You are viewing a single comment's thread from:

RE: One Hive

in Reflections8 months ago

In order to be able to answer correctly I went to my database of costs of the products I consume and I tell you... with 0.20 cents on the dollar I can compare:

  • An egg
  • A packet of coarse salt
  • A sponge cake called valenciana, it looks like a muffin.

I totally agree, why take out the HP now when it can be worth 3 dollars and then when it goes down buy more and have much more multiplied.

Sort:  

Well then, that's not much of a meal is it...better to wait until the Hive price buys something tangible don't you agree?

I fully agree. To do otherwise would be a waste of coins.