Trliste HPUD #1 - Trliste Hive Power Up Günü #1

in Hive TR2 years ago (edited)

Merhabalar Hive blockchaininin güzel insanları. İlk Trliste HPUD (Hive Power Up Günü) etkinliğimizin 19 Ekim 2022 Çarşamba günü gerçekleştirileceğini duyurmaktan ve sizleri bu etkinliğimize davet etmekten büyük mutluluk duymaktayız. 🎉

Hepimiz power up yapmanın hesaplarımızı güçlendirmek açısından ne kadar önemli ve gerekli olduğunu biliyoruz. Bu etkinlik sayesinde üyelerimiz bir taraftan hesaplarını geliştirirken diğer taraftan da güzel ödüller kazanma şansını yakalayacaklar. Topluluğumuzun tüm aktif üyelerini Trliste HPUD etkinliğimize bekliyoruz. 🌼

Teşekkür Ederiz

Trliste HPUD etkinlik fikrini ortaya atan, hem organizatör hem sponsor olarak desteklerini esirgemeyen değerli witnessımız @emrebeyler 'e çok çok teşekkür ederiz. Her zaman olduğu gibi yanımızda olduğunu bir kez daha hissettik.

Aramıza bu sene katılan ve gerek yardımseverliği gerek mütevazı kişiliği ile kısa süre içinde topluluk üyelerimizin sevgisini kazanan @incublus arkadaşımız etkinlikte moderatör görevini üstleniyor. Aynı zamanda sponsor olarak da destek veriyor.

Yine topluluğumuzun bir başka sevilen üyesi ve başarılı yazarlarımızdan @bilgin70 arkadaşımız da sponsorlar arasında yer alıyor. Her üç sponsorumuza ve beyin fırtınası aşamasında fikirleriyle katkıda bulunan tüm arkadaşlarımıza böylesine güzel bir etkinliği gerçekleştirmemizi mümkün kıldıkları için minnettarız.


Bu güzel çalışma için @stellify arkadaşımıza teşekkür ederiz


Trliste HPUD Etkinliğine Nasıl Katılırız?

Etkinliğe katılmak için 19 Ekim 2022 tarihinde kurallara uygun bir şekilde Hive hesabınızda power up işlemi yapmanız ve bununla ilgili bir yazı paylaşmanız yeterlidir. Yazının bu tarihte yayınlanması ve power up işleminin bu tarihte yapılması çok önemlidir. Önceki tarihlerde yapılan işlemler dikkate alınmayacaktır.


Kurallar

 • En az 25 Hive power up yapılmalıdır.
 • Power up işlemi 19 ekim 2022 tarihinde gerçekleşmelidir. (Türkiye saati dikkate alınır.)
 • Katılımcı Trliste Whitelist Üyesi olmalıdır.
 • Katılımcının hesabında power down işlemi başlatılmamış olmalıdır. (Yani aktif power down yapıyor olmamalıdır.)
 • Power up işlemi yapıldıktan sonra aynı tarihte bununla ilgili HPUD yazısı yazılmalıdır. Yazıda aranılan koşullar: en az 250 kelime olmalıdır (tek dil min. 250, iki dilde yazılacaksa min. 500), Hive TR topluluğunda paylaşılmalıdır, #trlistehpud etiketi kullanılmalı ve yazılar Hive Türkiye sunucusundaki #trliste-hpud kanalında paylaşılmalıdır.
 • Ödül alan kullanıcıların oylarında veya yorumlarında farming, spam ve kötüye kullanım görülürse veya hesap Hivewatchers veya Trliste kara listesine girerse delegasyon herhangi bir zamanda geri alinabilir.

Ödüller

 • En yüksek miktarda power up yapan 3 kişiye 5 bin HP delegasyon - 1 aylık - (Sponsor @emrebeyler)
 • En yüksek oranda power up yapan 3 kişiye bin HP delegasyon - 1 aylık - (Sponsor @emrebeyler)
 • Birinci olan bir kişiye kitap (Sponsor @bilgin70)
 • En yüksek miktarda power up yapan 3 kişiye 250 Ecency puanı (Sponsor @incublus)
 • En yüksek oranda power up yapan 3 kişiye 250 Ecency puanı (Sponsor @incublus)

Eşitlik durumunda 5 bin HP delegasyonlar bölünür, bin HP delegasyonların sayısı artırırılır (en fazla 10 kişiye kadar), Ecency puanları bölünür.

Kitap ödülü kazananını birinciler arasından @bilgin70 seçer.

Bir kişi her iki dalda ilk üçe girerse sadece ödüllerden birine (en yüksek olanına) hak kazanır.

Kazananlar 21 ekim 2022 Cuma günü açıklanacaktır.

Bu eğlenceli çalışması için @emrebeyler 'e teşekkür ederiz.


Sponsorlarımız

Trliste'nin başından beri en büyük destekçisi, Hive witness'ı, Trliste HPUD fikrinin yaratıcısı.

Tüm desteklerin için teşekkür ederiz Emrebeyler. 🌼


HPUD etkinliklerinin yakın takipçisi, Trliste HPUD moderatörü, topluluğumuzun doğum günü organizatörü.

Teşekkür ederiz desteklerin için Incublus. 🌼


Topluluğumuzun sevilen ve aktif üyesi, ilk Trliste HPUD sponsorlarımızdan, başarılı bir balina adayı. Kitap okumayı seven topluluğumuzun etkinliğine böylesine anlamlı bir ödülle katıldığın için teşekkür ederiz Sedat. 🌼


Sonraki Trliste HPUD etkinliğimize sponsor olmak isteyenler discord üzerinden @damla 'ya ulaşabilirler.


Sık Sorulan Sorular

1. Power up nasıl yapılır?

Hive.blog kullanılarak:

https://wallet.hive.blog/@trliste/transfers adresinden kendi kullanıcı adınızı yazarak cüzdan kısmına active key ile giriş yapın. Hive yazan kısımdan Power up'a tıklayın. Miktarı girerek "Power up" butonuna tıklayın.

Peakd kullanarak:

https://peakd.com/@trliste/wallet adresinde trliste'yi kendi kullanıcı adınızla değiştirip siteye giriş yapın. "Power up" yazan kısma tıklayın. Daha sonra miktarı girerek Continue butonuna tıklayın ve işlemi gerçekleştirin.

Ecency kullanarak:

https://ecency.com/@trliste/wallet adresinden kendi kullanıcı adınızı yazarak giriş yapın. Power up kısmına tıkladıktan sonra açılan sayfada miktarı girerek Next butonuna tıklayıp işlemi gerçekleştirin.

2. En yüksek oranda power up yapanlar nasıl hesaplanır?

Üyenin hesabındaki HP miktarı ve power up yaptığı Hive miktarı dikkate alınarak hesaplanır. Örneğin: 100 HP sahibi bir üye 50 Hive power up yaptığında oran %50, 1000 HP sahibi bir üye 100 hive power up yaptığında oran %10 olacaktır. En yüksek oranda power up yapan 3 üye ödül kazanmaya hak eder.

3. Ödüller ne zaman teslim edilir?

Hesaplama işlemleri Perşembe günü yapılacak, kazananların listesi 21 ekim 2022 Cuma günü açıklanacaktır. Ödüller 20-21 ekim tarihleri arasında en geç sonuçlar açıklandıktan sonra 48 saat içinde teslim edilecektir.

Başka sorularınız varsa yorum kısmından veya Hive Türkiye discord sunucumuzdan sorabilirsiniz. Güzel, keyifli ve topluluğumuza faydalı etkinlik olmasını dileriz. Katılımlarınızı bekliyoruz. 🌼Bu güzel fotoğraf için @baycan 'a teşekkürler.


Sort:  

Guzel bir etkinlige tekrardan merhaba diyelim o zaman herkese basarilar

Herkese başarılar.

Thank you for your witness vote!
Have a !BEER on me!
To Opt-Out of my witness beer program just comment STOP below


Hey @emrebeyler, here is a little bit of BEER from @isnochys for you. Enjoy it!

Learn how to earn FREE BEER each day by staking your BEER.

Topluluğumuz adına düzenlenen harika bir etkinlik. Bu fikri ortaya atan ve sponsor olan @emrebeyler e, etkinliğin başından sonuna kadar ilgilenen, topluluğumuzun gelişmesi adına canla başla mücadele eden @damla hanıma, hpud moderatörlüğünü üstlenen, aynı zamanda sponsor olan @incublus a ve katkı veren bütün herkese teşekkür ederim. Şimdiden katılan herkese başarılar diliyorum.

Trliste Hive Power up günü etkinliğinin ilk kez topluluğumuzda düzenlenmesi yeni projelerin da kapısını aralayacaktır. Üyelerimizin gücüne güç katacak olan bu etkinliğe mutlaka katılacağım. Bu güzel etkinliği ortaya çıkaran ve bizlere desteğiyle, güç ödülleriyle de ilham veren @emrebeyler'e sonsuz teşekkürler. Ayrıca sponsor olan ve bizleri bilgileriyle destekleyen @incublus ve @bilgin70 arkadaşlarımıza da çok teşekkür ederim. Bundan sonraki etkinliğe sponsor olarak destek vereceğimi söyleyebilirim. 🌼🌺❤️

 2 years ago  

Bir miktar heyecanlandım, umarım hata yapmadan etkinliğe katılırım. Tüm arkadaşlarımın katılmasını isterim, herkese başarılar 🌼🌺✨💫

Tr ailesi büyüyor bu anlamlı ve çok güzel bu etkinliğe vesile olan tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum.🇹🇷

Bu etkinlik gucumüze güç katacak. Etkinlikte emeği geçen ve destek olan başta @damla olanak üzere herkese teşekkür ederim.🇹🇷❤️

Çok güzel bir etkinlik olacak. Umarım katılım yoğun olur. Emeği geçen arkadaşlara buradan teşekkür ederim 🥰

Topluluk ve etkileşim adına güzel bir etkinlik olacak. Şimdiden iyi katılımlar olacağına eminim 👏👏

Etkinliğe destek veren herkese çok teşekkürler. Bu etkinlikle hem hesaplarımızı hem trailimizi güçlendireceğimizi umut ediyorum. Hep birlikte daha güçlüyüz 💪💪

Bu da topluluğumuzun yeni etkinliklerinden. Bunun için kafa patlatıp, son halinin verilmesinde emeği geçen herkese teşekkür ederim. Bir yarışma şeklinde olması çok teşvik edici. Umarım devam edip çok, yeni etkinliklere, örnek olur. 🙏

Yay! 🤗
Your content has been boosted with Ecency Points, by @incublus.
Use Ecency daily to boost your growth on platform!

Support Ecency
Vote for new Proposal
Delegate HP and earn more

Umarım hepimiz için güzel, bereketli ve uzun bir yolun başlangıcı olur..

Çok güzel bir etkinlik bizi bekliyor ama ufak bir acemiliğimiz var umarım yardımlarınızla yanlışlık yapmayız. @bilgin70 @incublus @emrebeyler ve @damla arkadaşlarımıza katkılarında ve desteklerinden dolayı çok teşekkür ederim. Bu etkinlikte emekleri çok.

Yeni fırsat ve birlikteliklerin kapısının aralandığı bir etkinlik olacak bu. İçeriği okurken heyecana kapıldım ve profesyonel bir ekiple birlikte olmanın keyfine vardım açıkçası. Emeğinize sağlık arkadaşlar. 🌸 #HPUD

Bu yazıyı ve yarışmayı görünce kendi kendime "ne güzel toplandık, topluluk olduk" dedim. Yüzümde duygu yüklü bir gülümseme belirdi.

Topluluğumuz için oldukça anlamlı ilk #trlistehpud yarışmamıza katılan herkese başarılar dilerim. Ayrıca düzenleyen, destekleyen vr sponsor olan herkese de şükranlarımı sunarım. Topluluğumuzun büyümesinde ve özellikle bu denli aktif hale gelmesinde emeğiniz ziyadesiyle var.

Teşekkürler Hive TR ailesi :)

bazı gelişmeleri görünce bir aile ortamı oluştu fikrine kapılıyorum, bu çok güzel bir his..
bu ailenin her bir parçasına ayrı ayrı teşekkür ederim 🎈

katılacak olanlara şimdiden başarılar ve emeği geçen herkese teşekkürler 💐

Teşekkürler etkinlik için.