What causes cellulite & how to get rid of it? PART 1 (EN/UA)


Hello, guys!

Привіт, друзі!

If you are a girl, I’m sure that at least once in life you thought about cellulite situation.Якщо ти дівчина, я впевнена, що хоча б раз в житті ти задумувалась на тему целюліту.
That is probably even worse than just regular fat (at least for me it is😅). Am I right?Це, мабуть, ще гірше, ніж жир (принаймні для мене це так😅). Я права?
So, what is it, girls #1 enemy?Тож, хто він, ворог дівчат #1?

IMG_1279.JPEG

By definition, cellulite is a cosmetic, localized skin condition that causes a dimpled appearance on the surface of the skin. The bumpy "orange peel" texture is a combination of expanding fat cells that bunch up underneath the skin and fibrous bands (septa) that run perpendicular to the surface of the skin. Enlarged fat cells create small bulges while the tight septa cause puckering.За визначенням целюліт - це косметичний, локалізований стан шкіри, який спричиняє нерівномірний рельєф на поверхні шкіри. Бугриста текстура «апельсинової кірки» - це поєднання жирових клітин, що збільшуються в об’ємі, збиваються в так звані грудки і накопичуються під шкірою та волокнистими фіброзними смугами (перегородками), що проходять перпендикулярно до поверхні шкіри. Збільшені жирові клітини створюють невеликі опуклості, тоді як щільна перегородка провокує утворення складок і ямок.
So what causes cellulite?То що ж викликає утворення целюліту?
Cellulite is caused by a buildup of fat underneath the skin. Some women are more predisposed to it than others. The amount of cellulite you have and how noticeable it is can be based on your genes, body fat percentage, and age. The thickness of your skin also affects the appearance of cellulite. People of all body types and weights can get cellulite.Целюліт викликається накопиченням жиру під шкірою. Деякі жінки більш схильні до цього, ніж інші. Кількість целюліту конкретно у вас та наскільки він помітний може базуватися на ваших генах, відсотках жирової маси та віці. Товщина вашої шкіри також впливає на видимість целюліту. Целюліт може утворюватись у людей з будь-яким типом фігури і будь якою вагою тіла.
The distribution of fat in women is more visible than in men. The collagen fibers between the skin and muscle separate the underlying fat into multiple pockets. Cellulite can become more visible as you age and your skin becomes thinner and loses elasticity. This exposes the rippled connective tissues underneath.Розподіл жиру у жінок більш помітний, ніж у чоловіків. Колагенові волокна між шкірою і м’язами розділяють жир на кілька кишень. Целюліт може ставати більш помітним з віком і разом з тим, коли ваша шкіра стає тоншою і втрачає еластичність. Це проявляє бугристість сполучних тканин під нею.
Here are main causes of cellulite formation:Ось основні причини утворення целюліту:
- hormones- Гормональний збій
- poor diet- неправильний та незбалансований раціон
- an unhealthy lifestyle- Нездоровий спосіб життя
- accumulated toxins- Накопичення токсинів
- genetics- Генетика
- weight gain- Набір ваги
- inactivity- Низька активність
- pregnancy- Вагітність
- stress- Стресс
Now you know which roots have this problem in your case. In the next post I will tell you, how we can get rid of cellulite and if it’s really possible.Отож, тепер ви знаєте, які корені ця проблема може мати конкретно у вашому випадку. У наступному пості я розповім вам, яким чином можна позбавитись від целюліту і чи це взагалі можливо.


Stay in touch, and thank you for reading my blog!

Залишайтесь на зв'язку, і дякую за те, що читаєте мій блог!

@nataliabuchynska

Sort:  

Звичайно, що це не красиво і кожен якось намагався його позбутись або приховати, але все залежить від власного сприйняття цієї проблеми чи незручності. В мене подруга через, як на мене незначний целюліт прискіпливо обирає свій гардероб. А от інша, в якої ця проблема видніша, абсолютно не "париться" і вдягає обталені і короткі речі. Щасливішою завжди виглядає друга)))) тож якщо є можливість, краще себе сприймати такою яка є, але не намагатись мінімізувати це

я з вами згідна)) для здорової гормональної систесми трішки жирку і целюліту таки повинно бути) і головне справді як ти сам себе сприймаєш і почуваєш)) приклад з подругами дуже класний)) я б мабуть теж вибрала бути щасливою, а не без целюліту)) нам всім варто брати з вашої другої подруги приклад, хоча б частково))

Напевно, актуальне питання для жінок. Я дуже радий, що я чоловік :)

Іноді також актуальне і для чоловіків жінок )) Вийшов каламбур..

@zirochka а оце дуже цікаве зауваження)))

ахахахах, є такий момент :)

@cranium це правда) на щастя для чоловіків, їм таке поняття як целюліт зовсім не відоме))

Хочь чимось нас обділила. Хоча, можливо за рахунок (цилюліту) жінки більш сильніші та витриваліші ніж чоловіки.

У чиєму житті зараз немає стресу... Целюліт наше всьо ))

Наш ріднесенький целюлітик)))