In Memory of 2022🥳💫 //2022 Anısına 🥳💫

in Hive TR5 months ago (edited)Hello my dear friends, we have entered the new year now. I wish the new year to bring health, haps and peace to all of us. I want the new year to be free from diseases and epidemics, animals to be loved and valued even more, and peace all over the world. As you know, bad events took place around the world in 2022. Besides bad things, of course, good things happened for me too. I want to share a few of them with you. I am a person who values ​​myself. I love my body and I love taking care of myself. I started skin treatment this year. Although my skin treatment is not finished yet, there is a difference even between the old carpet and the current carpet. As I mentioned in my previous post with you, I changed my gym. I think there will be a lot more in my body development in the new year. Another development for me was to change my workplace. At my previous job, I worked a lot and had almost no time for myself. I shared with you that I am a healthcare professional. We work on a shift basis. When we work at night, we normally need to rest during the day, but I remember the days when I worked without rest at my previous workplace. Still, this made me unhappy. I am very happy with the working system now and I can have a good time for myself. I traveled as much as I could and discovered new places, and this situation will remain in my memory as good memories in 2022.

Merhabalar sevgili arkadaşlarım, artık yeni yıla girdik. Yeni yıl hepimize önce sağlık, mutluluk huzur getirmesini temenni ediyorum. Yeni yılın hastalıklardan, salgınlardan arınmış olmasını, hayvanların daha da çok sevilip değer görülmesini ve tüm dünyada barış olsun istiyorum. Malum 2022 yılında dünya genelinde kötü olaylar yaşandı. Kötü olayların yanı sıra benim için tabiki çok güzel şeyler de yaşandı. Bunlardan bir kaçını sizinle paylaşmak istiyorum. Ben kendime değer veren bir insanım. Vücudumu seviyorum ve kendimle ilgilenmeyi seviyorum. Bu yıl cilt tedavisine başladım. Henüz cilt tedavim bitmedi buna rağmen eski haliyle şuanki halı arasında bile fark var. Sizinle de önceki postumda bahsettiğim gibi spor salonumu değiştirdim. Yeni yılda vücut gelişimimde çok olacağını düşünüyorum. Benim için diğer bir gelişme olan iş yerimi değiştirmem oldu. Önceki iş yerimde çok çalışıyordum ve kendime neredeyse hiç vakit ayıramıyordum. Sağlıkçı olduğumu sizinle paylaşmıştım. Biz nöbet usulü çalışıyoruz gece çalıştığımızda gündüz dinlenmemiz gerek normalde fakat ben önceki iş yerimde dinlenmeden çalıştığım günleri hatırlıyorum. Haliyle bu durum beni mutsuz ediyordu. Şuan çalışma sisteminden gayet memnunum ve kendime çok güzel vakit ayırabiliyorum. Olabildiğince gezip yeni yerler keşfettim bu durum 2022 de hafızamda güzel anılar olarak yer edinecek.


The thing that made me the happiest and still continues to make me happy in 2022 is that I don't adopt my kitties. I finish my work early and leave on time to see them on my way back from work. My friends are tired of me now. Because I constantly tell them about Pıtırcık and Çıtırcık and force them to watch their photo videos. Making good friends in my new workplace is one of the things that makes me happy. I made a friend from work named Özge. I value him and we get along very well. Even if either of us leaves the job, I've made a friendship that I wouldn't want to end our friendship. I am happy to know him.

2022 yılında beni en çok mutlu edip halen mutlu etemeye devam eden olay işe ise kediciklerimi sahiplenmem. İşten dönerken onları görmek için erkenden işlerimi bitirip tam saatinde çıkıyorum. Arkadaşlarım artık benden sıkıldılar. Çünkü sürekli onlara Pıtırcık ve Çıtırcıktan bahsedip, zorla fotoğraf videolarını izletiyorum. Yeni iş yerimde güzel arkadaşlıklar edinmem de beni mutlu eden durumlardan. İş yerinden Özge adında yeni arkadaş edindim. Ona değer veriyorum ve çokta iyi anlaşıyoruz. Eğer olur da ikimizden biri işten ayrılırsa, arkadaşlığımızın bitmesini istemeyeceğim bı arkadaşlık edindim. Onu tanıdığım için mutluyum.

2022 has brought me countless beauties that I do not remember yet. I hope 2023 will bring good memories to all of us. I leave you with my favorite photographic memories in 2022. See you in my next post, goodbye. 🌸❤️

2022 bana daha hatırlamadığım sayısız güzellikler kattı. 2023' ünde hepimize güzel anılarla gelmesini temenni ederim. Sizleri 2022 de en sevdiğim fotoğraf anıları ile baş başa bırakıyorum. Bir sonraki postumda görüşmek üzere sağlıcakla kalın. 🌸❤️

Sort:  

2022 de kaydetmiş olduğunuz fotoğraflar gerçekten harika duruyor.
2023 yılının sana daha çok güzel anılar getirmesini dilerim. 😊

Hepimiz için güzel anılar dilerim. Teşekkür ederim 😊

Congratulations @catslovers! You have completed the following achievement on the Hive blockchain And have been rewarded with New badge(s)

You got more than 200 replies.
Your next target is to reach 300 replies.

You can view your badges on your board and compare yourself to others in the Ranking
If you no longer want to receive notifications, reply to this comment with the word STOP

Check out our last posts:

Be ready for the first Hive Power Up Month of the year 2023!
Update For Regular Content Creators - New Yearly Author Badge
PUD - PUH - PUM - It's all about Power Up!
The Hive Gamification Proposal Renewal
Support the HiveBuzz project. Vote for our proposal!

Kedileri çok sevmeniz oldukça güzel bir şey. onların sizi mutlu etmesi de sanırım sizin onlara karşı olan davranışlarından.

Teşekkür ederim 😊

2022 yılı gerçekten dünya genelinde çok kötü olaylar yaşandı ama şöyle bir düşündüm de hatırladığım son 5 yılda zaten dünya genelinde kötü olayın yaşanmadığı hiçbir yıl yok 😂. Umarım yeni yıl size ve kediciklerinize huzur, mutluluk ve sağlık getirir.

Yeni yıl hepimize güzellik getirsin:D

Kendinize değer veriyor olmanız ne kadar güzel. Gelecek yıl içinde güzel planlarınız var. Vücut gelişimi konusunda başarılar dilerim. Çok fazla kadında görmediğimiz bu özellik de sizin farklılığınızı da ortaya koyuyor. İş değişikliği de kendinize zaman ayırmanız da sizin için güzel bir gelişme olmuş. Paylaşım için teşekkürler.😊

Güzel dilekleriniz için teşekkür ederim 😊

Güzel ve dolu dolu bir sene geçirmişsiniz. Son fotoğrafa bayıldım. 👏
Mutlu yıllar…

Teşekkür ederim. Sizlere de mutlu yıllar:)