Загинув Гліб Бабіч

in Team Ukraine8 months ago (edited)

Джерело.

Тут, на Прикарпатті не чути війни, за винятком тих випадків, коли ППО збиває ворожі ракети. Але Прикарпаття теж воює. Про це свідчать щоденні повідомлення про загиблих краян. Щодня доводиться читати таких по декілька штук. І щодня страшно прочитати знайоме ім’я.

І ось у телеграм-каналі "Суспільне.Карпати" я зустрів повідомлення "загинув Гліб Бабич". Він не був прикарпатцем, але це була знакова особистість для нашого регіону, тому про його смерть відразу написали всі місцеві ЗМІ.

Гліб Бабич був поетом. Він написав близько 500 віршів. Багато з цих віршів стали піснями. Деякі на музику клав він, інші - професійні композитори. Саме Гліб Бачич написав гімн коломийської "десятки", тобто 10-ої окремої гірсько-штурмової бригади "Едельвейси". Виконав цей гімн гурт Kozak System.

Гліб Бабич був воїном. Він воював ще з 2014 року і пережив 6 ротацій.

Гліб Бабич був активістом. Він був активним учасником громадської організації "Справа громад".

Гліб Бабич був волонтером. Він очолював волонтерську ініціативу "Res_Publica. Брати по зброї". У своїй фейсбук-сторінці Ірина Геращенко охарактеризувала його волонтерську роботу наступними словами: "Мені здається, немає такої бригади, де б він не побував, куди б не привіз допомогу..."

Кажуть війна забирає найкращих. Війна забирає всіх без розбору, але найкращі безстрашно першими ідуть у бій, тому їх гине більше. На жаль.

Йому було 53 роки...

Sort:  


The rewards earned on this comment will go directly to the people( @o1eh ) sharing the post on Twitter as long as they are registered with @poshtoken. Sign up at https://hiveposh.com.

A waste, and never will this war for territory be won by Ukraine, so he fought in a completely senseless war. Shame indeed, how many more until Crimea is conquered? And then?