Ядерний тероризм

in Team Ukraine8 months ago

Джерело.

Як ви вже певно чули, вчора російські війська двічі обстріляли із РСЗВ Запорізьку атомну станцію, яку вони самі ж захопили і контролюють. Здавалось би, де логіка?

А логіка в тому, що росії вже мабуть дуже потрібне перемир’я, а погані українці ну ніяк не йдуть на переговори. Як терористу можна виторгувати собі те, що йому не належить? Лише методом шантажу, поступово підвищуючи ставки.

У росії залишилося не так багато ставок, які можна підвищити. Тому вони вдалися до ядерного тероризму. Розрахунок на слабкість європейських лідерів та на "моя хата скраю" жителів європейських країн. Доки страждали лише українці, європейці жили у спокої і навіть раді буди нам допомагати. Але витік радіоактивного випромінювання вже вдарить не лише по українцях. І ось тут європейці почнуть наввипередки волати, що пора миритися з росією.

Виборці почнуть тиснути на владу своїх країн і надавати зрою Україні ставатиме дедалі менш модно. Зате пацифістська риторика, мовляв "треба лише перестати стріляти" буде звучати лише гучніше.

Чи спрацює це? Я думаю, що ні. росія показала себе у всій своїй красі і багато хто хоче, щоб вона нарешті зазнала поразки і заспокоїлася хоча б на два десятиліття. Отже, для того щоб і надалі підняти ставки росіянам доведеться таки роздовбати хоча б один реактор. Чи підуть вони на це?

Sort:  

З Чорнобилем свого часу теж експериментатори догрались. Цих тупорилих той досвід не навчив і не навчить ніколи.

Так, ви праві. Я впевнений, що вони не усвідомлюють всіх наслідків.


The rewards earned on this comment will go directly to the people( @o1eh ) sharing the post on Twitter as long as they are registered with @poshtoken. Sign up at https://hiveposh.com.