First Power Up Day of the Year //Yılın ilk Power Up Günü

in Hive TR5 months ago (edited)

Hello guys, today is the first hive power up day of the year. It's my second power up day. I learned most of the things on the platform by the community I am a member of. I am happy to be here. I wish I had met this platform earlier. Even though I can't post regularly because of everything coming together these days, I always stop by and stay informed. I believe that we will come to very good positions as a community. Thank you very much to my friend @incublus who announced HPUD.

Merhabalar arkadaşlar, bugün yılın ilk hive power up günü. Benim ise ikinci power up günüm. Platformda çoğu şeyi üyesi olduğum topluluk tarafından öğrendim. Burada olmaktan mutluluk duyuyorum. Keşke daha önce bu platform ile tanışsaymışım. Bu sıralar herşeyin üst üste gelmesi sonucu çok düzenli paylaşım yapamasam da, sürekli uğrayıp etraftan haberdar oluyorum. İnanıyorum ki topluluk olarak çok iyi konumlara geleceğiz. HPUD 'u duyuran @incublus arkadaşıma çok teşekkür ediyorum.

I still get excited when I will post like the first day. I immediately call my sister and ask for help. He's always holding my hand. thank you very much to him. Thank you for helping even though it gets really angry sometimes. I would like to thank my brother @bilginhilal for helping me on this platform. I plan to attend power-up days as much as I can. I will be able to attend the empowerment days with a small amount this month. I would like to join with more hives.

İlk günkü gibi hala paylaşım yapacağım zaman heyecanlanıyorum. Hemen ablamı arayıp yardım istiyorum. Her zaman elimden tutuyor. Ona çok teşekkür ederim. Bazı zamanlar çok sinirlense de yardım ediyor sağolsun. Bana bu platformda yardımcı olan ablam @bilginhilal'e teşekkür ederim. Elimden geldiğince power up days'a katılmayı düşünüyorum. Bu ay küçük bir sayıyla power up days' a katılım yapabileceğim. Gönül isterdi ki daha fazla miktarla katılayım, fakat daha az hive miktar ile katıldım.

I was rated proportionally in the previous event. This made me quite happy. Even though my participation is low this time, if nothing goes wrong, I would love to rise in the rankings by doing more Hive coin power ups in future events. As far as I can see, there are many friends participating in this event. Maybe one day I'll join with numbers 500-600.

Önceki etkinlikte oransal olarak dereceye girmiştim. Bu beni oldukça mutlu etmişti. Bu sefer düşük katılım sağlasamda bir aksilik olmadığı sürece önümüzdeki etkinliklerde daha fazla sayıda Hive coin power up yaparak dereceye girebilmeyi çok isterim. Gözlemlediğim kadarıyla bu etkinliğe oldukça yüksek sayılarda katılan arkadaşlar var. Belki bir gün bende 500-600'lü sayılarda katılım sağlarım.

I will end by thanking you. I would like to thank the devoted person @damla, who has been saddened by the unpleasant events recently. I would like to thank our HPUD event sponsors @emrebeyler, @bilgin70, @sunsan, @passenger777, @anadolu, @baboz @flsfserkan friends.

Teşekkür ederek yazımı bitireceğim. Son zamanlar tatsız olaylarlardan dolayı üzülen fedakar insan @damla'ya, çok çok teşekkür ediyorum.
HPUD etkinliği sponsorlarımız @emrebeyler @bilgin70 @sunsan @passenger777 @anadolu @baboz @flsfserkan arkadaşlarıma teşekkür ediyorum
.

Sort:  

Burada olmanıza çok sevindim.
Umarım diğer etkinliklerde daha hedeflediğiniz miktarlarda katılım sağlarsınız.
Tebrikler.

Teşekkür ederim 😊

Bu etkinlikte seni de görmek gerçekten çok güzel oldu. Katılımın ve emeklerin için çok teşekkür ederim.

Son saniyelerde yetişsemde geldim. Teşekkür ederim 😊

İyi şanslar dilerim. İleride daha yüksek miktarlarda katılım yapabilirsiniz umarım dilediğiniz gibi. 🙏🏻

Teşekkür ederim 😊