahinadm:)

Güzeller güzeli önerin için ben teşekkür ederim @sudefteri. Süpersin. :)

@edebiyat'a da teşekkür edelim. Üzülmesin. :))