LS Studio

in Polish HIVE2 months ago

Witajcie,

Pewnego dnia razem z @daniel0o postanowiliśmy wykorzystać naszą pasję do filmowania i stworzyć studio zajmujące się wideofilmowaniem. Zainwestowaliśmy w lepszy aparat i gimbal, ugadaliśmy do pomocy znajomego z dronem i trzeba było zacząć cos nagrywać by stworzyć swoje portfolio i móc się rozwijać. Przy piwku urodził się pomysł na nazwę czyli Lens Shift Studio, nawet ciekawie brzmi i tak już zostało. @beoru zaprojektowała nam logo i grafiki.

av.png
Otworzyliśmy kanał na YT i stronę na FB
https://www.facebook.com/LensShiftStudio
https://www.youtube.com/channel/UCHItoBHDu-5kBNnN4B74orQ

Pierwszym poważnym projektem była krótka relacja z zawodów crossowych, które odbywały się w okolicy, organizator pozwolił nam się swobodnie kręcić i tak powstał film. Nie jest to może jakaś wybitna produkcja, ale od czegoś trzeba było zacząć i wydaje mi się, że jak na początki w tej branży to tragedii nie ma :) zresztą oceńcie sami.

Kolejnym krokiem była chęć tworzenia jakiś bardziej komercyjnych produkcji, które by pokazywały nasze możliwości. Odezwaliśmy się do znajomych posiadających własne biznesy czy nie chcą mieć własnej reklamy swoich produktów, a z racji że robimy to by móc szlifować swoje umiejętności nie bierzemy za to pieniędzy i nagrywamy w zamian za oznaczanie nas w ich postach reklamowych. Na odzew nie trzeba było długo czekać, filmujemy za darmo więc chętni się znaleźli :) I oto efekty naszej pracy:Mam nadzieję, że w tych filmach widać jakiś postęp, staramy się by każdy kolejny film był lepszy, dajcie znać jak Wam się podoba to co robimy.

Pozdrawiam

Sort:  

Manually curated by EwkaW from the @qurator Team. Keep up the good work!

Bardzo fajnie i trochę szok że za darmo bo naprawdę spoko jakość, a takie filmiki są całkiem nieźle wyceniane.
A może jakiś filmik reklamujący Hive? ;)

Jeśli macie jakiś pomysł na film o hive to można coś pomyśleć.