Hive ile Nasıl Tanıştık? - Trliste Sordu, Üyeler Anlattı

in Hive TR2 years ago

Merhabalar Hive blockchainin güzel insanları. Bugün yepyeni bir konseptle karşınızda olmaktan sevinç duyuyoruz. 🙂 Değerli arkadaşımız @rsntpl 'nin önerisiyle bundan sonra düzenli olarak Trliste soru cevap etkinlikleri düzenleyeceğiz. Yer olarak Hive Türkiye discord sunucusunu seçtik ama discord kullanmayan arkadaşlar da yorumlarıyla katılırlarsa bizleri çok mutlu ederler.

İlk soruyu @rsntpl kendisi belirledi ve katılım oldukça yoğundu. Buradan bir kez daha katılan tüm arkadaşlara teşekkür ederiz. Kimler Hive ile nasıl tanışmış, sizler de merak ediyorsanız sorunun cevabı bugünkü yazımızda 🙂

resim.png

Görsel için sevgili @yesimeren 'e teşekkürler

Hive ile Nasıl Tanıştın?

Motivationrainn

Ben geçen yıl tanıştım hive ile. Eşimin kardeşi @rsntpl (😄) farketmiş ve bize anlattı. Benim çok hoşuma gitti. Tabi önce hiçbir kuralı bilmiyordum. Geldiğimde bu kadar çok Türk kullanıcı olduğunu da bilmiyordum. Önce @ahmetay , @mehmetfix ve @damla ‘yı farkettim. Bana yardımcı da oldular. Yavaş yavaş öğrendim. Şimdi hata yapmadan ilerleyebiliyorum. Benim tanışma hikayem de böyle 🤗🌸


Rsntpl

1 sene önce,internetten kazanç sağlayabileceğim siteleri keşfetme yolculuğumda bir çok siteye üye olup denemeler yapıyordum, makale yazıyor eğitim videoları hazırlıyordum ama yorulmuştum. Genelde tek bir sisteme bağlı kalamadığım için farklı siteleri uygulamaları keşfediyordum. Google'da ingilizce arama yaparak daha güncel bilgilere ulaşabiliyordum ve sonunda Peakd sitesindeki bir makaleye denk geldim ve beni Leofinance' ye yönlendirdi. O zamanlar Leo çok değerliydi ve hemen yazarlığa başlamak istedim , o gün anladım ki sistemin kripto para birimi Hive 'mış ve ben Hive ekosistemine /bloglarına katılmışım. Sonrasında ise Ecency ,Peakd ile Web3 blog yolculuğuma devam ediyorum.


Dusunenkalpp

Benim hive maceram internette kazanç elde edebilecegim siteler araştırırken microblog tarz bir sitede kısa yazılar yazarak başladı ve takip ettiğim kişilerden leofinance yazılarını görüyordum sonra araştırmaya başladım ve hive bağlı bir platform olduğunu farkettim bende burada yazılar yazmaya karar verdim ilk @baycan hanımın yazılarını takip etmeye başladım bu şekilde hive serüvenim başlamış oldu bu konuda çok acemi olduğum için sürçü lisan ettiysem affola🤗


Damla

Selamlar herkese. Hive ile yani ilk haliyle tanışmam 2016 yılına dayanıyor. O dönemde SEO işleriyle uğraşıyordum ve çeşitli kurumlara danışmanlık hizmeti veriyordum. Her gün çok sayıda makale ve tanıtım yazısına ihtiyacım oluyordu. Bu yazıları çoğunlukla metin yazarlarına yazdırıyordum. Bir gün sipariş verdiğim makalelerin özgünlük kontrolünü yaptığımda kendimi burada buldum. Çalıştığım yazar müşterileri karıştırmıştı 🙂 Sistem çok yeniydi, heyecan vericiydi. Bir süre uzaktan gözlemledikten sonra hesap açıp denemeye karar verdim. Sonrası uzun hikaye ama hala buralarda olduğum için mutluyum. Hive'ı seviyorum. ❤️


Videoaddiction

Hive (O zamanlar Steemit) platformuna 10 Ocak 2018 tarihinde üye olmuştum. Hive ile şans eseri tanıştım diyebilirim. O zamanlar You Tube’ye alternatif bir video platformu arıyordum ve DTube'yi buldum. DTube’ye üye olmak için Hive’ye üye olmuştum. Ben DTube’ye odaklanmıştım, ama Hive’nin böylesine devasa bir platform olduğunu bilmiyordum. Sonrasında, HIVE’yi incelemeye başladım. Üye olduğum ilk zamanlarda Hive blokzincirinin nasıl işlediğini çözmem zaman almıştı.

EN: I signed up Hive (Steemit back then) on January 10, 2018. I can say that I came across Hive by chance. At that time, I was looking for an alternative video platform to YouTube and found out DTube. I signed up Hive to sign up for DTube. I focused on DTube, but I didn't know that Hive was such a huge platform. Then, I had started to search into HIVE. In the first times of my membership, it took a while for me to understand how Hive blockchain functions.


Baycan

Herkese merhaba 🤗

Ben de eski kullanıcılardanım. Hıve ile 2017 nin Aralık ayında tanıştım. Bu tanışmanın hayatımı değiştireceğini tahmin bile edemezdim. Hayatta hep bir hobi ve ek gelir olabilecek bir uğraşım olsun istemişimdir. Kardeşimde bu isteğimi bildiği için internetten araştırıp bulduğu bu platformu tavsiye etti bana. Alp Işık isminde birinin YouTube dan videolarını izleyerek işleyişin nasıl olduğunu öğrendim ve ilk olarak kendimi tanıtan bir yazı yazarak aranıza katıldım. Burada sizlerle olmak bana çok şey kattı. İçimde başka bir Baycan olduğunu keşfettim. Kardeşim beni bu platformla tanıştırdığı için çok şanslıyım. Burada sürekli yeni şeyler öğrenerek kendimi geliştiriyorum. İçimde birilerine faydalı olabilmenin hazzını yaşıyorum. Sizlerle olmaktan mutluluk duyuyorum.


Wagner32

Dünyanın en sosyal platformundan ve en aktif topluluğundan herkese merhaba. Ben Hive ile 2018 yılında tanıştım. Hive platformundaki ilk yazılarım pek kaliteli sayılmazdı. Çünkü Hive'den önce blog yazarlığı ile ilgili tecrübem yoktu. Evet, şiir yazma, günlük yazma, hikaye ve roman üretme konusunda yeteneklerimin farkındayım ama blog yazmak bambaşka bir dünya. Oldukça dikkat ve emek isteyen, üzerinde çalışmaların birkaç kez tekrarlanması gereken tatlı sert bir yolculuk. Bu platformu güzel yapan şey, emeğinizin karşılığını anında alabiliyorsunuz. Özellikle Türk toplulukları ve Türk yazarlar bu konuda oldukça dikkatli, okuma ve yazma konusunda da hevesli insanlar. Aslında hangi milletten olursa olsun Hive yazarlarının postuma bıraktıkları yorumlar, hayal gücümün sınırlarını zorluyor ve beni başka yazılar yazmam konusunda teşvik ediyor. İnternet gelecek ise geleceğin yapı taşlarından en önemlisinin Hive olduğunu düşünüyorum. Buraya yazı yazdığım için mutluyum. Şu an var olmayan insanların bile ilerleyen zamanlarda yazılarımızı okuması adına Hive bir teknoloji mucizesidir. Şimdiden burada bulunan Hive yazarlarına ve belki de onlarca yıl sonra bu postumuzu okuyacak insanlara selam olsun.


Mehmetfix

Benim de tanışma hikayem çok garip 🤣
Üniversitenin ilk yılıydı ve farklı bir şehirdeydim. Pazara gitmiştik ve balık almak istemiştik. O gün palamut yerine kanlı ve az etli tombik balığı denen bir balık satmışlardı bize. Yani bir nevi dolandırmışlardı bizi 😅
Daha sonra balığın palamut olmadığını anlayınca nasıl pişirebilirim diye araştırırken şu yazıya denk geldim
"https://steemit.com/tr/@muratti/palamut-mu-torik-mi-derken-tombik-cikti"

Steemit ile başlayan maceram Hive ile devam ediyor. Bütün topluluklar Hive' a geçmeye başladığında ben taşınma işleriyle uğraştığım için geç fark ettim. Benim de böyle başladı maceram. Geçen ay tam 2 yıl burada olduğumu fark ettim. 2 yılda hayatımda çok şey değişti ve her zaman burada olduğum için mutluyum.


Uzercanan

Selam 🖐️
Benim tanışma hikayem istikrarsızlığın kırmak içindi. 😉 Daha önce bir blogum vardı ama bende süreklilik sabır kısmı ya sıkıntılı olduğu için yarım birakmistim ilgilenmemistim. Bu huyunu bile ve kızan kardeşimin eşi 2017 yılında bana paylasimlarin yapıldığı hive den bahsetti bakalım ne kadar istikrarlı ilerleyeceksin dedi ☺️bende hemen üye oldum ve paylaşımlarıma başladım. Uzun bir süre istikrarlı olmam damadı şaşırttı 😂 Bir süre ara versemde hiç kopmadim.

Yeni kişilerle tanışmak, kendiniz olabileceğiniz, düşüncelerinizi rahatlıkla paylaşabileceğiniz, özgür olunan ve bütün bunların yaninda arkadaşlıkları, destekleriyle yeni kişilerin hayatınızda yer alması harika.. Hepsinin üstüne bonus olarak maddi anlamda da kazanç sagliyorsun. Bundan daha iyi nasıl olur..

Bu platforma giren bir daha kopamiyor kesin ve net.. Paylaşımda bulunmasaniz bile özgün paylaşımları okuma fırsatı veren dopdolu renkli bir dünya.. 🌸 İyi ki buradayım ve sizlerleyim..


Anadolu

Bilgisayarla tanıştığımda 17 yaşındaydım. (86 Doğumluyum) Geç tanışmanın etkisiyle çok hızlı başladım. İnternette araştırma yapmaktan aşırı derecede zevk alıyorum. Başlangıçta bir süre Myspace'te blog yazdım. Sonra Blogger'a ve Wordpress'e taşındım. İnternet sitemi bir türlü Adsense'a kabul ettiremedim. Bu nedenle blog yazarlığından kazanç elde edilebilecek yöntem arayışı içine girdim. Bir süre Bildirgec'de yazdım ancak o da kapandı. Bu arayışlar uzun sürdü, ancak 2017 yılında son buldu.

Steem blok zinciri ile Temmuz 2017'de tanıştım. Kendi adıma açtığım hesapların hepsini kaybettim. Kullanıcı şifreleri konusunda hala sorun yaşıyorum. Daha sonra şifre sistemini öğrenip Eylül ayında @anadolu hesabını oluşturdum. 2018'deki büyük kripto para piyasası çöküşü ve bizim #tr topluluğu çöküşü aynı zamana denk geldi. Ben de bir süreliğine ortamı terk ettim. Paylaşım yapmasam da sürekli olarak buralardaydım. Son bir yıldır Hive Blokzinciri'ni düzenli olarak kullanıyorum.


İpexito

Merhaba 🙂 Ben, Hive'a 2022'nin şubat ayında katıldım. Bir aydır buradayım, hala öğrenme aşamasındayım ama burada olmaktan memnunum. Hep bir blog yazma isteğim vardı sonunda gerçek oldu. Ayrıca yazdığım hikayeleri paylaşabilme fırsatı da elde ediyorum burada 🙂 Arkadaşım @Ruen , Hive'da yaptığı güzel çalışmaları paylaşıyordu, benim katılmamı da o sağladı. Erkek arkadaşımın da desteğiyle bu yola çıktım ve devam ediyorum. Hemen her gün Hive'da bir şeyler yazmak, üretici yönümü geliştiriyor. Bunun kazanç olarak geri dönüşünün olması da ayrıca güzel. Hive'da arkadaşlarımın ve tanımadığım yabancıların yaptığı güzel işleri görmek de çok hoş. Gerçekten çok pozitif ve üretken bir yer Hive 🙂

EN: Hello 🙂 I joined Hive in February 2022. I've been here for a month, I'm still in the learning phase, but I'm happy to be here. I always wanted to write a blog, finally it came true. I also get the opportunity to share the stories I wrote here 🙂 My friend @Ruen was sharing the beautiful work he did in Hive. He also made me participate. With the support of my boyfriend, I started this way and I continue. Writing something in Hive almost every day improves my productive side. It's also nice to have a return on income. It is also very pleasant to read the beautiful content shared by my friends and strangers on Hive. Hive is really a very positive and productive place 🙂


Angelnature777

Merhaba. Uzun zamandır yabancıların evde çalışma şartlarına hayranlıkla bakıyordum. Acaba evden nasıl çalışılır oturarak nasıl para kazanılır diye. Hem geziyorsun hem eğleniyorsun hem de para kazanıyorsun acaba bu nasıl gerçekleşebilir diye düşünüyordum. Bir taraftan da düşüncelerimi yazarak kitap bastırmayı düşünüyordum. Ta ki @Baycan arkadaşım ile tanışana kadar. Sonra bir gün bu düşüncelerimi arkadaşıma paylaştım. Arkadaşım da bu düşüncelerin gerçek olabileceğini bahsetti. Sonra bana hive sayfasından bahsetti. Ben de arkadaşıma güvenerek kabul ettim sonra bana da hesap açtık. Üyeliğim onaylandıktan sonra ben de paylaşımlarda bulunmaya başladım. Gerçekten tam hayal ettiğim gibiydi. Çünkü hem geziyordum hem eğleniyordum hem seyahatim ediyordum hem de hayallerim bu sayede gerçek olmuştu. @baycan arkadaşıma çok teşekkür ediyorum. İyi ki sizleri tanımışım iyi ki, iyi ki diye biliyorum. Çünkü burada kocaman bir aile var.


Sudefteri

Herkese merhaba. 🙋🏻‍♀️
Benim Hive maceram biraz isteksizce, hatta biraz da zorla başladı diyebilirim. 🙂 Nasıl mı?

Arkadaşım @neokuduk'la birlikte kitaplar okur ve onlar hakkındaki düşüncelerimizi bir sayfada paylaşırdık. Bu bizi okumaya ve yazmaya teşvik ederdi. Kendisi aklındaki bir fotoğrafı internette ararken Hive sayfasına denk gelmiş. Biraz kurcaladıktan sonra "Tam bizlik" olduğuna karar vermiş. Hemen hesap açarak paylaşım yapmaya başlamış. Benim de gelmemi istedi ama değişikliğe hemen adapte olamayan ve bu durumdan kaçan bir yapım olduğundan hesap açmadım. Bir ay boyunca "Açtın mı, açmadım, açtın mı, açmadım" diyaloğundan sonra manevi olarak tehdit edilince çareyi buraya katılmakta buldum. 🙂

4 Ocak 2018'den beri buradayım. İyi ki gelmişim diyorum geriye dönüp baktığımda. Güzel arkadaşlarım oldu, güzel zamanlar geçirdik birlikte. Burası benim için hiç silinmeyecek bir defter sayfası gibi. Zaten kullanıcı ismimden de belli oluyordur bu. 🙂
Umarım gelecek, geçmiş günlerden daha güzel ve umutlu olur hepimiz için..


Stellify

Herkese Merhabalar ❤️
Hive maceram ailevi sorunlarımın olduğu dönem başladı. Evden internet üzerinden nasıl kazanç sağlarım diye araştırmalara başladım ve bir youtube kanalında buradan bahsedildiğini öğrendim. O dönemler hali hazırda bir blog yazdığım içinde cazip geldi ve üyelik için adımları başlattım. İlk zamanlar oldukça zorlansam da @damla ve bir kaç arkadaşın makakeleri sayesinde Hive konusunda çok daha fazla bilgi sahibi olmaya başladım. İlk yazılarımın kazançları hesabıma yatana kadar hala buradan para kazanacağımı düşünmüyordum. Yine de blog yazma fikri ve o dönemlerde ki yoğunluk hoşuma gidiyordu. İlk dönemler çok fazla türk kullanıcı vardı ve hepimiz birbirimize destek olurduk. Bir süre sonra kazancım hesabıma yatınca ne kadar güvenilir bir site olduğunu anladım. Ayrıca Hive sayesinde Kripto paraları ile tanışmış oldum. Bir de çok önemli arkadaşlıklar edindim. Özellikle @damla gibi çok iyi bir insan hayatıma girdi. Ne zaman yardıma ihtiyacım olsa mutlaka oralarda olur yardım ederdi. Bunun her zaman böyle olacağını biliyorum. Ne zaman ihtiyacım olsa oralarda bir yerlerde olacak. Tabi ki ben de onun için burada olacağım! ❤️

Tabi ki Hive sayesinde @baycan ve @sudefteri gibi tanıdığım iki güzel kadın daha oldu. Bazen aralarda iletişim kopukluklarımız olsa da onların ne kadar iyi insan olduklarını biliyorum. Hive'nin en sevdiğim kısmı bu oldu. İyi niyetli insanlar buldum. İyi ki diyorum o gün zor durumda kalıp araştırma yapmışım da Hive'yi keşfetmişim! Sizleri tanıdığım için ve bu aile içerisinde kendime yer edinebildiğim için mutluyum! Hepinizi seviyorum. Umarım hepimiz güzel yerlere geliriz! Kocaman balinalar oluruz 🙂


Browniegirl

Herkese merhaba,
Benim Hive ile tanışmam birazcık klasik bir şekilde oldu. 2022'nin şubat ayında kuzenim @pinkfurby ile konuşurken bana böyle bir sitenin olduğunu post paylaşarak ufakta olsa gelir elde edeceğimi söyledi. Uzun süredir üniversiteli işsizlerden olduğum içinde siteyi incelemek istedim.Siteyi incelediğimde ilk başta üye olmaktan korktum çünkü daha önce hiç blog yazarlığı yapmamıştım ama bir yerden başlamak gerek diye düşündüm ve aynı günün gecesi siteye üye oldum. Henüz Hive'de yeniyim, öğrenmem gereken çok şey var. Beni Hive ile tanıştırdığı için kuzenim @pinkfurby ' ye teşekkür ederim.


Benyamin

Herkese merhaba
Benim hive ile tanismam steemit ile basladi, 2017 yilinda arkadasim sayesinde steemit ile tanistim. İlk anlattiginda sistem kafama cok guzel oturmustu, onun yardimi sayesinde sisteme kayit oldum ve paylasimlar yapmaya basladim. Getirisi olarak bana gercekten cok buyuk katkilari oldu. Daha sonrasinda ise hive ile tanistim. Bence hive'ın ortami steemitten daha guzel geldi bana ve suana kadar cok guzel gitti. Bundan sonra da oyle olacagina inaniyorum herkese mutlu gunler diliyorum.


Ahmetay

Herkese merhaba. Hive ile nasıl tanıştığımız konusunu konuşacağız ancak, bazılarımız bu platforma Steemit ile girdik. Steemit ile 2017 yılında @anadolu'nun önerisi ile tanıştım. O zaman bu sisteme çok yabancılık çektim. Her gün @anadolu'ya bir şeyler sorarak, yavaş yavaş sistemi kavradım. Bir süre orada içerik paylaştım. Ancak sonra yanlış hatırlamıyorsam steemin değerinin çok düşmesi, biraz da yoğunluk nedeniyle oradan uzaklaştım.

Hive'ye gelince, 2021 şubat ayında @anadolu ile bir yolculuk esnasında steemit konusu açıldı, steemit devam etseydi, güzel ortamdı falan derken, devam ettiğini hatta oradan ayrılarak Hive diye bir ekosistemin oluştuğunu falan söyledi. Eskiden orada olanların şimdi Hive'de olduklarını, aynı hesapla Hive'de devam edebileceğimi söyledi.

Bir süre inceledim, takip ettim ve 5 Mart 2021'de Hive'de aktif olmaya karar verdim. O tarihten bu yana da ara vermeden devam ediyorum. Buranın bana çok şey kattığını düşünüyorum. Buradaki herkese başarılar dilerim.


Etkinliğimize katılan herkese çok çok teşekkürler. Yetişemeyenlerin yorumlarını bekliyoruz. Bir sonraki Trliste soru cevap etkinliğimizde görüşmek üzere. Hoşça kalın. 🌸


Trliste trail: https://hive.vote/dash.php?i=1&trail=trliste
Hive Tr topluluğu: https://hive.blog/trending/hive-124065
Hive Türkiye discord: https://discord.com/invite/r5XQMhuPcr

Sort:  

Herkesin hikayesini okumak çok keyifli fikrin yaratıcısı @rsntpl ve baycaninda dediği gibi tek tek profil resimlerinizi bulup yazıyı düzenleyen ve yayınlayan @damla ya çok teşekkür ederim. Sonraki konuyu merakla bekliyorum 🥰

Ben de teşekkür ederim katkıların için Canan. Daha önce blogun olduğunu bilmiyordum. Bu sayede öğrenmiş oldum 🙂

Daha önce blogun olduğunu bilmiyordum. Bu sayede öğrenmiş oldum 🙂

Yazmayı ve paylaşmayı severim. Geçmişte böyle bir girisimim olmuştu keşke devam etseydim 😉

Çok güzel oldu böyle. Bu güzel fikir için teşekkürler. Bu şekilde daha çok etkinlik yapalım.
!LUV !PGM

Sent 0.1 PGM tokens to @trliste

remaining commands 1

Buy and stake 10 PGM token to send 0.1 PGM per day,
100 PGM token to send 0.1 PGM three times per day
500 to send and receive 0.1 PGM five times per day
1000 to send and receive 0.1 PGM ten times per day

image.png
Discord image.png

Support the curation account @ pgm-curator with a delegation 10 HP - 50 HP - 100 HP - 500 HP - 1000 HP

Get votes from @ pgm-curator by paying in PGM, here is a guide

Create a HIVE account with PGM from our discord server, here is a guide

I'm a bot, if you want a hand ask @ zottone444

@mehmetfix(1/4) gave you LUV. H-E tools | connect | <><

LUV in the dark? The confirmation-reply may soon be turned off. This would be to conserve and replenish Resource Credits. Even while operating in the dark, your LUV command will still go through as usual. You can always monitor LUV in your wallet, at explorer A or at explorer B, or best, in real time at the luv-log channel on Discord.


Tap to help.

Evet ben de çok beğendim. Katıldığın için teşekkür ederim Mehmet. Daha güzel etkinliklerimiz olması dileğiyle 🌸

 2 years ago (edited) 

Bu etkinlik beklediğimden çok daha güzel oldu. Herkesin Hive ile nasıl tanıştığına dair yazılarını okudum. Böyle etkinlikler eğlenceli oluyor. Bir sonraki etkinliğe çok daha fazla yazarın katılacağını düşünüyorum. Bu etkinlik için @trliste & @rsntpl'e ve tüm yazarlara teşekkür ederim. :)

Ben de teşekkür ederim size katıldığınız için. Dediğiniz gibi belki onlarca yıl sonra postlarımız okunacak. Gelecek nesillere güzel postlar bırakmamız dileğiyle 🌸

Çok güzel bir etkinlik oldu. Hepsini tek tek okudum 🤗 eğlenceliydi.

Evet kesinlikle çok güzeldi. İlk geldiğin günleri hatırlıyorum evet. Sayımız çok azdı o zamanlarda sen ğrenmeye hevesli ve meraklı biri olarak katıldın aramıza. İyi ki gelmişsin 🌸

Teşekkür ederim iyi ki seninle de tanışmışım. Bana çok yardımcı oldun. 🤗🌸

Daha nice güzel başlangıçlara ve içeriklere 🌸

Güzel dileklerin için teşekkürler 🤗

Merhaba 👋

Ben @oneplanet Benim bu platformla tanışmam geçen yıl oldu. Yazmayı sevdiğimi bilen bir arkadaşım beni Steemit ile tanıştırdı. Burada hem yazmaya devam edersin hem de yazılarının karşılığını alırsın demişti. Onun yönlendirmesiyle katıldım ve yazmaya başladım. Hive platformunu da duymuştum ama cesaret edip başlayamamıştım. Daha sonra okulumla ilgili oluşan yoğunlukla birlikte Steemit’teki yazılarımı azaltmak zorunda kaldım. Bu yılın başında yine aynı arkadaşım Hive’e katılmam için teşvik etti beni. İyi ki de etmiş. Yaklaşık bir ayım dolmak üzere. Yazılarımın karşılığını hem yapılan yorumlar hem de oylamalarla alıyorum. Ayrıca çok kaliteli içerikler okumaya ve yeni insanlar tanımaya başladım. Burada olmaktan mutluyum. 6 kişiyi daha bu platforma kaydettim. Çok güzel içerikler çıkaracağımızdan eminim. Beni buraya teşvik eden arkadaşıma ve desteklerinizi esirgemeyen sizlere teşekkür ediyorum.

Teşekkürler hikayeni bizlerle paylaştığın için ve aramızda olduğun için 🤗

ne güzel bir ortam oluştu böyle ve ilk meyvesini de verdi diyebiliriz :)

yolculuk hikâyelerini bizlerle paylaşan tüm arkadaşlarıma ve her şeyde olduğu gibi bu yazıda da emekleri olan sevgili @damla'ya teşekkür ederim, iyi ki varsın canım ⚘⚘⚘

Ben de teşekkür ederim bu güzel hikayeni bizlerle paylaştığın için Su 🤗 Umarım @neokuduk da aramıza döner yakın zamanda 🌼

Güzel olmuş, herkesin eline sağlık.

Senin de ellerine sağlık. Katıldığın için teşekkürler 🌼

Hıve ile tanışma hikayesini çok güzel bir şekilde anlatarak @trliste ye katkıda bulunmaya çalışan herkese teşekkür ederim. Özellikle de posta emek verip, hepimizin profil resimlerini tek tek bularak postun yayınlanmasını sağlayan sevgili @damla arkadaşıma teşekkürü bir borç biliyorum. 🙏

Benim için de zevkli oldu. Teşekkür ederim yanımızda olduğun için 🌸

Rica ederim🏵️ her zaman birbirimizin yanımızdayız.🤗❤️

Emeği geçen bütün herkese teşekkür ediyorum.
Çok keyif alarak okuduğum bir yazı olmuş @damla hanıma verdiği emeklerinden dolayı saygılarımı sunuyorum ve teşekkür ediyorum.

Ben de teşekkür ederim güzel sözlerin için ve katıldığın için 🌸

Emeği geçen herkese teşekkür ederim. Hepsini tek tek okudum ve okurken de aslında internetle ve yazmakla son derece iç içe olan bir insan olarak burayı ne kadar geç keşfettiğime şaşırdım. Geç olsun güç olmasın derler. Burada üç ayımı geride bıraktım, umarım daha uzun yıllar boyunca hep beraber oluruz.

Ben de teşekkür ederim güzel dileklerin için ve kuzenini bizlerle buluşturdurğun için Tuçe 🌸

Okurken çok keyif aldım bu çok güzel bir başlangıç oldu.Çok daha eğlenceli, bilgilendirici ve birliktelik dolu güzel paylaşımlar olacaktır. Damla ,fikir aslında hepimize aitti , bizim @trliste deki konuşmalarımız ,çabalarımız ve güzel dilekler
ve güzel enerjiler hepimize bu birlikte yazma enerjisini hepimize hissettirmişti aslında. Hatta bu olayın bilimsel araştırmaları da yapılıyor . Hepimiz aynı Fikir yağmurunda her an birlikte aynı anda ıslanıyoruz. Bu konuyla alakalı:Barış Özcan'nın bu videosunu izlemenizi çok isterim :

@damla ve @trliste ekibine ve bu paylaşıma katılımda bulunan her arkadaşıma teşekkürler.Üreten ve paylaşan insanların hayatlarımıza ışık olması dileğiyle ...

Teşekkürler güzel dileklerin ve katkıların için 🌸

Herkesi tek tek okumaya şimdi fırsatım oldu. Eğlenceli bir yazı olmuş 🤩.

Evet yazması da okuması da eğlenceliydi. Bir dahaki etkinliğimize seni de bekleriz Yusuf 🌸

Ne güzel olmuş, eline sağlık herkesin. 😊

Teşekkürler 🙂

Bu etkinliği maalesef kaçırdım. Büyük emek veren katılımcı arkadaşların hikayelerini okumak çok keyifli oldu.Sevgiler🙃🙏

Teşekkür ederiz. Sonraki etkinliklere bekliyoruz 😀

okuması keyifli, güzel tanışma hikayeleriydi; katılımcılara ve etkinlik yaratıcılarına teşekkürler. #tr topluluğunun gün geçtikçe aktifleşmesini ve anadilimde yazılan gönderilerin çoğalmasını görmek gerçekten hoş ve iyi hissettiriyor. herkese sevgiler!