Наслідки ізоляції

in Team Ukraine8 months ago

Джерело.

Пропоную звернути увагу на наступну інформацію:

Віками влада росії намагалася ізолювати країну. Більшість простих громадян ніколи не мали можливості кудись поїхати. І це завжди було вигідно. Адже людина, яка кудись їде, бачить як живуть люди в інших країнах. У неї мимоволі може скластися враження, що в її рідній країні можливо щось не так. А це не допустимо.

Уявлення значної частини населення росії про світобудову ілюструє як ізоляція впливає на розвиток, в тому числі інтелектуальний, населення. Якщо людина настільки освічена, що вважає, що сонце обертається навколо Землі, то вона точно вважає, що вся геополітика обертається навколо росії, а все суспільство навколо цієї конкретної людини.

Тепер нам легше зрозуміти чому серед населення росії така шалена підтримка війни проти України. Велика частина населення справді вірить в існування міфічних нацистів, біолабораторій і бойових птахів.

З початком війни через запровадження санкцій абсолютна більшість росіян мають ще менші шанси кудись поїхати за межі країни. Тепер країна ізольована ще більше. Якими будуть наслідки?

Тут не треба багато гадати, варто згадати як населення України перебувало під інформаційним ковпаком при радянському союзі. Міфи будуть ставати істиною, а брехня правдою.

Sort:  


The rewards earned on this comment will go directly to the people( @o1eh ) sharing the post on Twitter as long as they are registered with @poshtoken. Sign up at https://hiveposh.com.

Yay! 🤗
Your content has been boosted with Ecency Points, by @o1eh.
Use Ecency daily to boost your growth on platform!

Support Ecency
Vote for new Proposal
Delegate HP and earn more