Фільм "Дегустація" про вино і не тільки // The film "La dégustation" is about wine and not only (UA/EN)

in CineTVlast year (edited)

Французький фільм "Дегустація" ("La dégustation") 2022 року. У ролях: Ізабель Карре, Бернар Кампан. Українська назва "Смак кохання", але в озвучці називають все одно "Дегустація".

У фільмі піднімається тема культури вживання вина, яка для французів є традиційною і важливою. Продавець вина, професіонал свого діла, не може не випивати щоденно, як він каже "лише якісне" вино, але в нього проблеми з серцем, і алкоголь суворо заборонений. Та чоловік не хоче слухати лікарів. Та все ж він наважується припинити вживати. Водночас із цим він знайомиться із жінкою, яка відвідала його магазин. Обоє самотні і вже немолоді, не поспішають "переступати" межу, але в них зав'язуються стосунки. Жінка дуже мріє про дитину і хоче зробити штучне запліднення. Чи зупинять її нові стосунки?

Фільм дуже простий, без динамічного сюжету, з не зірковими акторами, але його також цікаво дивитися, бо він має певну свою атмосферу.

French film "La dégustation" 2022. Starring: Isabel Carré, Bernard Campan. The Ukrainian name is "Taste of Love", but in the voiceover it is still called "Tasting".

The film raises the topic of the culture of wine consumption, which is traditional and important for the French. The wine seller, a professional in his field, cannot help but drink daily, as he says, "only quality" wine, but he has heart problems, and alcohol is strictly prohibited. But the man does not want to listen to doctors. Still, he dares to stop using. At the same time, he meets a woman who visited his shop. Both are single and not young, they are in no hurry to "cross" the border, but they are starting a relationship. A woman really dreams of a child and wants to do artificial insemination. Will her new relationship stop her?

The film is very simple, without a dynamic plot, with non-star actors, but it is also interesting to watch, because it has a certain atmosphere of its own.

1123152.webp

Source