По слiдаx: роздуми щодо гуртового голосування

in Team Ukraine2 months ago (edited)

_798.png

Протягом деякого часу я чув про можливiсть отримувати бiльшу вигiду вiд голосування пiдписуючись на так званi "слiди" (trails).

Пiдписавшись на якийсь iз списку "слiдiв" ви приєднуєтесь до гурту учасникiв, якi голосують всi разом за лiдером "слiду".

Така стратегiя вигiдна, бо ви не зможете самостiйно голосувати 24/7 з iнтервалом у 2 години (для пiдтримання вашої мани голосування на 100% рiвнi для максимальної сили голосу).

Зазвичай слiди також мають якiсь алгоритми для пошуку цiкавих постiв i ви будете встигати отримати бiльшу винагороду вiд того, що попадете у послідовність ранiше.

Однак встає таке питання: "Чи може менi буде бiльш вигiдно вкласти свої HP у якогось куратора?".

Я не знаю вiдповiдi на це запитання, але коли я зайшов на Hive Vote (сервic, що дає можливiсть пiдписатися на слiди) то побачив що деяки trails провайдери гарантують голоси на пости учасникiв гурту.

Менi сподобалася така опцiя i якщо це можливо, то я хотiв би дiзнатися у вас, чи знаєте ви такi слiди. Буду чекати ваших вiдповiдей у коментарiях.

Також хотiлося б почути загальне враження вiд використовування слiдiв, бо я ще нiколи не пробував це робити.

Sort:  

і знову цікава тема... Особливо для невидимки. Це моє нове псевдо, після того як десь днів 5 тому кількість голосів за мої дописи впала зі 100-250 до 20-30. Підозрюю, що якраз зникли лідери і їхні трейли... Але чому вони зникли так різко, то вже інше питання)))

Спасибi! Aле чому це я невидимка ? :) Вже не перший пост додаю у спiльноту маю вже бути видимим. 😀
Можливо ви втратили кiлькiсть голосiв через оновлення правил Team Ukraine? Ви виконали новi умови для голосувань вiд cпiльноти?

Ні, я мала на увазі себе, а не вас)))) Ні, не виконала (поки що в цьому розбираюсь). Але говорячи про "невидимість", маю на увазі не лише спільноту Team Ukraine, а й увесь Хайв.

Якщо ви мали 100-250 голосiв, то ви дуже помітна :)

Подивись пропозицію @ua-promoter, у нього за різну делегацію, різні смаколики😄😋