Burnumdan Gelir Misin Tşkler

in Writing Club10 months ago

Ağzımın tam ortasında kocaman bir kördüğüm var. Ne çözülüyor ne de dışarı çıkarabileceğim boyutta. Ben günlerdir saçlarımı aynı körlükte düğümlemeye çalışıyorum, olmuyor. Keşke buraya rastalarımın resmini ekleyebilecek kadar neşem olsa. Keşke dozları her arttırdığımızda kanmasam. Keşke Şeyma arayıp bi şeyler söylese. Adı başka bi şey de olabilir Şeyma’nın, gözleri ve gülüşü aynı olursa sevinirim, mersi!

Beni anladığını sanan birisine binlerce lira verdim ve oturup karşısına binlerce yalan söyledim. İlaçların iyi geldiği de yalandı. Su içmekten başka hiçbir şeyin iyi geldiği yok. Su içmeyeli de epey oldu. Kalksam içerim aslında. Kalkabilsem yaşardım da gerçi. Yaşamak her şairin umrundadır zira. Keşke biraz şair olsam. Kendimi çok iyi anlıyorum, şair olsam biraz da anlatırdım. Anlamak anlatmak kadar işe yaramıyor. Ben işe yaramazın tekiyim dünden beri.

O gün bir ilişkiden beklentimi sorduğunda cevap vermek yerine sipariş vermiştim. İçkilerimiz gelmişti ve ilişkimiz başlamıştı. İçkilerimiz bittiğinde ilişkimizin heyecanı da bitti. İçtiklerimizi sindirene kadar seviştik. İçtiklerimizi işerken bambaşka evlerdeydik. Benim cevabım ağzımın içindeki kördüğüme eklendi; onun sorusu hep, aklım gibi, bir karış havada kalacak. Burcu neydi? Adını hatırlasam arar sorar mıyım? Boş veririm. Daha önemli kuyular var düşmem gereken. Kuyularda kullanmak için biraz uyuşturucu aldım. Çok pahalıydı. Param yetmedi, canımdan verdim.

Beni güldürdüğü için teşekkür ederim. Beni ağlatsaydı daha çok ederdim. Ben az önce ağladım. Çok teşekkür ederim.

Sort:  

Thank you for your witness vote!
Have a !BEER on me!
To Opt-Out of my witness beer program just comment STOP below


Hey @sonfecisinan, here is a little bit of BEER from @isnochys for you. Enjoy it!

Learn how to earn FREE BEER each day by staking your BEER.